Skocz do zawartości

F1 Race full version


marciocia

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:F1 Race.

Gatunek:wyścigowa.

Opis:w grze nalezy dojechac do mety jak najszybciej najlepiej nie dotykając band.

Download:https://gmclan.org/up3352_3_F1_RACE_FULL_VERSION.html

Rozmiar pliku:1252KB

Autorzy:

Programowanie:Marek Maroko

Fabuła:Marek Maroko

Grafika:Marek Maroko

Muzyka:Marek Maroko

Screeny:

https://gmclan.org/up3352_5_F1_Race.html

https://gmclan.org/up3352_5_F1_race.html

 

 

Wiem wiem. Pewnie pomyśleliście że to nowa tandetna produkcja(czy jak kto woli). Powiem tylko ze ma fajne zakończenie i az 4 poziomy(żarcik) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien mądry człowiek powiedział:

Jak dawać tandetę, to lepiej nic nie dawać

ty chyba musisz isc do okulisty

jak patrze na ta gre robi mi sie gorzej niz zle

jak to rowniez madry czlowiek powiedzial:

screeny daje sie po to, by zachecic do gry a nie by sie od niej odsunac

jednym slowem beznadzieja

dam ci 1,5 a poniewaz nie ma takiej oceny masz 2 na zachete

1 slowem badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna zalamka, tego nie da sie opisac, niepowtarzalne uczucie.

Kiedy pasek ladowania doszedl do konca az sie balem co to bedzie.

 

Sprite 'wyscigufki' w gore jest inny niz w inne strony, czemu? Nie wiedziales jak zrobic mogles zapytac na forum, po to my jestesmy.

 

Jezusie 1.

 

#Edit

PS. Nastepna gra bedzie jeszcze dzis, czy dopiero jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego bialoczrnego sprita wyscigowki to tak jakos wyszlo chcialem to poprawic ale pomyslalem zeby zrobic uklon w strone dawnych czarno bialych gierek. jest to jedyna gra nad która siedzialem az 3,5 godziny!!!i jeszcze jedno. aby uruchomic ekstra bonus nalezy wcisnac F13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego bialoczrnego sprita wyscigowki to tak jakos wyszlo chcialem to poprawic ale pomyslalem zeby zrobic uklon w strone dawnych czarno bialych gierek. jest to jedyna gra nad która siedzialem az 3,5 godziny!!!i jeszcze jedno. aby uruchomic ekstra bonus nalezy wcisnac F13

 

chyba masz lewą klawiature z kambodży, bo nikt nie ma f13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz lewą klawiature z kambodży, bo nikt nie ma f13

LoooL!!!

 

Po screenach nie sciagam, juz widac ze lajno :P! Zauwazylem ze caly czas robisz gry... PO CO!!?? Zeby sie tylko popisac? Sluchaj, najpierw GML, a pozniej przechwalanstwo... to juz twoja 4 czy 3 gra rozumiesz? w 2 lub 1 tygodniu!!! Przestan tak ciegle robic gry i popracuj nad GML!!!

EDIT

to jest jedyna gra, nad która siedzialem az 3,5 godziny!!!

 

JA CIE PIER****, a ja siedze nad swoim $K8 Landem juz z poczatku miesiaca lub wczesniej, i nadal swoich problemow nie moge rozwiazac!!! A w 3,5 godz, to wiele nie na robisz... >_> -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest po prostu szantaż, będzie wydawał te gry dopóki nie damy mu 5-tki.....

 

Jak ktoś powiedział: następna gra będzie dziś czy jutro?

 

Już lepiej by było jakbyś dał po prostu przykład.........

 

PS: "Dam 0/5, na zachętę" :P

PS2: Ściągne, bo jestem ciekaw "fajnego końca" :P Chociaz się pośmieję :P

PS3: Dla marcioci to trzeba założyć soobne forum - tyle wydaje tych gier....

 

Edit: hahahahaHAHAHaaaahahahahhahaha! Nie mogę! Radzę wam, ściągnijcie to, żeby się pośmiać ;] Samochód ma inny sprite w górę niż na boki (marciocia nie przewidział, że przeźroczystością jest lewy-dolny pixel...), a steruje się nim po prostu if(keybord_check(vk_left)) x =-4 itp.... Grafiki nie komentuje. A "fajny koniec" to napis "Kimi raiconen zwycięzca 2007". A co lepsze: na każdym torze pisze, jaki to tor, np. "INDIANAPOLIS" xD

 

marciocia: weź może chociaż przerób jakiś przykład.... jak wejdziesz na stronę główną GMClanu to znajdziesz tam "Przykłady"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
co do tego bialoczrnego sprita wyscigowki to tak jakos wyszlo chcialem to poprawic ale pomyslalem zeby zrobic uklon w strone dawnych czarno bialych gierek. jest to jedyna gra nad która siedzialem az 3,5 godziny!!!i jeszcze jedno. aby uruchomic ekstra bonus nalezy wcisnac F13

Jaki Typ F13 Jakiś Nawiedzony Pier.... Głupoty o czrnobiałyc grach fajnie ze nie ma takich pierwsza kompóterowa gra była KOLOROWA wiec ta gra jest jeszcze bardziej na dnie niz rów mariański co do gry 1/5 zal zal i jeszcze raz zal :) :) <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Stwierdził ze siedział nad nią AŻ 3,5 godziny ja nad Strażnikami Olsztyna Siedziałe 3.5 miesiąca :)

 

Ja nad Farmerem Franem 4 lata i co to ma do rzeczy <_<

Można siedzieć niewiele a zrobić dobrą grę - liczą się umiejętności i pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to bym się bawił w moderatora ale twój post nie ma ani jednego rozbudowanego zdania i przez to łamie 4 punkt regulaminu. Lepiej to popraw. ;)

 

A co do gry to zbyt dużo gadać nie trzeba. Słowo: "Dno" i tak już mówi wszystko o grze. Więc tak jak już się domyślacie oczywiście postawię ocenę 1. No cóż następnym razem wrzucaj gry ,które twoim zdaniem są godne uwagi. Trzeba mieć dystans do swoich gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego bialoczrnego sprita wyscigowki to tak jakos wyszlo chcialem to poprawic ale pomyslalem zeby zrobic uklon w strone dawnych czarno bialych gierek. jest to jedyna gra nad która siedzialem az 3,5 godziny!!!i jeszcze jedno. aby uruchomic ekstra bonus nalezy wcisnac F13

A jak ktoś siedzi nad grą lata, to ty ją "zruwnujeszz" z ziemią. Magi jest be, bo trzeba myśleć, a twoja gra jest super. Taa, nie ma jak obiektywne podejście. Masz 1/5 za "grę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...