Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie sam napis i frakturka podobają, tylko właśnie, jakos za daleko od siebie te literki, ja bym je troche sciaśnił i wycentrował. zresztą ciężko powiedzieć, najlepiej samemu pokminić różne wersje i na własne oczęta zobaczyć co i jak wygląda. wyobraźnia bywa zgubna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tak nie umiem rysować - to GIMP ;). Po prostu walę czcionkę, puszczam po niej różne filtry i patrzę co wyjdzie. Jak jest okej, to tylko podmalowuje ręcznie.

 

No ale cieszę się, że Wam się podoba - znaczy idę w dobrą stronę. Teraz kminię co by zrobić z bokami - trochę tam pusto. Myślałem o jakichś runkach, ale przy całym tym ruchu byłoby chyba zbyt naćkane. Próbuję kombinować z tłem, tak żeby coś tam się jednak działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zrobić runy które są widzialne tylko na wysokości zaznaczonej opcji, tzn najezdzasz kursorem na new game - i po jego lewicy i prawicy błyskają tam jakieś bazgroły itp. Wtedy masz i wypełnienie pustej przestrzeni - i jednoczesnie nie bedzie zbyt "napaćkane". Elementów można nawalić dużo, cała filozofia w tym żby ładnie działały i pokazywały sie tylko jak są potrzebne.

a i ciekawy jestem co by dało zwiększenie kontrastu loga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futrzaste jest tylko na screenie, bo on jest lekko rozmazany od skalowania. Normalnie wygląda to jak taki ukruszony marmur.

 

Faktycznie przyciąłem trochę "Magical Strategy Game" maską... oops ;). Już poprawiam. W ogóle ten napis mi kłopoty sprawia. Może go wywalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, może napis "by Thomas Grochowiak" zostaw gdzie jest, a "music by Rob Westwood" przenieś na drugą stronę - zachowasz taką symetrię całości ??

a mi sie właśnie ta asymetria podoba, i bym nie zmieniał :)

w sumie ciekawy jestem jak to menu wygląda w ruchu, screen nie zawsze oddaje tzw. dusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistyk ja ci zaraz dam warna, powtarzasz sie już, a i tak nie dostaniesz magi chyba, że demo

O wielki pluszowy gysu pokaż mi w regulaminie punkt który przekraczam.

@topic

dobra borku jak sączysz najnowszego updata zrób z niego DEMO to zobaczymy jak to normalnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
O wielki pluszowy gysu pokaż mi w regulaminie punkt który przekraczam.

ok, punkt 1:

1. Admini i moderatorzy mają zawsze rację, nie kłóć się z nimi. Do tego co wolno wojewodzie to nie... no. =)
heh, to mój ulubiony punkt, w sumie służy za cały regulamin:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje za bycie Testerem Wieska ! Jestem pod wrazeniem,powiedz jeszcze nam jak udało Ci się tego dokonać ? Od czego się to zaczęło ?

 

Dzięki. Tyle, że to naprawdę nie jest jakaś super pozycja, którą można się chwalić ;). Zresztą już tam nie pracuję - przeszedłem do innej firmy na designera. A jak zacząłem... eee... no... wysłałem CV, jak każdy.

 

Thomas Grochowiak XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ROFLMAO, co za lansik ;'D

 

Czemu lansik? Tak brzmi imię "Tomasz" po angielsku. Po co mieszać biednym ludkom w USA w głowie? Już raz miałem głupią sytuację gdy pewne amerykańskie pismo się ze mną kontaktowało, bo miało sprzeczne informacje i nie wiedziało co wydrukować. Wiedzieli, że nazywam się Thomas, ale słyszeli też, że mam na imię "Tomek" i "Tomasz" i nie wiedzieli, które jest prawdziwe :D. Musiałem im tłumaczyć, że to jedno i to samo ;).

