Skocz do zawartości

Super Inko


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra fajna, ale postaraj się zrobić w następnej wersji 2 rzeczy:

 

1.Poziomy trudności (nie łatwy, normalny, trudny, ale np. początkujący, łatwy, normalny, trudny, b. trudny, a gdy się przejdzie b. trudny to się udostępnia np. extremalny)

 

2.Bronie (gra zrobiłaby się ciekawsza, gdybyśmy zaczynali grę z jakimś zardzewiałym coltem i np. wciskając przycisk "m" to można kupić nową broń, życie itp. za score)

 

Pomyśl nad tym. Ogólnie to gra jest fajna jak na minigierkę, moja ocena to 4/5. Widać, że ten projekt jest na swój sposób "wielki", bo dobrze zacząłeś, ale przydała by się jakaś fabuła i filmik początkowy jak np. w Marvicu 2.

 

Powodzenia w robieniu dalszych części gry !!! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przydała by się jakaś fabuła i filmik początkowy jak np. w Marvicu 2.

 

Jakoś wątpię, by dawać fabułę, bo kolejne bzdetki w stylu "Chłopczyk i dziewczynka siedzieli sobie pod drzewkiem, gdy nagle przyszedły zamaskowane pijaki z laskami, zabrały dziewczynkę, a chłopczyka zamienili w coś (Autentyczny przykład)". ;p A taka gra jak Inko do innej fabuły się nie nadaje.

 

2.Bronie (gra zrobiłaby się ciekawsza, gdybyśmy zaczynali grę z jakimś zardzewiałym coltem i np. wciskając przycisk "m" to można kupić nową broń, życie itp. za score)

 

Ja nie narzekałem na brak colta, ak-47 i innych broni w "Ballance" (częściowy wzór).

 

1.Poziomy trudności (nie łatwy, normalny, trudny, ale np. początkujący, łatwy, normalny, trudny, b. trudny, a gdy się przejdzie b. trudny to się udostępnia np. extremalny)

 

Da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...