Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

no właśnie, aplikację z serwerem już będzie lepiej :P

poza tym i tak u nas na forum są ludzie którzy potrafią wyciągnąć z exeków do GM kod GML, więc sprowadza się to wciaż do tego samego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Daniel jestem pogromcą mmorpg-ow. Nie jestem zbyt oswiecony w almorze lecz mam pytanie. Widze jak zachwalacie Almore stworzoną przez POLAKA co mnie cieszy. Czy ona jeszcze chodzi ?? czy server chodzi ?? jeśli tak to czemu jak próbuje sie lognac do gry jest discronect filed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
almory już nie ma i nie będzie no chyba że borek udostępni komuś plik z serwa

@up no chyba ale zobaczymy co z tą nową almorą...

 

Naiwni jesteście, ten obrazek powstał dla jaj jak się Ranmus z Borkiem przekomarzali tworząc nowy projekt - zresztą Ranmus pisał o tym w shoutboxie (że to tylko splash). No i potwierdził mi to na gg kilka dni temu w rozmowie.

Dajcie już tej Almorze spokój i tak tego projektu już nikt nie wskrzesi, a serwera Borek też nie da, bo i tak żadne z naszych łączy tego nie wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Borek powinien sobie założyć oddzielne forum o swoich grach, bo co to mają być za przywileje, że Borek sobie dostanie dział o swojej grze, a ktoś inny nie. Równouprawnienie panowie, wywalić dział z Almorą i wszystko dawać w Gotowe gry i Dema gier ;P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przerobimy go za kilka tygodni na dział o IW :] Na razie nie wywalamy :P

Almora to był mmorpg, ogromny, potężny projekt. To bylo wyjście powyżej standardów na polskiej scenie GM. Dział się należał, ale czy o każdej lepszej dopracowanej gierce będziecie zakładać dział, już nie mówiąc o tym, że nie wiemy jak Piekielni wypadną(oczywiści znaczna większość od razu zakłada, że to będzie robota wręcz boska). Hmm. Skoro tak to zróbmy może Dzial Magi(połowa nazw tematów byłaby typu: Wizard czy technolit, oto jest pytanie), a jak wyjdzie Chrono Cross(snake zapodawał przynajmniej kilka screenów i widzimy jak się zapowiada) to już następny dział. I tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie ma sensu zakładać działu dla każdej bardziej rozbudowanej gry. Chcą mieć pogadanki w więcej niż jednym temacie -> niech założą własne forum. Dla mnie sens założenia tego działu wciąż jest zagadkowy. A to, że Almora było MMORPG, to co to zmienia? Dla mnie nic, tym bardziej, że nie była jakimś wybijającym się ponad przeciętną, oraz, że jej ukończenie było od początku niepewne. Tylko forum zostało zaśmiecone imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się.

Nowa Almora to nie robota na tydzień czy dwa. Jak wszystko ma być zapięte na ostatni guzik to trzeba po prosty czasu. Znając Ranmę to nie pozwoli Borkowi na wypuszczenie przedwczesnej bety. =P

Więc zwierajcie pośladki i czekajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zostanie jak jest teraz. Będzie strona gear studio razem z forum, to się wtedy pomyśli. Mi ten dział nie przeszkadza i może jeszcze sobie poleżeć, zresztą są ważniejsze sprawy.

 

Po drugie został on założony nie dlatego, że Almora była dobrą grą tylko miała DUŻE ZAINTERESOWANIE i ludzie chcieli gdzieś dyskutować na jej temat, robił się burdel na forum, Borek nie miał czasu się tym zajmować, bo urwanie głowy, więc wziąłem sprawy we własne ręce i sam zrobiłem porządek. Zobaczcie ile ten dział ma tematów i postów. Czy jakaś inna gra dobrnęła chociaż do połowy tych statystyk? Nie. Mało tego, Almora ... podbiła statystyki odwiedzalności gmclanu i to było zauważalne. :)

 

Jest masa bardziej rozbudowanych, które tylko nie mają masta błotoszop grafiki i admina jako twórcy ;x
Jakieś przykłady?

 

Jest masa bardziej rozbudowanych, które tylko nie mają masta błotoszop grafiki i admina jako twórcy ;x
Tylko że Borek ma admina hmmm.... dopiero od 3 dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wcześniej pisałem, że dla mnie to można skasować cały ten dział, ale szkoda usuwać taką historię GMClan, no bo przepraszam bardzo - bez chwalipięctwa, ale jakby nie patrzyć Almora buduje nam POLAKOM pewien poziom polskiej sceny GM. Nawet patrząc ze strony innych clickowych programów, ten projekt coś osiągnął i jest naszą reklamą/wizytówką... Nie chodzi tu o reklame Gear-Studio, bo Ranma ma większe możliwości reklamy niż jeden dział o jednej grze, ale co ja tu będę pisał, dział można spokojnie skasować - jak chcecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...