Skocz do zawartości

WOŚP - Farmer Fran - licytujemy !


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

Pmz_5 (0) 39,00 zł pią 11 sty 2008 15:14:26 CET

dioraunitra (0) 38,00 zł czw 10 sty 2008 20:18:27 CET

Anakin161 (0) 37,00 zł czw 10 sty 2008 20:17:27 CET

maja71_11 (0) 29,55 zł czw 10 sty 2008 19:39:14 CET

 

Wszyscy z zerową reputacją ;) mogą cię za przeproszeniem "wyhujać" xD

 

aaA tak poza tym , dlaczego sprzedajesz tylko 1 egzemplarz? mogłeś na tym bardzo dużo zarobić ^^

 

Jak już masz przeklinać, to nie rób przy tym błędów ortograficznych...

Marmot.

 

Sorry zapomniałem że to się pisze przez ch ... no wiesz ja nie często przeklinam : d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Pmz_5 (0) 39,00 zł pią 11 sty 2008 15:14:26 CET

dioraunitra (0) 38,00 zł czw 10 sty 2008 20:18:27 CET

Anakin161 (0) 37,00 zł czw 10 sty 2008 20:17:27 CET

maja71_11 (0) 29,55 zł czw 10 sty 2008 19:39:14 CET

 

Wszyscy z zerową reputacją ;) mogą cię za przeproszeniem "wyhujać" xD

 

aaA tak poza tym , dlaczego sprzedajesz tylko 1 egzemplarz? mogłeś na tym bardzo dużo zarobić ^^

 

1. Bo to jest reputacja WOŚPowa - ja też mam 0 a sprawdź dobrze allegro, że mam chyba 20...

2. Ja tych pieniędzy nie zobaczę, bo od razu wpłaca się je na konto WOŚP o czym pisałem kilka razy, a więcej egzemplarzy - mniejsza wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak jest jeden tym bardziej motywuje ludzi. ;) Jak człowiek by dostał taki egzemplarz to by wiedział ,że tylko on jest jego posiadaczem i nikt nie ma innego. ;) A ja jak już mówiłem zacznę licytować pod koniec licytacji. Z dwóch prostych powodów. Po pierwsze chwilowy brak kasy. :P Po drugie większa szansa na wygranie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Nie chcę się chwalić ale jestem szczęśliwym zwycięzcą licytacji. :D Już nie mogę się doczekać jak dostanę w końcu wymarzoną płytkę z farmer franem i jego kodem źródłowym. :D Och będę miał co robić przeglądając cały kod :D.

 

Gratuluję wygrania aukcji ! :D

Szkoda, że kwota nie przekroczyła 50 złotych - no ale i tak 41 złotych to tyle co np. dwie gry z Extra Klasyki - więc nie jest to cena mała. Czekam na potwierdzenie od Allegro, że kasa dotarła na konto WOŚP (no i na 5 złotych na przesyłkę na moim koncie - zgodnie z umową :P) i paczka zostanie wysłana. A ja muszę wszystkie pliki ładnie przygotować i w końcu nagrać :D

 

A za rok trzeba wymyślić coś nowego na sprzedaż :D Bo Franka już nie sprzedam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Dałem 50 zł licytacji ale Allegro samemu licytuje. :( No ale jestem tak podekscytowany wygraną ,że chyba dzisiaj nie zasnę. :D

 

No tak, bo oni daja najmniejszą kwotę i jak ktoś zacznie przebijać, to zwiększają Twoją do tej którą ustawiłeś na maxa - w sumie taki ukłon w stronę kupującego, co by nie musiał za dużo kasy wydać :P Ale 41 + 5 to i tak mniej niż 50 więc jeszcze 4 złote Ci zostaną (pokryją pewnie opłatę za przelewy :P)

 

Komentarze możecie zostawić też na moim blogu: http://gnysek.hmt.pl/113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frana postawię na półce nad biurkiem. Aby rzucała się wszystkim w oczy. biggrin.gif
NIEEEEEeeeeee!!!1111oneone takie marnotractwo zabytkowego starożytnego 4 letniego kodu!!!1 nie rób nam tego nie odstawiaj tej gry na półkę!! Tylko się z niej ucz ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...