Skocz do zawartości

Zablokowane Naruto shinobi-arena rpg


Rookia

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Naruto shinobi-arena rpg

 

Gatunek: Rpg arena...(oczwyiscie normalnie walczysz)

 

Opis: Zaczynasz być shinobi,na początku jesteś academy student,ale równie dobrze niedługo możesz zostać hokage (ogólne przesuwanie się w rankingu);dobierasz sobie 3 shinobi i walczysz pokolei...

 

Spis postaci:

 

Na początek do wyboru:

 

Naruto Uzumaki

Sasuke Uchicha

Sakura Haruno

Choji Akimichi

Ino Yamanaka

Shikamaru Nara

Shino

Kiba Inuzuka

Rock Lee

Neji Hyuuga

 

Do oblokowania:

Kakashi

Zabuza

Haku

Kankuro

Temari

Orochimaru

Secret Ninja...

 

Download: http://www.speedyshare.com/547367279.html (dla zielonych wchodzisz w link i jest tam Naruto shinobi-arena.exe klikasz i ci sie sciaga)... :]

Rozmiar pliku: 1,07 MB (bajtów: 1 129 305)

 

Autorzy:

Programowanie: Rookia

Fabuła: Rookia

Grafika: Rookia,mała pomoc g-Enjoy

Muzyka: W wersji testowej/demo nie ma takiej rzeczy jak muzyka,dźwięk...(oczywiście w wersji "normalnej bedą...

 

Screeny:Prosiłbym przez to nie usuwać tematu ponieważ mam mało czasu i dodam je w najbliższym czasie,po za tym nie chce żeby skreślili tą grę (ja uważam że to jedna z najlepszych gier 2D jakie wyszły)...

 

A ja tak nie uważam. Brak screenów, to brak screenów, do tego to jest jakiś żart nie gra... Ostrzeżenie !!!

gnysek

 

Minusy gry:

Chodzenie do góry i na dół(postać nie odwraca się tylko poprostuidzie jakby stała)...zresztą zagrajcie...

 

 

Uwaga: Nie wszystkie uderzenia zostały zaprezentowane w wersji testowej,po za tym w wersji testowe jest tylko 1 postać (Sasuke)...

 

Ps.

W wersji testowej jest 1 combo...:

Klawisz 1 - jeśli jesteś po lewej stronie stojąc...

Klawisz 2 - jeśli jesteś po prawej stronie stojąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda wklej screeny skoro już się odważyłeś ściągnąć ten 'szit' xD

Bo ja się puki co boje o moje zdrowie xD

 

@Down

O $#%@#%^!#@^#%#$%$%@ moje oczy... Minęło już jakieś 15sekund a ja dalej widzę na zielono :X

Dlaczego ja prosiłem o sscreen'a :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Naruto shinobi-arena rpg

[

Screeny:Prosiłbym przez to nie usuwać tematu ponieważ mam mało czasu i dodam je w najbliższym czasie,po za tym nie chce żeby skreślili tą grę (ja uważam że to jedna z najlepszych gier 2D jakie wyszły)...

 

ile masz lat? ja uważam,że to jedna z najgorszych badziewnych niby gier,której świat nie miał nigdy ujrzeć,od swonika produkcje są lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny:Prosiłbym przez to nie usuwać tematu ponieważ mam mało czasu i dodam je w najbliższym czasie,po za tym nie chce żeby skreślili tą grę (ja uważam że to jedna z najlepszych gier 2D jakie wyszły)...

 

Gosciu a co jest w tym fajnego? tylko latasz po planszy (bez grawitacji) gdzie sprit chyba wogole jest z gry platformowej... A jesli uwazasz ze to jedna z najlepszych gier 2D jakie wyszly -> porownaj to do mojej gry shaman king tourney of spirits:

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...;hl=Shaman+king

 

Nie mowie ze moja gra jest dobra, tylko porownaj sobie te 2 gry i powiedz czy naprawde twoja jest najlepsza 2D ;P

 

PS. Nie reklamuje swojej gry bo i tak wydalem to demko rok temu, tylko chce pokazac na czym Rookia stoi...

 

Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że on chciał pokazać wam tylko jak on umie robić animacje.. i na czym polega jego gra...

 

Daje 2/5

 

Decyzje podjąłem, ponieważ:

1.gwiazdka - staranność

2.gwiazdka - animacje

3,4,5. 3 braki gwiazek: dźwięk,fabuła,niedokończony pomysł

 

Zrób więcej combo,background taki jak normalnie bedzie w grze i radze zamknąć temat,bo ośmieszasz się i nasze forum...

 

(sorry za brutalne słowa ,ale już wiem od nie dawnaże życie jest bardziej brutalne niż myślałem)... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja, jako jeden z licznej grupy fanów Naruto, gdy patrze na takie coś to aż scyzoryk sie w kieszeni otwiera. Ja szukam jakiś pretekstów aby podać wyższość Naruto nad Bleach (Bleach to dobre animu ale Naruto miało tą magie która mnie przyciągnęła i probuje ją odnaleźć), a Ty mi wyskakujesz tutaj z czymś takim. Domyśl sie jaka ocena (jakbyś był niekumaty, to podaje, 1/5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...