Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online - Decydujący UPDATE


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da sie grać!! co ja będę robił jak wrócę do domu FPS tu jest na Całkowitym 1-3

 

Nawet wylogowywanie Trwa całe 2 min

 

Edit: zostaw na wersji 65 ona była najlepsza a to 666 jest diabelskie i dlatego nie daje nam spokojnie grać.

Albo updatuj na 67 (ale nie na 69)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Borek, nie wczytuj grafiki całkowicie na bierząco, podziel mape na ileś tam dużych kwadratów/lokacji, i wczytuj grafikę w momencie wejscia do lokacji. Wczytanie tekstur zajmie kilka sekund, gra przystopuje na te 2-3 sekundy ale nie będzie tego dziwnego laga. Zrób np, że w momencie wejscia do jaskini wczytuje sie to co w jaskini itd. Tylko nie wczytuj wszystkiego na starcie.

 

PS: Mogę się dowiedzieć jak według twojego planu wygląda te wczytywanie grafiki na bierząco, bo dziwne troche, że grafa mryga ciągle. Napisz PM jak masz czas i jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś jest błąd od tej wersji, która miała zmniejszyć wymagania Almory. Może warto cofnąć się do poprzedzającego ją "numerka" i napisać wszystko inaczej?

Co poradzimy-coś się kończy, coś się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie tereny doczytuja i zamiast czekac przy ladowaniu gry musimy czekac i czekac w grze :|

Zauwazcie ze fpsy spadaja drastycznie na zachod od miasta a na wschodzie tylko troszeczke i dalej jest ok (przynajmniej u mnie).

Moze przez te pajaki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie tereny doczytuja i zamiast czekac przy ladowaniu gry musimy czekac i czekac w grze :|

Zauwazcie ze fpsy spadaja drastycznie na zachod od miasta a na wschodzie tylko troszeczke i dalej jest ok (przynajmniej u mnie).

Moze przez te pajaki tongue2.gif

 

Nie...fpsy spadają zawsze, gdy jest jakiś inny gracz na ekranie. Jak jest się samemu, to wszystko jest cacy. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie BOREK, lagusy pojawiają się w przejściu z jednej lokacji do drugiej, napis The Forest utrzymuje się dwie minuty ale jak znika to jest ######ście. Gdzieś w tych przejściach jest błąd. A i jeszcze potwory są w zadziwiających alokacjach drzewko śmierci jest u kowala w mieście :P. Sądze że to mały błąd i prosto będzie go znaleźć.

 

Borek daj swój numer kom, będziemy ci szybciej zgłaszać błedy i nie trzeb będzie wychodzić z almory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek daj swój numer kom, będziemy ci szybciej zgłaszać błedy i nie trzeb będzie wychodzić z almory

Ta, wtedy to komórka wysiądzie od wibracji, tyle połączeń będzie (A połowa w ogóle nie w temacie błędów). ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie no, ja rozumiem nowe potwory, ale czy nie można ich wsadzić w ten las na wschodzie?

Btw. na południu lasu gra sie przyjemnie, tylko chodzi za dużo żywych drzew :P

 

A screen solmisa z Ininite spiderami jest Pro :P

 

Btw. Z almory to by niezły RPG single player wyszedł jakby tak zrobic trochę questów, a potwory odnawiały by się na tej samej zasadzie co teraz. Przemyśl to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Z almory to by niezły RPG single player wyszedł jakby tak zrobic trochę questów, a potwory odnawiały by się na tej samej zasadzie co teraz. Przemyśl to tongue2.gif

To już lepiej w takim wypadku dokończyć "Hidden Swords". <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wersji 0,666 można powiedzieć że troche popsuła Almore, napewno wszystkim nie podoba się gdy jakis inny char pojawi się na twoim ekranie to odrazu fps spada i nie da się grać, wersja 666 mi nie podpasila bo ataki po lasach potworków które biorą prawie wszystkich na hita jest troche bez sensu. Widziałem jak zwykły Bush zadał x2 razy hita po 60, Imagrubelowi jest to 27lvl maga. Moim zdaniem hity potworków są za duże i powinno je się zmniejszyć o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba ten patch, znalazłem 4 itemki niedostępne u vendorów w mieście. Z przyjemnością moge powiedzieć, że chyba jako pierwszy zabiłem Plant of Death (chyba że inni się nie chwalą ;p)

 

Exp na deatha 4484 i drugie tyle podczas walki golda 14705, pozdrawiam pinn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...