Skocz do zawartości

GM 6 - skąd pobrac ?


Bixon

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja bym Ci polecał 7.0...

Znaczy... 6.1 jest lepszy, ale do 7.0 jest więcej nielegalnych darmowych kluczy w necie... Nawet parę osób na uplu miało...

 

To był żart, jakby co...

A dlaczego uparłeś się na starszą wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ranma mnie o to posadzac nie musisz, bo wygralem klucz na pewnym konkursie ;]

Badz co badz, nie mam czasu zeby update'owac sobie gm'a i bawic sie w poznawanie nowych funkcji. Niech sie zmieni cos na tyle ostro, zebym poczul potrzebe zmiany. Narazie nic nie czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, bądź co bądź, posiadacz legalnego klucza do GM-a, próbowałem zarejestrować się na zabawce-dla-dzieci.kom (yoyogames.com) i mejl aktywacyjny do dziś nie przychodzi. A próbowałem się zarejestrować trzy tygodnie temu... Komercja czasami boli. A klucza do "siódemki" jak nie mam, tak nie mam.

 

@DAUN: Mam problem, to musisz się nabijać? Twój spam jest większy od mojego. :] Ja przynajmniej opisałem problem, a nie napisałem 4 słówka i dwa znaki interpunkcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Akurat Ranma mnie o to posadzac nie musisz, bo wygralem klucz na pewnym konkursie ;]
Nie wiem, Ty jesteś Ajot, już nie Sadam. :P

 

A co to za problem skompilowac projekt stworzony w gm 6.1 na 7.0, zeby byl kompatybilny z Vistą? ;-)
Problem taki, że dużo osób nie trzyma starych projektów i zostają potem same exeki. A jak kiedyś Vista zdobędzie przewagę nad XP'kiem, to trzeba będzie zrobić czystki w serwisie i wywalić cały soft, który nie będzie się już dało odpalić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak Yoyo się wzięli za GM'a to niektóre skrypty są do d*** lub nie działają. Np. taki Mplay jeśli komuś pójdzie to cudy niewidy xD

Ale na serio kilka nie działa skryptów.

Konkrety proszę (obie kwestie).

 

Poza tym pierdy piszecie o YoYo, ponieważ Mark Overmars na pewno nie podzielił się kodem Game Makera przed wyjściem 7.0. Poza tym przypominam, że szefem YoYo Games i zarazem głównym programistą jest Mark Overmars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...