Skocz do zawartości

THE STIX


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: THE STIX

 

Gatunek: Strategiczno-przygodowa

 

Opis: Gra pierwotnie na konkurs Ligi 24, niestety nie zdążyłem jej oddać na czas. W grze musimy zlikwidować (na wiele różnych sposobów) białego stickera - władcę Stickville, oraz nie dać się złapać policji, która będzie nam depczeć po piętach, aż nas dopadnie. Gra nie jest szczytem moich możliwości - co się będę tłumaczył, w końcu to tylko 48 godzin (niecałe). Ale i tak życzę miłego grania i coraz lepszych sposobów unicestwienia celu.

 

Download: DLOAD (1.0 old version)

Update v1.1 DLOAD

Rozmiar pliku: 1.88 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
PsichiX

Fabuła:
PsichiX

Grafika:
Różne źródła

Muzyka:
Różne zasoby

Screeny:

Dam jutro - na tym kompie nie odpale 3D xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wiedziałem że gra nie przypadnie do gustu wszystkim, mam świadomość że nie jest najlepsza, bo grywalność przyznam słaba (grafika z resztą też nie do końca dopracowana), ale jak mówiłem za dużo czasu zajęło pisanie silnika więc efekty nie są najlepsze. Co do przygodówki - pierwotnie gra nią była, ale... czas gonił więc trzeba było zrezygnować z kilku rzeczy :P Tak więc sam tą grę oceniam na... 2 xD (bo grając na spokojnie znalazłem kilka niedociągnięć utrudniających grę - oczywiście już je poprawiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAFIKA - 8/10

DŹWIĘKI I MUZYKA - 7

GRYWALNOŚĆ - 7

OCENA - mimo wszystko 5/5 (gra jednak wyróżnia się spośród przeciętnych gier)

 

Troszkę niedopracowana ale rozumiem że to miało być na ligę więc czasu mało, więc wybaczam ;)

 

Wow extra ta gierka, szkoda, że nie zdążyłeś na ligę 24 bo uważam, że wygrałbyś na sete smile.gif

No nie wiem czy by wygrał za bardzo przygodówki mi to nie przypomina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciagle widze w tym silniku i nawet grze potencial ;) tylko duzo duzo zmian by sie przydalo, napewno zmniejszyc szybkosc biegajacych ludkow, albo zeby nie dobiegali na zderzenie czolowe tylko staneli troche dalej i strzelali.. takie male gowienko a juz by klimat poprawilo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mincaser, ku twej woli gry nie koncze xD... A tak serio to i tak nie mam zamiaru konczyc tej gry, poniewaz pracuje nad 4 swietnymi grami (moim zdaniem), ktore wyjda na XenoN'ie (FOX, ProLogos, Revenge oraz Evolution - wyjda wlasnie w tej kolejnosci). Mysle ze beda swietne (co najmniej dobre), poniewaz beda dopracowane do najdrobniejszych szczegolow, wiec mysle ze co poltora roku (maximum co 2 lata - nie przestraszyc sie, inne gry robiono 10 lat!) gry ujrza swiatlo dzienne.

Ale zeby kompletnie nie rezygnowac z tej gry to powiem ze w ProLogos bedzie udoskonalony (czyli malo z pierwotnej wersji zostanie) system ze STIXa.

 

@Peterz_pl:

Sory ale ten przyklad, który przerobileś ma "© Copyrighta". Wiesz ze to nie do konca legalne?

jego silnik? please... ściągnął gotowy i teraz go przerabia... czyjś silnik (z copyright).

 

O zgrozo! <_< Toż ty nie doinformowany jestes (przeciez trabie o tym na lewo i prawo - gdzie sie da xD ) :lol: Widze ze nie wiesz ze gra jest robiona na moim silniku (XenoN), a jedyne co nie moje w tej grze to textura sciany budynku oraz asfalt, znalezione gdzies w internecie, reszta jak najbardziej jest moja. Wiedz ze nie nawidze przerabiac przykladow, a silnik od podstaw jest robiony przeze mnie! Na dowod kilka linkow:

 

Pierwotna wersja - bardzo stara...

FOX robiony na XenoN'ie

Info o silniku - na razie bardzo skromnie

Progs do robienia gier na silniku - zje**ny interface

 

Tak wiec prosze cie, nigdy wiecej mnie nie obrazaj mowiac ze silnik nie jest moj! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz tu poprawiona wersje 1.1:

THE STIX v1.1

 

Link tez w pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...