Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, że na PO są największe jazdy :]

 

U nas w szkole jest Daniel, który jest dziwny (chyba jest upośledzony, ale wolę nie osądzać): któregoś dnia wbiegł z płaczem do pełnej uczniów kawiarenki szkolnej i wrzeszczy, że jest mu gorąco O_O

 

Albo dziś: idziemy na chemii (sorka nam pozwoliła) zapisać się na konkurs z angielskiego, wicedyrektor (który wg mnie jest specjalny) pyta się nas gdzie idziemy, to odpowiadamy, że na zapisy, on mówi "Aha" i idziemy dalej. Sorka od angielskiego wychodzi z pokoju nauczycielskiego i daje nam kartkę na zapisy, zapisujemy się, a tu wicedyrektor z tekstem "a co wy tu robicie!?" O_O My, że na zapisach jesteśmy, potem zaczął nam gadać, że lekcja nie jest od tego. Wróciliśmy na lekcję, on za nami i kazał sorce od chemii wstawić nam spóźnienia.

 

I jeszcze tekst sorki od PP: "Gdzie twoja książka i podręcznik?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nauczyciel: Co robisz jak dowiesz się, że użyto broni chemicznej?

Kolega: Krzyczę

Po raz pierwszy coś mnie jako tako rozśmieszyło w tym temacie. Dzięki Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO :)

 

Kumpel Patryk (mieszka w pobliskiej wsi, chodzi do szkoły w mieście), zdenerwował zdeczka nauczyciela i ten chciał go udupić pytaniami:

 

 

Nauczyciel: Jaki ważny szczyt unijny odbył się w tym miesiącu, gdzie i jakie tematy poruszył?

Patryk: Nie no soorze, to było zbyt dawno temu

Nauczyciel: Heh, no dobra, prasówka z zeszłego tygodnia migiem!

Patryk: Nie

Nauczyciel: Nie? A co, nie zna się informacji?

Patryk: Do nas jeszcze nie doszły.

 

Żart mu się udał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dawno mnie nie było więc coś wrzucę

(Co prawda to było u mojego kolegi) :

 

1. Siedzą uczniowie i nauczyciel w sali, jest cisza, nagle ktoś za drzwiami się wydarł,

a nauczyciel : "znowu jakiś p***dolony p*jeb się drze" (każdemu mogą nerwy puścić :sp_ike:)

 

2. Nauczyciel się wkurzył i zwalił ucznia z krzesła a uczeń : "no chyba cię po*ebało ! " :twisted:

 

3. Nauczycielowi tak puściły nerwy, że zaczął świrować i biegać po całej klasie (nawet widziałem filmik :boxed: ).

 

A to się działo u mnie w szkole :

 

1. Gość biegał po klasie z jakimś Pronto (?) i (prawie) wszystkich pianą ubielił.

 

2. Wychowawczyni się wkurzyła, że mamy słabe oceny więc powiedziała : "wy się po prostu opie*dalacie".

 

3. Pewnego razu powiedzieliśmy nauczycielowi, że nie rozumiemy materiału, a on : "eeee" i machnął ręką.

 

4. Nauczyciel sie przejęzyczył i powiedział "jus ?" , więc kolega odpowiedział : " jesce nie" :sp_ike: .

 

5. Jednemu nauczycielowi raz opluli całą marynarkę od tyłu i tak po szkole chodził, próbowali też spalić go dyzodorantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Siedzą uczniowie i nauczyciel w sali, jest cisza, nagle ktoś za drzwiami się wydarł,

a nauczyciel : "znowu jakiś p***dolony p*jeb się drze" (każdemu mogą nerwy puścić sp_ike.gif)

HAHAHAHA

2. Nauczyciel się wkurzył i zwalił ucznia z krzesła a uczeń : "no chyba cię po*ebało ! " twisted.gif

HAHAHAHA

2. Wychowawczyni się wkurzyła, że mamy słabe oceny więc powiedziała : "wy się po prostu opie*dalacie".

HurHur

5. Jednemu nauczycielowi raz opluli całą marynarkę od tyłu i tak po szkole chodził, próbowali też spalić go dyzodorantem.

U gornika dobre.

 

Co sie dzieje w dzisiejszych czasach? Ludzi rozbawiaja przeklenstwa, przemoc, i nienawisc.

