Skocz do zawartości

Zablokowane Młotek


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OMG, jak dla mnie premiera pierwszego numeru trochę się za bardzo przeciąga... :/

 

prosze o newsa na strone kiedy to wyjdzie bo nie chce przegapic a nie jestem na bierząco

Sama redakcja nie wiedziała jeszcze wczoraj, kiedy będzie data wyjścia "Młotka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się poważnie za składanie Młotka. Jest to praca przyjemna, ale mimo wszystko strasznie męcząca i czasochłonna (przecież chcemy żeby to porządnie wyglądało, prawda?). Ostateczny dzień premiery wyznaczam na sobotę. Oczywiście mogę wyrobić sie wcześniej (po prostu pierwszy raz w życiu składam zina o GMie :D) - trudno mi powiedzieć. W każdym razie: nie znacie dnia ani godziny. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wiem, widzę że 100% się załapało? Zobaczymy jak Ci pójdzie na nowym koncie. Potem nie będzie litości. smile2.gif
Sam czasami mam ochotę zrobić nowe konto pod nikiem "Sasha" żeby mi to 70% brzydkie znikło :P No ale stracił bym 830 postów =/ no nic postaram się zasłużyć dla gmclanu to może usuniecie mi te warny :D

 

@Patrysław:

I can't wait ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieter6:

Cant to po angielsku piz*a tak dla twojej wiadomości :) . Twoje zdanie wygląda tak: "Ja piz*a czekam". Jeden apostrof a ile potrafi zmienić :] .

Nie "cant" tylko "cunt". =] Ale fakt, że czyta się podobnie (o ile nie tak samo).

Patrysław

 

Cunt czyta się przez głoskę podobną do naszego "a" (np. w butt, cut, mud). Cant przez "æ", jak np. w cat, jam, crap. :P

Dawidsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błądzisz, Marmocie. :P Cunt to "piz*a". Cant to np. żargon, frazes, slang (i wiele innych).

A co do Młotka, to Patrysław mi się zwierzał... Składanie to koszmarna robota. Wiem, bo kiedyś prowadziłem gazetkę szkolną. Szczególnie uciążliwe są teksty, których autor nie ma pojęcia o wyrównaniu do prawej (czego efektem jest kilkadziesiąt spacji). :]

 

Edit: Oj, Pacio wyprzedził mnie, choć refleks ma hipopotama... Starzeję się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by było dopiero jakby musiał przygotować składkę do druku dla drukarni, czyli ustawienie paserów, linie cięcia i odpowiednia impozycja np. na arkuszu B1, dodatkowo uwzględnić spady, żeby po przycięciu nie zostały białe krawędzie :P nie wspominając o razbarwieniu wszystkich obrazków w CMYK, a jeżeli zin ma więcej niż 50 stron, to powstaje automatycznie tryb choinkowy, czyli miejsce cięcia się przesuwa względem grubości książki, to jest dopiero męczące :D W czym składasz zina? w Adobe InDesignie? Czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zin to trochę tak jak DN Forever...for ever w projekcie xD

 

A tak na serio-Patryslav mówił, że będzie w weekend (chyba tak mówił), a ten póki co nie minął, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie finalnego składu Młotka. Mam nadzieję, że wyrobię się jutro, ale niestety nie mogę tego na 100% obiecać. Jednym z powodów jest fakt, iż przy tak dużej ilości tekstu i obrazu, raz na jakiś czas wiesza mi sie Word. Muszę też elegancko poustawiać konwersję do PDF. Czekam również na wiadomość potrzebną mi do ukończenia jednego tekstu. Dzięki wam za to, że czekacie i przepraszam za ewentualne opóźnienia. Tylko nie powątpiewajcie tak jak TG - zin ukaże sie na pewno. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie misiaczki... Po prostu nie posiadam takich narzędzi, a że Wordem idzie całkiem elegancko, osiągam zamierzony efekt itd., to poprzestaję na nim i konwersji Adobe Acrobatem. No, chyba, że poczekacie na premierę dodatkowy tydzień czy dwa, aż opanuję jakiś marmotowy program do składu tekstu. Więc jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chyba, że poczekacie na premierę dodatkowy tydzień czy dwa, aż opanuję jakiś marmotowy program do składu tekstu. Więc jak?

Moja reakcje by chyba były wtedy podobne do tych, które prezentuje pan grający w Mario z linka Ranmusa w shoucie :)

 

Jak dla mnie to możesz i składać w notatniku, jak Ci wygodnie. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...