Skocz do zawartości

Super Inko


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Super Inko

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: I oto postanowiłem zrobić konkurencję Nikasowi i jego szalonym labiryntom dwa. Super Inko ma właściwie te same zasady: dojdź do celu czerwoną kulką. I na tym podobieństwa właściwie się kończą. W Super Inko kulka się turla i nie zatrzymuje się od razu po puszczeniu strzałki. Przeszkadzajki są zróżnicowane (właściwie z każdym levelem pojawia się coś nowego). Jest to chyba pierwsza gra z logiem "Power of games" (jestem członkiem teamu).

 

Download: Super Inko 1.1 - turlaj się!

Rozmiar pliku: 1mb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Jaklub

Fabuła:
to jakaś jest?

Grafika:
Jaklub

Muzyka:
mid z Super Adventure Island, mid z utworu grupy Smash Mouth i mid ze Świata według Bundych

Screeny:

inkos1.png

Screen 2

Screen 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

standard. brzydka, nic specjalnego pod względem kodowania. każdą grę oceniam "jak na dwuwymiarową grę, taką, która potencjalnie może być arcygrywalna", bo właśnie takie w GM robić się da, nawet bez dużego nakładu pracy.

 

nie podoba mi się, nie ocenię bo nie ma po co xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard. brzydka, nic specjalnego pod względem kodowania. każdą grę oceniam "jak na dwuwymiarową grę, taką, która potencjalnie może być arcygrywalna", bo właśnie takie w GM robić się da, nawet bez dużego nakładu pracy.

 

nie podoba mi się, nie ocenię bo nie ma po co xd.

 

Chyba nie grałeś. Na tym sobie robisz posta, mała rybo? :) A to, że można łatwo shakować, to nie wiem, w jakim sensie.

 

(Dla nie zbyt rozumiejących: LittleFish znaczy MałaRyba.)

 

"jak na dwuwymiarową grę, taką, która potencjalnie może być arcygrywalna"

Ciekawe, która gra w ogóle dostała się w wyżyny twojego kryterium. :P (Nie licząc gier Propaganji, TeeGee i Borka. Teraz cię mam! :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.haahahhaha ale mu sie podlizujecie

A po co mieliby to robić? Jeszcze nie jestem modem, moje gry są dobre (według ocen) i nie ma powodu, żeby mi się podlizywać. A najlepiej to by było, gdyby TOBIE się podlizywali? :P

 

2.nie zrobisz mi konkurencji bo moje gry sa gorsze

Ale mogą być lepsze - może większy nakład pracy?

 

ps. zrobie na zlosc i dam 1 gwiazdke

Z tego co widzę, nie wpłynęła na średnią, która i tak wynosi 5 gwiazdek. Jeden malutki głosik niewiele zmienił. :rolleyes:

 

@Jaklub:

Nie MałaRyba, tylko Rybka. Little bear to niedźwiadek, little marmot to świstaczek, little hamster to chomiczek, itd.

Faktycznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Nikas, ja ci staram się pomóc zrobić jakąs z deczka lepszą gierkę, a ty zazdrościsz jemu i go "dołujesz" ( :lol: ) i przy okazji dalej robisz swoje "gry"...

I weź nie pokazuj się ze swoimi grami, jeżeli jak ktoś oceni twoją grę jedną gwiazdką to oznacza, że jesteś beznadziejny, a sam wstawiasz jedną gwiazdkę osobie, która zrobiła 200 razy lepszą grę od twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie przesadzacie z tymi ocenami? 5 gwiazdek to jest maksymalna ocena, a gra Jakluba super hiper świetną i profesjonalnie zrobioną nie jest. Rzekłbym, że Super Inko to gra na solide 3,5/5. Już taki Shoball jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie rzecz biorąc ocen powinno być więcej, bo rozrzut jakościowy gier na forum jest olbrzmyi. Wg. mnie 7/10 (to nie jest mało!!!!), czyli szkolna czwórka z minusem. Shoball faktycznie lepszy ;) Ale ogólnie Jaklub ######sty respekt za to że wszystkie Twoje gierki co do jednej - trzymają wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile posypią się niskie oceny - tak jest ZAWSZE. Jedna osoba oceni wysoko, następni też, potem ktoś oceni nisko i reszta też itwk.

 

Jednak gry Jakluba mają rozbudowaną rozgrywkę: różne przeszkody, przeciwnicy, ozdoby... a grafika jest średnia, dlatego ocenię na 4+/6 * 5 = 4,5/6 * 5 = 3 gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...