Skocz do zawartości

kosmiczne pierduły


marciocia

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Kosmiczne pierduły

Gatunek:zręcznościowa

Opis:należy zabić wszystkie potworki(pierdułki)

Download:Kosmiczne pierduły

Rozmiar pliku:1210kb

Autorzy:

Programowanie:Marek Maroko

Fabuła:Marek Maroko

Grafika: Marek Maroko(wstawione szalbony z Game Maker)

Muzyka:BRAK

Screeny:Są tutaj jako screen i skren

 

W grze steruje sie strzałkami (lewa i prawa), strzela sie spacją i wychodzi sie ESCAPEM. Chciałbym dostac cos powyzej jednej gwiazdki i jakby co to przeskanowalem avastem i wirusów nie wykryto. :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Po co robić co chwilę jakieś głupie niedopracowane gry.

 

PS 1: Nie dawaj linków do Uploadera tylko od razu do plików na nim. Jak używasz IE6 (nie wiem czy też jest to w 7) to kliknij prawym na nazwę pliku w Upie i daj kopiuj skrót, a potem go wklej do tematu.

 

EDIT: Ta... Potwory się odbijają od znaków STOP, my sobie jeździmy i nic nam nie robią (można jeszcze "wyjechać" poza planszę), trzymając spację strzelamy bez przerwy (i to nie z tego "klocka" tylko z jakiegoś tam punku). I do tego nazwa pliku EXE w ZIPie to "szczelanka.exe".

 

1.5/5 - Kolejny uparty koleś, który robi takie nędzne gry. No sorry, ale to prawda.

Daję 2, ale i tak to nic ci nie podwyższy raczej ogólnej oceny gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest tak naprawdę, lecz nie skończone gry kładziemy w dziale z demami :)

 

No ale nie zauważyłeś, że on to już nazywa wersją "beta"?

 

marciocia, radzę ci, żebyś się najpierw poduczył GM'a i dopiero wypuszczał swoje gry (hmm... ja się uczyłem GM'a przez prawie 2 lata, potem dostałem neta na moim własnym kompie, znalazłem tą stronę i po 2 miesiącach wypuściłem moją grę (pierwszą na GMClan, ale tak naprawdę to... hmm... 25?)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dostac cos powyzej jednej gwiazdki i jakby co to przeskanowalem avastem i wirusów nie wykryto. :] :]

 

To sie postaraj a nie oswiadczasz o tym innym co bys chcial .. to nie koncert zyczen ..

 

no a jak juz jest to ja bym chcial wkoncu skonczyc jakas wersje demo mojej gry co morduje sie z nia grubo ponad 6 miechow .. :D ( tak dla twojej informacji ze gry sie nie robi na hop siup "jest jest zrobilem gre , jestem fajny" )

 

yy 1 gwiazdka :P ..

 

a i teraz masz fajnie , reputacje sobie juz wyrobiles swoja pierwsza gra z wirusem ze teraz tylko ci zyczyc powodzenia zebys sie tu jakos wybil od dna , ale zawsze wszystko jest mozliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to tylko mi się wydaje, czy tak naprawdę jest, ale ostatnio wychodzą same nędzne gry.... chociaż właściwie to tego nie powinno się nazywać grą.......

 

Nie mówie, że umię zrobić lepszą (:D ), ale rada: weź się troche poducz GM'a i dopiero, jak wyjdzie ci jakaś gra (bo tego to ja bym nie nazwał grą...) to ją zamieść.

 

I nie rób na raz tylu "gier"...

 

Jakbym był modem to taki temat poleciałby do koszyka, bo.... chyba się domyślasz, o co mi chodzi :P

 

PS: Np. ja przerwałem pracę nad MiniVolleyrm (a mam taki fajny pomysł :) ), aby się troszkę poduczyć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo 1 gwiazdeczka nie ma, co opisywać, bo tak jak reszta, więc nie chcę się powtarzać. A Dawidds masz rację, ale na szczęście do tworzenia wraca Np. Morgo, więc może coś ciekawego będzie słyszałem, że Platformówka?? Ale nie jestem pewien. Jak ktoś nie wie kto to wystarczy poszukać gry Aldebar. Lub zajrzeć na jego stronę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: To zadna roznica... lolik zabijaka juz jest lepszy od LoLowych sytulacji ( Przepraszam Linka Dam Jutro xD ) a marciocia i LolikZabijaka z gier to to samo :P czesio jumper mnie dobil xD (Sor za offa)

 

@topic: no... gra taka se... za malo urozmaicona... masz odemnie dwie gwiazdki...

 

PS: pierdula to przedzej nie jest ta gra, tylko troche wy dwaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe czy ty nie możesz zrozumieć, że funkcjonując na tym forum w ten sposób:

-zaśmiecasz nasze forum community swoimi półdniowymi grami

-wyrabiasz sobie tu niepochlebną opinię

-udowadniasz swojej niskiej wartości

Zrób gre w więcej niż dzień, zrób ją np. w 3 miesiące(chociaż to i tak mało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi***** od momentu jak to uruchomiłem to:

 

1. chciałem wyrzucić kompa przez okno

2. miewam myśli samobujcze

 

Twoje gry to marnowanie pamięci, czasu i prądu

 

Niestety na tytuł największego z śmieci twoja gra ma konkurencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Kurde, tak się zastanawiałem czemu lecą takie niepochlebne komentarze. Teraz już wiem, odpaliłem to i ... się roześmiałem. :D Nie wiem, może w tej grze jest jakieś ukryte przesłanie? Rzeczywiście, to są kosmiczne pierduły... Ale następnym razem nawet nie próbuj prezentować takiego nielogicznego shitu. Duszki odbijają się od dwóch obiektów paletka nie wiadomo po co tam jest, a kulki wystrzeliwane są nie wiadomo skąd. :/

 

Posprawdzaj przykłady na stronie (dział download) poczytaj dokumentację, poducz się Game Makera, zanim się weźmiesz za kolejny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...