Skocz do zawartości

Zablokowane Yoyo.com a GMClan


warcrawt

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na yoyo.com gre taką jak gta san andreas itp. oto link GTA JAKIEŚ TAM

Onie mają czym się pochwalić a my ? Almora, Farmer Fram, itd to nic w porównaniu do nich.

Wiem że to amerykanie i to najlepsza strona o GM ale czy GMClan nie planuje jakiejś fajnej gry ?

Bo naprawde nie mamy nic na forum. Niech Borek, Yoda, Tymon, Gnysek itd zrobią razem jakomś fajną gre i może będziemy się mogli czymś pochwalić, a tak to co my mamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na yoyo.com gre taką jak gta san andreas itp. oto link GTA JAKIEŚ TAM

Onie mają czym się pochwalić a my ? Almora, Farmer Fram, itd to nic w porównaniu do nich.

Wiem że to amerykanie i to najlepsza strona o GM ale czy GMClan nie planuje jakiejś fajnej gry ?

Bo naprawde nie mamy nic na forum. Niech Borek, Yoda, Tymon, Gnysek itd zrobią razem jakomś fajną gre i może będziemy się mogli czymś pochwalić, a tak to co my mamy ?

 

Co wy tak z tą yodą? :|

 

Po za tym już były tematy o takim pomyśle, ale nic z tego nie wyszło. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na yoyo.com gre taką jak gta san andreas itp. oto link GTA JAKIEŚ TAM

Onie mają czym się pochwalić a my ? Almora, Farmer Fram, itd to nic w porównaniu do nich.

Wiem że to amerykanie i to najlepsza strona o GM ale czy GMClan nie planuje jakiejś fajnej gry ?

Bo naprawde nie mamy nic na forum. Niech Borek, Yoda, Tymon, Gnysek itd zrobią razem jakomś fajną gre i może będziemy się mogli czymś pochwalić, a tak to co my mamy ?

 

Sorki, ale taki mały offtopic co do tej gry. Może mi ktoś powiedzieć jak ją ściągnąć?

 

Btw. (żeby nie było) :) Jak by na to nie patrzeć, to oficjalna strona, tam zawsze znajdą się maniacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam było już 4 propozycje na stworzenie gry i one "weszły w życie". Ale po tygodniu prac już nikomu się nie chciało dalej robić. I już wiadomo ,że i nawet jak by teraz zaczęli tworzyć nowy projekt to i tak by nie wyszedł. Smutne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym skad wiesz , czy gnysek yoda , itp , moze jeszcze wszyscy Ci lepsi z gmclanu by sie dogadywali i zgadzali we wszystkim ? :P

 

Dobra jest taka gra super GTA w gm , ale czy sa jakies innowacyjne pomysly tam zastosowane , czy dalej te same schematy co sa oklepywane w dzisiejszych produkcjach ?

 

Skad wiesz co ten rok przyniesie dla gmclanu , moze wyjda jakies gry ktore ze swoimi pomyslami pobija te z yoyogames czy jak to tam jest :P

 

"Wiem że to amerykanie" , a co to amerykanie sa lepsi od nas ? tak napisales i zabrzmialo jakbysmy byli byle kim w porownaniu do amerykanow :D

 

To ze nie wychodza na gmclan , narazie jakies porzadne produkcje , tylko powiedzmy , narazie same gierki poczatkujacych , to nie mozna powiedziec ze na gmclanie nie ma utalentowanych tworcow , tylko albo czasu nie maja , bo szkola praca itp ,

 

Duzo jeszcze bym sobie tak pisal , bo sie rozkrecilem jak ksiadz na kazaniu o.O ale to chyba na tym skoncze :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na yoyo.com gre taką jak gta san andreas itp. oto link GTA JAKIEŚ TAM

Onie mają czym się pochwalić a my ? Almora, Farmer Fram, itd to nic w porównaniu do nich.

Wiem że to amerykanie i to najlepsza strona o GM ale czy GMClan nie planuje jakiejś fajnej gry ?

Bo naprawde nie mamy nic na forum. Niech Borek, Yoda, Tymon, Gnysek itd zrobią razem jakomś fajną gre i może będziemy się mogli czymś pochwalić, a tak to co my mamy ?