Spelniaja sie proroctwa biblijne:

 

"A to wiedz, iż w dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia. 2 Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, rozmiłowani w pieniądzach, zarozumiali, wyniośli, bluźniercy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, nielojalni, 3 wyzuci z naturalnego uczucia, nieskłonni do jakiejkolwiek ugody, oszczercy, nie panujący nad sobą, zajadli, nie miłujący dobroci, 4 zdrajcy, nieprzejednani, nadęci pychą, miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga, 5 zachowujący formę zbożnego oddania, ale sprzeniewierzający się jego mocy "

(2 Tymoteusza 3:1-5)

 

PS

Nie piszcie rzeczy typu "Co mniemieszasz z Bogiem", ja tylko nawiazuje do Bibli aby was przekonac niektorych ze jednak mowi prawde. (Pamietam ze wiele mi nie wierzylo w temacie o 2012, a moja widza niestety nie jest az tak wielka abym na wszystkie pytania odpowiedzial Biblią, po prostu wykorzystuje sytuacje : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol? Komiczna wymowka : ) Co z tego ze nie same przeklenstwa? Glownie przeklenstwa was rozsmieszyly.

No bo patrz

Siedzą uczniowie i nauczyciel w sali, jest cisza, nagle ktoś za drzwiami się wydarł,

a nauczyciel : "znowu ktos sie drze"

smiech.jpg

 

@Osiem - Bylo, ale to wszystko sie zaczelo od grzechu Ewy i Adama, ktorzy wczesniej mieli życ w perfekcyjnem swiecie i "Zapelnic cala ziemie" Niestety ich grzechu morderstwa i niemoralnosc zapelnily ziemie. Kiedys przynajmniej nie bylo az tak zle, teraz jest znacznie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Lol, koleś się ukrywał na angielskim na basenie, a jego "serdeczni" kumple poinformowali sora że nie ma go na angielskim a jest w szkole. Ten pozwolił im iść po niego. Zabrali mu plecak, a sor zamknął ów przedmiot w szafce. Potem ten koleś musiał przyjść na angola i wykłócał się z sorem że "On tylko przejazdem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a myślałem, że trafię w wasze poczucie humoru, no ale jak

chcecie coś z innej pułki to ok.

 

1. Taki dialog :

Nauczyciel: Co się robi z brzozy ?

Kolega: Hmm, zabawki, narzędzia, rzeczy do kuchni i szopki na Boże Ciało

 

2. Kolejny dialog :

Kolega: Prze pana mi tu pająk w pudełku biega (mówił prawdę)

Nauczyciel: Taa? a mi tu minus w dzienniku biega

Kolega: A to fajnie pan masz

 

3. Gościówka się nas pyta: "czy macie może pożyczyć długopisiora ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na realu bym się śmiał.

 

I jeszcze taka sytacja, nie wiem czy po przeczytaniu będzie śmieszna, ale na lekcji było zabawnie po tym dialogu. Było Wychowanie do życia w rodzinie i czynniki niewerbalne .... blablabla. No i było tam min. męskość, kobiecość, marszczenie brwi, wyraz twarzy.

 

kolega : Kinga, ta męskość to ciebie dotyczy

kinga : no,a ciebie marszczenie

 

takiej riposty się chłopak nie spodziewał. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Matexy miały dobry pomysł. :)

Wynieśli tablice z ich sali i przenieśli do sali obok i powiesili z tyłu sali, a w miejscu tablicy przykleili tabliczkę: "My, klasa IB oświadczamy iż, nie jesteśmy w posiadaniu informacji o aktualnym położeniu tablicy i nie mamy nic wspólnego z jej zniknięciem." :P

 

A oni mają beznadziejną wychowawczynię więc się pewno wkurzyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudowali nowa szkole dla nas, i zrobili wycieczki dla chętnych, ja tam nic nie miałem do roboty wiec poszedłem. Przeszliśmy szkole pokazali nam tam rożne pokoje i pokoiki, w tym samym czasie wszystko kręcili aby poedytowac i zrobić filmik który zostanie puszczony na apelu. Gdy byliśmy w jednej z pełni wy meblowanych klas, pytania zadane przez uczniów były odpowiadane przez głowę szkoły. Tam kilka pytań było, aż wreszcie padło: "Jak beda wyposażone klasy?" (What do the classrooms look like) Ten tam wymieniał interaktywne z komputerem tablice, jakieś tam ławki, i doszedł do krzeseł. Teraz przejdę do apelu, usiedliśmy prawie CALA szkołą w 1 sali i oglądaliśmy filmik, (oczywiście o tej nowej szkole), wreszcie jest kawałek gdzie head master tłumaczy wyposażenie pokoi, tamte pytania są, i wreszcie mówi o krzesłach: "To są nowe krzesła, o wiele droższe od poprzednich, są lepsze dla waszych pleców, i co najlepsze, nie można się na nich huśtać" (Nie będę na angielski tłumaczył) I wtedy pyk kamera na mnie jak się huśtam na nowym krześle :_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...