Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online - Decydujący UPDATE


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Noo teraz to juz jest OK

Zauwazylem ze jest mniej drzewek, pewnie wielu osobom bedzie mniej cielo.

Bez bledu z reputacja jest ogolnie lepiej, fajniej.

I itemy chyba czesciej leca bo juz z 2 ktorego zabilem wylecialy mi warrior pants :P

OK, idem grac ^^ Mam nadzieje ze wszystko bedzie OK z ta wersja.

 

PS. Itemki leca duuuzo czesciej, wypadl mi juz sword i magic bow takze :P

Potworki tez mocniej bija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te "......................." chyba sa zbedne , bo nie dosc ze duzy post sie robi to i ciezko sie to czyta :P

 

Co do almora i borka , ales ozywil gmclan . xD

 

Ludzie przecierz te slawniejsze gry , wow , tibia , conquer , kal itp to przecierz od razu nie byly zrobione i nie chodzily cacy , dlugo bylo zmontowanie czegos do perfekcji bez bledow i to w wielkich skladach . A tu mamy chyba tylko borka. Chyba bo dokladnie to nie wiem ;P

 

Wescie nie zadawajcie pytan . Czego nie chodza servery . Na logiczne myslenie wynika , bo nie sa wlaczone . Wescie nie robcie az tak duzego spamowiska , borek napisal ze o 12 bedzie , a kilka osob dalej sobie wali posty i nabija chyba tylko po to zeby jak najszybciej zyskac kwadracik pod zdjeciem .

 

Rozumiem , pisac o bledach w grze , bo to pomaga ale "dla czego nie chodzi?" Jak widze taki post to nie wiem czy sie smiac czy plakac xd

 

Nie zeby to bylo do kogos ale zastanwcie po co pisac tyle postow ? Zeby wywrzec "presje" na borku ? . Takim sposobem nikt nie pomoze :)

 

Pozdro :P

 

btw: Oriental "Moj nick to Dorpaz" .. az przypomnial mi sie nick i typek z tibi XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Mam wielką prośbę, czy mógłby ktoś w skrócie opisać po angielsku na forum ENGLISH TOPIC ONLY to co napisałem powyżej? Będę naprawdę bardzo wdzięczny

Proszę bardzo:

 

Because, Almora have so many bugs i will have to hold the project, probably i would have to rewrite the whole game. But because i see the interest of other people in almora I'm going to last deciding update. I'm going to eliminate bigger errors and bugs like reputation, battle etc. Second thing i have to do is to free memory from not needed images and sounds.

 

If the game still wouldn't be playable because of bugs - I'm going to hols the project and start new one, i have the idea already. It wouldn't be MMORPG, but LAN game, I can't say any more because, I'm not doing it alone.

But if Almora will be OK, then I'm going to update it slowly while working on my new game.

 

If there will be no way to keep Almora online working, I'm not even going to left server, why? Because there is so many work to do with it, and any person hosting it will want updates, I wouldn't have time for it while making my new project. If the coming update is not going to help Almora enough, I'm not goinf to invest in "20yo car".

 

I'm sad even more than you are, I would miss Almora, because there was no day i wasn't thinking about it, after coming back from job/family/friend there was not way thet i would'nt work on Alomora. And I'm so sad that there might be not way to keep Almora alive.

 

 

I'm thanking everyone for tests and donations. New update will be today after 23:00, or tomorrow morning.

 

I leave server until next update.

 

New Almora is online come and test it http://hqsoft.internetdsl.pl/Almora-Onlinev0.65PATCH.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

napisz to w eng tematcie, a ja skasuję swoją wypowiedź ewentualnie , bo mam krótsze tłumaczenie (widocznie nie kocham Borka tak jak wy :P) :P

 

Oriental z raperem dostają po ostrzeżeniu, za robienie czata z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

tak, mnie też rozłączało, no i złoto było zawsze czerwone - w poprzednich wersjach było ok.

proponuję tez wspłrzedne na mapie i ping wyświetlać gdzieś indziej niż okienko z czatem, bo to przydatne, ale wtedy skróty klawiszowe nie działają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Nareszcie zagrałem w Almore :D I muszę przyznac że wrażenia są niesamowite ta gra MA klimat przez duże K :) TYlko na początku chodziła płynnie (po wyłączeniu wszystkiego w opcjach) a potem troche sie przycinałą ale itak jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny bug, jaki napotkałem podczas kilkugodzinnej sesji rozgrywanej przed chwilą, to to, że dwa razy uderzając wilka wyświetlił mi się komunikat o tym, że nie mogę atakować kogoś, kto ma mniej niż 10 lvl. ;)

A tak poza tym zmianę poziomu trudności na wyższy oceniam na "+", jednak nadal jest czasami za łatwo. ;/ Rozumiem to mimo wszystko-ta gra być jednak przystępna dla każdego.

 

Na moim sprzęcie: Athlon 64 3000+, 1024 RAM fps w granicach 90-100%, co jest poprawą w stosunku do 0.62, gdyż 100% zdarza się jeszcze częściej niż to 90%. :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wiecie już jaki jest nowy event ? Borek coś pisał że dodał nowy event. Mi narazie zaczyna się ściągać więc sprawdze se później.

 

Wczoraj to był EVENT, na lasy Almory zaatakowały gigantyczne pająki o nazwie inflarty spider co mialy po 5-6k HP:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapper

Tera mi to powiedziałeś xD

@topic

Właśnie co do eventa http://img340.imageshack.us/my.php?image=looolyz2.jpg

Borek zaskoczyłeś mnie aż z krzesła prawie spadłem xD Ide se na wilki. Bije bije nagle patrze 2 Death Spidery. Ee tam uciekne :P Biegne a tu na drodze nagle staje mi Infinite Spider :boxed: Uciekam w drugą strone ale Death Spider mnie dopadł no i You are Dead. Super ten pająk nowy i ciekawe jaki z niego loot xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, powinienes zrobic jakies strzelajace potwory, bo magowie i lucznicy moga bez problemu rozwalac wszystkie stwory... atakuja, uciekaja, atakuja itd. A jak by ktores potworki strzelaly to nie byloby juz tak latwo.

 

Ja jestem przeciw POWSZECHNEMU wprowadzaniu potworów strzelających (i to nie dlatego, że gram poza mieczem też łukiem ;p ). Dlaczego? Otóż mieczem zadajemy największe "criticale", jest on najszybszy, no i łuk wysiada, gdy trzeba walczyć w bezpośrednim starciu. Poza tym mając miecz trzyma się tarczę, której nie można używać mając łuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale z łukiem to możesz w grupie startować do znacznie silniejszych potworów, do których normalnie byś nie podszedł z mieczem i tarczą. Nie widziałeś co się wczoraj działo z ogromnym hell spiderem? :) Wystarczy go zwabić w wąskie przejście, przez które nie da rady się przecisnąć, a potem ostrzelać dziada. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie dobre wieści!!

 

Udało mi się zrobić, że gra ładuje się 3 x szybciej i zabiera na starcie 400 MB ramu. Jak wchodzimy do dungeonów, zwalnia się 100, pakuje 200. Jak wychodzimy zwalnia się 200 pakuje 100, mniej więcej 700 MB zabiera teraz Almora w grze :)

 

Czekajcie na UPDATE!! Będzie mega event!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...