Skocz do zawartości

RPG


Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo durzodużo putańpytań jak zrobizrobić gregrę rpg

1.Nie wiem jak zrobizrobić plecak do kturegoktórego można wkładawkładać wiele rzeczy np. bronbroń

2. NIe wiem jak zrobizrobić żeby było więcej liczników niż te trzy co som (socerscore, heal, live )

3. nie [spacja] wiem jak zrobizrobić żeby jak potworek straci rzycieżycie to tylko on znikał a nie inny o tym samym wyglondziewyglądzie

4. Nie wiem jak zrobic wogulew ogóle atakowanie. :bash: :bash

 

JerzeliJeżeli by ktoś umiał odponiedziecodpowiedzieć na moje pytanie to prosze pisac

albo przesłac na E-mail przekładprzykład

 

PS mój E-mail to www.profilmoj@interia.pl :unsure: :crying: :boxed: :( <_<

 

Z GóRY DZIęKUJEGÓRY DZIĘKUJĘ

 

 

Dostajesz 3 ( trzy ) warny! Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś 11 błędów w tym poście, jeśli nie liczyć interpunkcji i pierdół.

 

Jeśli chodzi o Twoje "problemy" to wszystko znajdziesz w dziale downloadu na stronie głównej lub też przeglądając forum.

Poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo durzodużo putańpytań jak zrobizrobić gregrę rpg

1.Nie wiem jak zrobizrobić plecak do kturegoktórego można wkładawkładać wiele rzeczy np. bronbroń

2. NIe wiem jak zrobizrobić żeby było więcej liczników niż te trzy co som (socerscore, heal, live )

3. nie [spacja] wiem jak zrobizrobić żeby jak potworek straci rzycieżycie to tylko on znikał a nie inny o tym samym wyglondziewyglądzie

4. Nie wiem jak zrobic wogulew ogóle atakowanie. :bash: :bash

 

JerzeliJeżeli by ktoś umiał odponiedziecodpowiedzieć na moje pytanie to prosze pisac

albo przesłac na E-mail przekładprzykład

 

PS mój E-mail to www.profilmoj@interia.pl :unsure: :crying: :boxed: :( <_<

 

Z GóRY DZIęKUJEGÓRY DZIĘKUJĘ

Dostajesz 3 ( trzy ) warny! Borek

 

Ten temat będzie trzeba chyba przykleić, aby inni widzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ę" kolego, a nie "e" Dziękuje to jak ktoś dziękuje, a ja dziękuję

Po drugie, po to jest opcja "PODGLĄD POSTA" aby sprawdzić jego poprawność, a to, że ktoś nie sprawdza, to jest czyste lenistwo ( w przypadku jak robi błędy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ę" kolego, a nie "e" Dziękuje to jak ktoś dziękuje, a ja dziękuję

Po drugie, po to jest opcja "PODGLĄD POSTA" aby sprawdzić jego poprawność, a to, że ktoś nie sprawdza, to jest czyste lenistwo ( w przypadku jak robi błędy )

 

 

MorzeMoże i mam durzodużo blenduwbłędów nawet jak teraz pisze ale to nie moja wina poprostupo prostu mi klawiatura nie chciala pisac polskich znakuwznaków :crying: :crying: :crying:

 

Warn.

Borek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo durzodużo putańpytań jak zrobizrobić gregrę rpg

1.Nie wiem jak zrobizrobić plecak do kturegoktórego można wkładawkładać wiele rzeczy np. bronbroń

2. NIe wiem jak zrobizrobić żeby było więcej liczników niż te trzy co som (socerscore, heal, live )

3. nie [spacja] wiem jak zrobizrobić żeby jak potworek straci rzycieżycie to tylko on znikał a nie inny o tym samym wyglondziewyglądzie

4. Nie wiem jak zrobic wogulew ogóle atakowanie. :bash: :bash

 

JerzeliJeżeli by ktoś umiał odponiedziecodpowiedzieć na moje pytanie to prosze pisac

albo przesłac na E-mail przekładprzykład

 

PS mój E-mail to www.profilmoj@interia.pl :unsure: :crying: :boxed: :( <_<

 

Z GóRY DZIęKUJEGÓRY DZIĘKUJĘ

Dostajesz 3 ( trzy ) warny! Borek

 

Iiiiiih... Jesus Christus!

 

A co do pomocy: Poszukaj na forum :P Były centyliony takich tematów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze i mam durzo blenduw nawet jak teraz pisze ale to nie moja wina poprostu mi klawiatura nie chciala pisac polskich znakuw :crying: :crying: :crying:

 

Co ma klawiatura do pisania wyrazów typu, "durzo", "blenduw" ?

Dostajesz kolejnego warna, zgodnie z regulaminem. Twój post posiada co najmniej 3 błędy ortograficzne...

Ściągnij sobie FireFox'a PL i w nim pisz jak masz takie problemy z ortografią. Ja nie mogę tolerować takich byków, bo to aż razi w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego sie az tak chlopaka czepiacie? A moze on ma dysleksje? -.-

1. Przyklad invetory w przykladach

2. zmienne (nie radze kozystac z tych health, score itp - one mieszaja ci w calym kodzie)

3. if(hp<=0)instance_destroy() // hp w tym przypadku to zmienna odpowiadajaca za zycie postaci

4. przyklad chodzenia a la almora mojego autorstwa - walka z bronia oraz czary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie czytałem sobie regulamin...

"jak ktoś jest dyslektykiem niech ściągnie sobie firefox'a" :P

 

cyberdog po co ten post... ?? Oo

 

Morze Może i mam durzo dużo blenduw błędów nawet jak teraz pisze, ale to nie moja wina poprostu po prostu mi klawiatura nie chciala chciała pisac pisać polskich znakuw znaków crying.gif crying.gif crying.gif

ja tu naliczyłem co najmniej 7 :P

jak nie możemy wystukać np. "Ó" piszemy "O"... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma klawiatura do pisania wyrazów typu, "durzo", "blenduw" ?

Dostajesz kolejnego warna, zgodnie z regulaminem. Twój post posiada co najmniej 3 błędy ortograficzne...

Ściągnij sobie FireFox'a PL i w nim pisz jak masz takie problemy z ortografią. Ja nie mogę tolerować takich byków, bo to aż razi w oczy.

 

 

To ma klawiatura do tego ze mi polskich znakow nie chce pisac :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To ma klawiatura do tego ze mi polskich znakow nie chce pisac :angry: :angry:

 

Ale to nie znaczy że trzeba takie błędy walić, ó można jako o zapisać, ż jako z itd.

A tak w ogóle to Firefox 2 powinien być zalecany przez Ministerstwo Edukacji do walki z dysfunkcjami bo podkreśla błędy. A mi przynajmniej często ratuje drobne literówki (zwłaszcza zjedzone literki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o super mogę już pisac polskie litery oprócz litery ci z kreską ;) :) :D :P :] :lol: :jezor:

 

Kamień z serca... Jak zobaczę, że piszesz poprawnie to zdejmę ci te warny, ale jak się nie poprawisz, to będziesz je zbierał i zbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...