Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ej mam pytanko. Ty ta gre sprzedajez ze gosc ci zaplaci i moze sciagnoc czy np. dajesz do dystybutora i ten co sprzedaje ? np w media markt?

 

Niee . TeeGee podpisuje umowe z ruskimi a potem sprzedaja to na bazarze.

 

Naprawde nie widzisz tego na stronie jak On to sprzedaje ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw, po napisaniu mojej odpowiedzi pomyślałem, że to może jednak chamstwo z mojej strony, i że nie powinienem tak odpisywać. Ale potem doszedłem do wniosku, że i tak odpowiadam na stanowczo za dużo głupich pytań z GMC & GMClanu i wszystko ma swoje granice.

 

Serio - jeśli coś kogoś niby interesuje, a nawet nie jest w stanie wejść na stronkę i samemu pomyśleć, to ja jednak się wypisuję :/.

 

Ech... nieważne. Macie tu na osłodę rysunek koncepcyjny do "dwójki". Jak będziecie grzeczni, to dam więcej ;).

 

imp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... nieważne. Macie tu na osłodę rysunek koncepcyjny do "dwójki". Jak będziecie grzeczni, to dam więcej ;).

 

Osz Ty :D

 

Rysunek fajny , taki malpo lotnik czy co o.O

 

Ty rysowales czy ktoras z Pań 'artystek' ? ;p

 

edit ; Jaa ta malpa ma rogi przeciez i ogon taki 'diabelski' \m/ wiecej takich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być taki "robol z piekła rodem" ;).

 

Ja tak nie umiem rysować, to dzieło jednej z artystek - tej od concept artów. Za jakiś czas może dam Wam coś więcej i dorzucę jedną postać już z samej gry (zrobioną przez drugą graficzkę) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, to tylko stylistyka. Przecież gra nie będzie się nazywać "dwójka", a więc słowo to zostało w pewnym sensie użyte jako przenośnia ;).

 

Zresztą w ogóle cyfra dwa nie wystąpi w tytule. Obecnie roboczo to jest "ArcMAGI" i pewnie tak juz zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozdzielaj, bo na razie nie ma mowy o żadnej dyskusji. Ot rysunek podrzuciłem i najwyżej potem dodam kolejne. Nowy temat by sie prosił jednak o to, żeby więcej rąbka tajemnicy uchylić, a na to za wcześnie. Poza tym nie za bardzo chcę, żeby się te wieści o ArcMAGI rozchodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 20 stron zrozumiałych tylko dla Polaków i do tego na GMclanie ;). Zresztą nie sądzę. Od dawna było wiadomo, że będzie sequel, a to tylko concept art. Nawet do pierwszej grywalnej wersji (w sensie, że w ogóle coś się na ekranie dzieje ;)) jeszcze sporo czasu zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak do wszystkiego :P Mój Nemesis Crew też jest jeszcze w powijakach, tym bardziej, ze chciałbym go osobiście ilustrować i zrobić taką odręczną grafikę. ALe za to końcówka roku szykuje nam się zatem obfita w lepsze i najlepsze produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat grafikę mam już zamówioną i niedługo będę miał pierwsze w całości gotowe animacje postaci, ale i tak to kupa roboty. Zwłaszcza, że tym razem chcę, żeby cała gra była tip-top, tak dla gracza, jak i z punktu widzenia wewnętrznej architektury.

 

No i czasu co raz mniej, ostatnio po pracy już mnie dosłownie mdli na widok PCta :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

He he, tak. Jeśli wszystko się uda, to ArcMAGI będzie naprawdę wypaśne i przy tym bardzo oryginalne. Wkładam w to sporo serducha (i kasiorki :(), więc oczekiwania mam naprawdę spore.

 

Obiecałem dać jescze jakieś grafiki, więc proszę - tak wygląda nowy Magus już w samej grze. Tak, tym razem postacie są animowane :D.

 

magus2.png

 

Styl jest trochę nietypowy jak na grę komputerową, więc jestem bardzo ciekawy czy się Wam podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ekstra, naprawdę graficy odwalają kawał dobrej roboty.

 

Raczej "graficzki" ;). I projektanka, i sama graficzka to kobiety.

 

oo fajnie wygląda. ciekawi mnie jak będą wyglądać animacje

 

Tak właśnie myślałem, że będą Ci się podobać. Prace tej dziewczyny są trochę w Twoim stylu. Animki dam później - w tej chwili mam na dysku wersje, które będą jeszcze poprawiane. Zresztą ten Magus tez nie jest do końca finalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym narzucił grube czarne kontury i wielki łeb heh rzeczy od których odzwyczaić sie nie moge, ale styl duużo bardziej mi sie podoba niż w poprzednim magi, mi to wszystko nie wiem czemu jakoś kojarzy sie z dungeon keeperem (i mag i imp)

ale jeśli ten mag będzie ładnie odpowiednio zanimowany - to naprawde szacunek dla pani graficzki bo to znaczy że jest genialna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, tak. Jeśli wszystko się uda, to ArcMAGI będzie naprawdę wypaśne i przy tym bardzo oryginalne. Wkładam w to sporo serducha (i kasiorki :(), więc oczekiwania mam naprawdę spore.

 

Obiecałem dać jescze jakieś grafiki, więc proszę - tak wygląda nowy Magus już w samej grze. Tak, tym razem postacie są animowane :D.

 

magus2.png

 

Styl jest trochę nietypowy jak na grę komputerową, więc jestem bardzo ciekawy czy się Wam podoba.

 

Nice!

Już nie mogę się wprost doczekać... :D

Animacje będą bez cienia wątpliwości

piękne... :)

Apropos - wygląda jak postać z gier 3D. ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to mozna powiedziec tylko jedno o zesz ty *&%*&%#@@$!%^$#%$%@#%^*&(%#$%@#@^%$&%^^%#$@!!!!!!!!

Postacie w nowej magii beda the best mysle ze jezeli wrzuci sie ta gre na popularne serwisy TeeGee bardzo szybko zdobędzie fortune ;p dla polaków liczy się tylko zludzenie 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...