Skocz do zawartości

Zablokowane Bugi


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez coś dodam :

 

1. Gdy sie kliknie na pasek many,życia, czy chociażby to gdzie się wiadomości o EXP i zdobytych rzeczach wyświetlają , to ludek zaczyna iść do tego punktu ;] < - takie małe niedociągnięcie.

 

2. Raz zdarzyło mi się wziąć 2x tą samą kasę , nie wiem czy oddało mi razy 2 , ale sam fakt :P chyba , że mogą wypadać 2 kupki złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ERROR in

action number 3

of Draw Event

for object inv_Draw_Inventory:

 

Error in code at line 104:

 

for (i=0;i<=5;i+=1){item = global.inventory_magic; draw_sprite(global.item_Sprite[item],-1,view_xview[0]+39*i+227,view_yview[0]+49)}

 

at position 77: Unknown variable item_Sprite or array index out of bounds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pkowaniem to ciekawa historia, ciekaw jestem co Patryslaw na to :) Tak czy owak w lochach jak podejdziesz za blisko potworka to sie na nim blokujesz no i jak przeciwnik dostanie to sie lekko przesuwa do tylu i da sie go zablokowac w scianie a jak zabijesz to loot takze zostaje w scianie i nie da sie wziac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do konca przekonany czy to bug czy taki trik :P

Czasem jak udeżam z siekierki początkowej to potpala przeciwnika

i się pali aż nie dednie :lol2:

czy to bug??

 

Ja mam podobną sytuację. Czasem gdy nawalam z adv battle axe to podpalam albo truje potworka :P różnie jest a chociaż nie pisze nigdzie że ta broń ma efekt: poison czy cuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość mojego game_errors.log

ERROR in

action number 3

of Draw Event

for object NPC_Drawer:

 

Error in code at line 9:

 

if hp > 0{hp_draw = 48/hp_max*hp}

 

at position 27: Division by 0.

 

 

ERROR in

action number 1

of Step Event

for object Client:

 

Error in code at line 405:

 

if npcid = global._npc_id

 

at position 13: Unknown variable npcid

 

 

ERROR in

action number 1

of Step Event

for object Client:

 

Error in code at line 405:

 

if npcid = global._npc_id

 

at position 13: Unknown variable npcid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W Almore gram już od jakiegoś czasu (no, dobra, dwa dni :P ) i jak dotąd wszystko było ok. Pomijam oczywiście ten błędzik, co trzeba dawać ignore, to, że co jakiś czas wywala mnie z serwa i muszę całkiem wyjść z gry, by się znów połączyć (pisze wtedy, że ktoś już jest w grze na tym koncie), itd.

 

Tym razem problem polega na czymś innym. W ogóle nie mogę włączyć gry. Pięknie pojawia się obrazek Almory, robi się czarny ekran i po chwili wywala na pulpit z błędem. Oto screen:

http://img233.imageshack.us/img233/7923/almoradi5.jpg

Pisze tam, że sprawa dotyczy karty graficznej. Ale jakoś nie mogę w to uwierzyć, bo jakoś przez dwa dni nic się nie działo i wszystko było cacy (3h temu skończyłem w nią grać i nie było tego błędu, spotykam się z nim po raz pierwszy).

 

Wiecie, jak można by mi pomóc?

,,Reinstalka" (specjalnie w cudzysłów wziąłem :P ) gry nic nie daje, ciągle to wyskakuje.

 

Pozdrawiam

 

Boba Fett, a w grze Predator :P

 

 

Ps. Jeszcze w tych kanałach pająki i duchy podczas potyczki z nami są w stanie wbić się w ścianę. Cóż, można je pokonać, ale nie dość, że się ich nie widzi, to jeszcze one stamtąd nie mogą wyjść i nas gonić (wprawdzie jest to nam na ręke, ale jak bug, to bug).

 

Ps.2 Ok, wszystko już działa. Musiałem przymusowo resnąć kompa i już po tym reśnięciu sprawdziłem, czy Almora chodzi. Przepraszam za kłopot.

 

Ps.3

Czy jak usunę folder z grą i włoże pliki od nowa, to czy wtedy tracę postać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...