Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online - Decydujący UPDATE


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde to chyba mój koniec z Almorą ;/ Mam 256 MB ramu i co. Wchodze niewiem ile mam tych FPSów chyba z 1 a kiedy próboje zrobic disconnekt to te 10 sekund u mnie to 2 minuty były. A pod koniec rozłączania się nagle FPSy rosną na połowe niema lagów i się odłączam. Szkoda że Almora ma aż takie wymagania no ale cuż powodzenia Borek w robieniu Almory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę jednak, że ładowanie zostało naprawdę poprawione. Mam 1gb ramu i ładowanie trwa już około 30 sekund, podczas gdy wtedy była to ponad minuta. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartholl nie stresuj się tak bo się pogniewamy... Jak już mówiłem nie poganiaj/wyzywaj borka bo to jego projekt i on z nim robi co chce...

 

EDIT

 

A od 0.66 nie da się grać !!
to tak jak byś wyzywał borka za to co robi... że psuje grę i w ogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Kendzop: 22 bodajże, ale jeszcze dużo pooddawałem, jakiś Hell Helmet bodajże oraz parę itemów typu magiczny ring i zbroja jak creepowałem w teamie dzisiaj i byłem pierwszy do zbierania.:P

 

A i wyskoczył mi zupełnie za darmo flame sword, hiehie. :)

 

A luck mam dokładnie jedną zieloną gwiazdkę. Tylko, że dzisiaj jakieś głupoty były i na przemian miałem raz czarną a raz zieloną. Stig świadkiem. Borek już wywalił kompletnie skrypty złodziejstwa i przyśpieszył regenerację reputacji (jednej gwiazdki) z 2,5 godziny do 40 minut, więc powinno być znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No nie wiem. Na http://almora.jconserv.net się skarżą, że od 0.66 magowie stali się zwykłymi śmieciami i teraz robią sobie warriorów. :)

 

@Gnysek: Póki nie ma głupich postów w stylu "a mi nie działa", "dajcie to czy tamto", to można puścić taką dyskusję... chociaż w sumie od tego jest inny temat raczej (dyskusje o grze). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie wiedza co mowia. Magowie zadaja takie ciosy (i czeste criticale) ze warriory to sie moga wypchac. Nie dosc ze taki warrior przyjmuje cale ciosy na siebie to jeszcze zadaje 15-20 obrazen (na moim przykladzie) lecz czesciej nie trafia... Magowie jak widze zawsze trafiaja i atakuje z taka szybkoscia ze to bania mala...

 

EDIT: Oczywiscie nie wiem jak to bedzie po tym najnowszym updacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...