Zapłać każdemu po 500 zł, to zrobią coś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej wolę Magi lub Almore niż tego z leksza crapowatego klona i tak już zastygłej i nudnej gry jaką jest GTA :/ Po GTA 3 widzimy już zaledwie kosmetyczne zmiany, a GTA 4 to będzie to samo tylko z nową grafiką większym światem i inną fabułą, która w GTA i tak zawsze była płytka... tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie wychodza na gmclan , narazie jakies porzadne produkcje , tylko powiedzmy , narazie same gierki poczatkujacych , to nie mozna powiedziec ze na gmclanie nie ma utalentowanych tworcow , tylko albo czasu nie maja , bo szkola praca itp ,

Nie prawda, mają czas.

ale hitowych gierek nie robi sie w tydzien

EDIT.

A ja uważam ze polacy mają swoje ######ste gierki. Dobrzy w te klocki jesteśmy wbrew pozorom

@UP

San Andreas wymiata! moze już nie teraz bo gamplay sie strasznie zestarzał nie mówiąc już o grafice, ale ciepło wspominam chwile skońćzone z tą grą. Vice City mi se faktycznie nie podobało. A najlepsze i tak jest Saints Row

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, mają czas.

ale hitowych gierek nie robi sie w tydzien

 

Nie wiem , ale mialem na mysli raczej Gnyska i PsihiXa , bo bodajze sa w klasie maturalnej i chyba raczej wiecej nauki jest , takie ja mam odczucie :P

 

Ta wiem ze sie nie robi w tydzien , w dodatku samemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka durna rywalizacja jest beznadziejna.

Osobiście wolę pisać gry dla zabawy, czy zdobywania doświadczenia ostatecznie brać udział w ciekawym komercyjnym projekcie, a nie bawić się w realizowanie czyjegoś badziewnego marzenia w komercyjnym szajsie bez przyszłości.

 

Po za tym, jak chcecie wymieniać najlepszych z najlepszych w GM na GMclanie to jest ich tylko 4 czy tam 3 o ile mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wg. mnie nie ma naj naj lepszych, nie da sie tego ocenić, bo niby po czym? Po zdolnosciach programistycznych? po wydanych do tej pory gierkach? :-I wiele maksymalnych talentów do tej pory sie chowa z swoimi produkcjami, a gierki które by były tutaj jednymi z lepszych nie zawsze wychodzą na światło dzienne. Choćby pamietam jak Nasheer wyskoczył ze swoim demkiem, ja miałem wytrzeszcz oczu kelli jak to zobaczyłem, bo naprawde tamta gra w moijej opini przebiłaby Hidden Sworda na śniadanie (almory już nie :-] chociaż graficznie owszem), ale nigdy nie powstała, teraz nashera za bardzo nie ma na forum, i juz nikt nie pamięta o imho "jednym z najlepszych".

Dlatego ja nie lubie takich segregacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby gra była popularna, to trzeba od razu klona super-wypaśnego GTSRA zrobić? Według mnie dużo popularniejsza byłaby platformówka w stylu Super Mario Galaxy. Pewnie od razu wybuchną burze, że to dziecinna gra, itp., ale ilu z was umiało by zrobić takie triki z grawitacją jak w tej grze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby gra była popularna, to trzeba od razu klona super-wypaśnego GTSRA zrobić? Według mnie dużo popularniejsza byłaby platformówka w stylu Super Mario Galaxy. Pewnie od razu wybuchną burze, że to dziecinna gra, itp., ale ilu z was umiało by zrobić takie triki z grawitacją jak w tej grze?
gdybym miał robić grę tylko po to by zyskać popularność - też bym zrobił klona GTA z prostego powodu, spora część dzieciarni jara się właśnie GTA, a nie dziecinnym Mario :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. 12 Użytkowników czyta ten temat. Co do tematu to ogółem idea sama w sobie jest dobra, tylko, że zawsze takie próby kończyły się klapą, albo nie zaczynały. Niedawno pytałem się Yody co sądzi o kolejnej próbie i też twierdził o niepowodzeniu. Jakby co, to ja się piszę i mógłbym spróbować wykrzesać jakiś battle silniczek, a proponowałbym zrobić coś w stylu Final Fantasy(nawet wczoraj cośtam w tym stylu zacząłem). To ma pewne szanse, jeżeli kilka osób by się zaangażowało w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolny projekt ehh tez kiedys nad czyms takim mysllem, ale wiem ze to nie ma sensu.

Jeszcze sam zrobię dobrę grę i podbije świat (szatański śmiech z dodanym w nero wave editorze echem) :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...