 

dobra borku jak sączysz najnowszego updata zrób z niego DEMO to zobaczymy jak to normalnie wyglada

 

No jasne, że będzie demo... ale zaraz?! "Borku"?! :)

 

a mi sie właśnie ta asymetria podoba, i bym nie zmieniał

wiesz co, może napis "by Thomas Grochowiak" zostaw gdzie jest, a "music by Rob Westwood" przenieś na drugą stronę - zachowasz taką symetrię całości ??

 

Zgadzam się z Propem - asymetria jest czasem fajna. Dlatego też dałem te kręgi na tle asymetrycznie - i tak całość jest dość "sztywna" i trochę "ruchu" nie zaszkodzi.

 

He, he... a ogólnie pokazałem dziś to menu grafikom w mojej pracy i mi je ostro objechali ;). Chyba jeszcze trochę będę musiał je dopicować. Oczywiście wrzucę screeny jak tylko będę coś miał - napisaliście więcej przydatnych komentarzy niż wszystkie inne fora razem wzięte ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Heh, równie dobrze, zamiast Thomas może być Tomaj, jak w Final Fantasy XII, bo brzmi jeszcze bardziej po "naszemu" (dla tych mniej lingwistycznych, to Tomaj czyta się Tomaż) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam praowałes ? Nie no,total respect =D

 

No... tak, a jak inaczej miałbym być testerem? To normalna praca w normalnych godzinach... a raczej nienormalnych, bo siedzieliśmy często po 12h/7dni w tygodniu ;).

 

Same wymienienie nicku w dokumentacji jest boskie.

A Ty chcesz więcej ? xD

 

Miejsce w creditsach jest fajne, ale jest też wiele innych rzeczy do osiągnięcia - większa odpowiedzialność, lepsza pozycja, robienie fajniejszych gier, większa kasa, bardziej kretywna robota... Nie zrozum mnie źle - praca testera jest bardzo sympatyczna i mam z CDP bardzo miłe wspomnienia, ale sposób na życie to to raczej nie jest ;). Teraz jestem projektantem i naprawdę czuję, że robię coś fajnego i mam wpływ na robione przez nas gry. No i płacą lepiej ;).

 

E tam, podniecacie sie tym Wiedźminem. Kilku moich znajomych też testowało, a jednego przyjęli do CD-Project nawet

 

To znaczy jak testowali bez bycia pracownikami CDP? Nawet beta-testerzy siedzieli u nas w biurze w specjalnej salce.

 

Heh, równie dobrze, zamiast Thomas może być Tomaj, jak w Final Fantasy XII, bo brzmi jeszcze bardziej po "naszemu" (dla tych mniej lingwistycznych, to Tomaj czyta się Tomaż)

 

He he... dobre. Ale chyba już wolę pójść im na rękę i legitymować się ich wersją mojego imienia. A ostatnio już w ogóle zacząłem skracać do "Tom", co by żadnych niedomówień nie było ;). Muszę powiedzieć, że nawet do tego "Toma" przywykłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Codeminion - polskim niezależnym studiu robiącym casuale. Bardzo fajny zespół... no i bardzo fajne gierki ;).

 

Ale wróćmy już może do MAGI. O pracach i takich tam można sobie prywatnie pogadać na GG, szkoda zaśmiecać topic.

 

Jak chcecie, to mogę niedługo wrzucić demko samego menu do MAGI. Testy by się przydały zanim zabiorę się za resztę.

 

EDIT: @up: wejdź sobie na stronę CDP - tam są ogłoszenia o pracę ;). I pamiętaj, że beta-tester i tester to dwie różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ciekawe jaka była by praca w Sony Computer Entertainment Polska :D Szkoda, że otwierają ten oddział w kwietniu, bo nie mam po co nawet CV przesyłać - dopiero od lipca jestem wolny... no a poza tym, wojsko mnie będzie ścigać jak nie pójdę do szkoły dalej, więc i tak odpada :P

 

Ale wracając do tematu... myślisz, że menu jest aż tak skomplikowane, że trzeba je testować ? Może jako pokazówkę - to i warto pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...