Skocz do zawartości

Tibi Tanks ...


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

chyba lepiej zamknac temat bo tu sie robi chlewik i spam, bo nie komentujemy gry tylko o czyms, co nie wiadomo

 

Ty też chcesz ostrzeżenie? Moderatorem jesteś czy jak? Użyj opcji Zgłoś następnym razem! Nie ma warna, ale zapamiętam to sobie...

gnysek

 

Dobra, już nie przesadzaj z tym tonem gnysek. Wystarczyło normalnie napisać by skorzystał z opcji raportuj i zapoznał się z regulaminem. ;)

Ranmus

 

Ej no, złamał regulamin, kara się należy :P . Pamiętaj o świętych, Borkowych zasadach Ranmusie -> najmniejsze złamanie regulaminu = warn :]

Marmot

 

Dobra, należało mi się :P Dajcie mi warna, jak mówi stały regulamin :P Zapomnialem se o tym przycisku i źle żem postąpił...

Cruel_boy

 

spadajcie...

gnysek

 

ps. Magenta jest zastrzeżonym kolorem, ale co mi tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Ej, czemu ktoś zamknął temat? Wywali się posty z kłótnią i tyle. Ja też chcę ocenić tą grę. Zaraz zaktualizuję posta a tym czasem otwieram.

 

Niech będzie, dam dwie gwiazdki.

 

Liczenie na uzyskanie czterech gwiazdek za tą grę jest jakąś pomyłką. Według mnie:

5 - Gry absolutnie wybijające się ponad normę, swoiste hity, których się nie zapomina. Gry bliskie ideału i komercyjnym grom (indie) z dedykowaną oprawą audiowizualną.

4 - Gry bardzo dobre, ciekawe, także pozostające w pamięci przez dłuższy czas, ale z małymi uchybieniami. Gra musi mieć dedykowaną grafikę.

3 - Gry porządne, w które można pograć jakiś czas. Powinna mieć autorską grafikę lecz nie musi. Jeżeli grafika została zapożyczona, to naprawdę gra musi być świetna by uzyskać 3 gwiazdki.

2 - Gmclanowe średniaki, których znajdziesz tutaj od groma. Albo mają średniacką autorską grafikę albo zapożyczoną.

1 - Gry, których nie warto ściągać, strata czasu, na poziomie "moja pierwsza gra".

 

Reasumując, nie zrobisz z dedykowaną oprawą, nie dostaniesz więcej niż 3. Cztery gwiazdki za takie coś by były po prostu niesprawiedliwością.

 

Parę uwag do Cora Wind (czy to nie jest swoją drogą żeńska ksywa?):

1) Nie strasz Borka, bo wystawi bana na IP i już nie będziesz mógł w ogóle wejść na ten serwis. Dostałeś ostrzeżenie i słusznie, więc się o to nie sprzeczaj.

2) Byli już tacy inteligenci, co załączali do swoich gier trojany by wykradać dane z komputerów użytkowników. To że nie miałeś antywirusa, to jest twoja sprawa, bo my nie wiemy z kim mamy do czynienia. Masz dbać o swój komputer i tyle.

3) Tutaj nie daje się gier po to by ludzie je oceniali tak jak tego Ty chcesz lecz jak oni uważają. I nie ma się o co wkurzać. Jeżeli zaczynasz obrażać innych użytkowników za to, że stawiają Ci takie a nie inne oceny, to efekt będzie odwrotny, będą strzelać specjalnie chamskie oceny.

4) Napisałeś, że zrobisz taką grę, że jeszcze nam szczena opadnie. No to zrób, bardzo bym sobie tego życzył. Będziesz robił kiepskie gry, będziesz dostawał kiepskie noty, zrobisz dobre gry, noty będą wyższe. Czy to tak trudno zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie 5 gwiazdek, bo dzięki temu tematowi stałeś się moim idolem. Też chcę ostrzeżenia od twórcy Almory i bana od twórcy Farmer Frana ;( .

 

Co do gry -> takie gry jak się zrobi, to się je zostawia dla siebie, na takich trenuj swoje umiejętności, ale nie pokazuj ich publicznie, a jeżeli już chcesz, to szykuj się na krytykę, nie wszystko się musi podobać. Zresztą, faktem też jest to, że jak ktoś nie ma renomy na forum, jest mało popularnym użytkownikiem to spotyka się zawsze z większą krytyką, niż ci znani, ale nie chce mi się rozpisywać na ten temat ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wirusem to efekt heurystyki, dlatego jednym wykryło, a innym nie. Mi wszystkie produkty GM'a Arca Micro Scan podaje jako Win32.cośtam-cośtam.

 

Gra jest denna, dziwię się, że nikt nie wprowadził możliwości oceny 0 dla tej gry.

 

Cora Wind, zgodnie z obietnicą Borka zawieszam Ci konto na 12 godzin. Przemyśl sobie raz jeszcze wszystko co napisałeś i przeczytaj regulamin GMC.

Gratuluje. Genialna decyzja.

 

 

Jakoś mi na tym bardzo zależy.

Moja gra nie jest warta jednej gwiazdki -.-

 

aaaAA rozumie dajecie mi 1/1

A mówił:

Mam 14 lat nie to co ty z przedszkola sie urwał

coś chyba kłamał...

 

PS dlatego już nie gram w Tibię - zbyt wielu tam tego typu ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia gustu, ale gra strasznie mi się spodobała. Grafika dopasowana, dobra grywalność i na ogół dokończona. W sumie 3 gwiazdki.

 

Dzięki! nie sądziłem po tym wszystkim że gra się komuś spodoba :)

 

@down

Jak bym jeszcze umiał zrobić xD

2 część będzie lepsze, będzie miała edytor map więcej potworów które nie będą chodziły bez sensu i tą i tamtą

 

a 3 część będzie 3D ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

zależy co rozumiesz pod pojęciem najlepsi.

Najlepsi programiści z tego forum pewnie uprztrykali by gre 3d na szybkości, druga sprawa ze imo 3d w gm sux

@Cora wind

a po co 2 i 3 czesc takiej dennej gry? lepiej zrob cos nowego fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robisz fangame mojej gry

Fangame-em raczej bym tego nie nazwał, prędzej konkurencją. Fangame-y to się robi dużych, komercyjnych gier.

 

A co do gry na pomyśle niszczenia kolejnych wrogów, to pamiętaj o jednym: różnorodności i bugach. Brak tego pierwszego i nadmiar tego drugiego 'zabił' Imo Rampage.

 

@Down: To pierwsze do Ciebie, to drugie do Cora Winda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uzmysłowieniu sobię, iże rzekomo gra owa wirusów się pozbyła, ściągnąłem ją i ocenę zamieszczam:

-urozmaicenie potworów nie zdaje się być zbyt wielkie

-brak urozmaiceń ofensywy twego stawonoga także nie zdaję się być zbyt wielkie

-w oczy rzuca się brak potrzeby obrania metody, aby przejść(myśli mam następujące: fire fieldy można rozwalać tylko lodem, jakieś krzaczki, które trzebaby spalić zanim się da przejść)

-zaprawdę powiadam, że smok z pewnością jest wstawiony, a mimo to ilość i precyzja jego pocisków czyni wręcz nieśmiertelnym

-grafika nie została wykonana przez ciebie

-przydałyby się jakieś zadania, rozmowy i lepsza fabuła

 

Daję 2/5

 

Ja bym proponowal ci zrobić jakiś projekt typu platformówka z Cloudem, który wali mieczem(w kierunku myszki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...