Skocz do zawartości

Zablokowane Bugi


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GeForce 4 MX. Jest chyba gorszy od Radeona 9550... Na pewno od karty to zależy?

NO i to bynajmniej 2-3x jeśli nie więcej;p wie bo właśnie wymieniam Geforce4 mx 440 na ATI Radeona Saphire 9550 ale ja ile dobrze pamiętam zamówiłem 256mb ale nie pamiętam

PS. można też zobaczyć na obsługiwaną wersje Directxa Radeon=9 Geforce4 mx=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na moim kompie powinna chodzic bez problemu... hmmm... no nie wiem - zobaczę jak dokupie ten RAM i napisze czy coś się zmieniło. A nie wiecie dlaczego wyskakuje ten błąd systemu ze zrzucaniem pamięci fizycznej?(na tym drugim kompie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ramu masz? ja mam 512 i u mnie chodzi lux an tej karcie graficznej

 

Napiszę jeszcze raz - na moim kompie mam : 2Gh procek, 512RAMu, radek 9550 128mb i mam poniżej połowy FPSów; Natomiast na tym kompie na którym gram teraz jest 1,8GH procek, 786RAMu, radeon 9000 128mb(chyba) i mam max FPS Oo Ale po jakimś nieokreślonym czasie grania wysakuje mi błąd systemu i zrzucanie pamięci fizycznej.. :huh: No i nie wiem co się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mag_ognia: trudno się domyślić że chodziło mi że nie jest zgodna z DX9.0?tzn że można grać w gry które do uruchomienia gry potrzebują DX9.0 ale nie można grać w gry które opierają si na directx 9.0 np W CoD2 w ustawianiach masz domyślnie DX9.0 ale gra wtedy okropnie się tnie i masz max 15 fps a jeśli zmienisz na Dx7.0 fps'ów masz 60+

@Yoda: zobacz może nie masz aktualnych sterowników do karty graficznej albo masz starą wersje directx jeśli nic nie pomaga poszukaj programów do usprawniania pracy win, ramu, karty graficznej, procesora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam ale skoro nawet oryginalnych z płyty wgrać nie możesz musisz mieć problem z kartą graficzną albo windowsem

Ps. sprawdź czy te sterowniki nie wymagają może Net framework1.0 (czy jakoś tak) albo Service packa 2 może czegoś eni masz co potrzebne jest do instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego NET Frameworka wgrywałem ale nie w tym rzecz - sterowniki się wgrały tylko to Catalyst Control Center mi nie chodzi chyba... Spróbuję wgrac te Omegi - może poskutkują!

 

PS: Service Packa 2 Mam!

 

EDIT: Grzebałem troche w necie :D I znalazłem sterowniki Catalyst - czy to się czymś różni od zwykłych Display Driverów? Pytam się tak głupio bo nie znam się za bardzo na kompie "od srodka" W sensie bebechów, a chciałbym doprowadzic tą karte graficzną do porządku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego NET Frameworka wgrywałem ale nie w tym rzecz - sterowniki się wgrały tylko to Catalyst Control Center mi nie chodzi chyba... Spróbuję wgrac te Omegi - może poskutkują!

 

PS: Service Packa 2 Mam!

 

EDIT: Grzebałem troche w necie biggrin.gif I znalazłem sterowniki Catalyst - czy to się czymś różni od zwykłych Display Driverów? Pytam się tak głupio bo nie znam się za bardzo na kompie "od srodka" W sensie bebechów, a chciałbym doprowadzic tą karte graficzną do porządku!

Ten twój Radek to dość stara karta i być może nie są już pod niego specjalnie tworzone stery, stąd problemy. ;/

Czy to niedziałanie nawet tych oryginalnych polega właśnie na tym, że nie ma tylko tego Control Center?

 

A te sterowniki różnią się chyba tylko tym, że masz też właśnie...Catalyst Control Center. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy włączaniu kompa wyskakuje mi błąd że nie można załdowac tego i tego (chyba odnośnie ccc) Ale moge nawigowac monitorem z windowsowego okna własciwosci. W zasadzie ten ccc to kula u nogi i chyba ściągnę najnowsze same Display Drivers i DirectXa 9 i zobacze - jak nie poskutkuje to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie poskutkuje to nie wiem...

Formacik? ;D

 

Hm, może czas na konserwację sprzętu. Zajrzyj do środka, przeczyść porty, oceń stan karty. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?? Właśnie jestem świeżo po formacie :D Troche szybciej mi Almora szła ale i tak to jest wolno... I co zauważyłem? :P Jak gram rano (przed 10) To fps mam gdzies tak 70%. A później spaaaaada! i to zawsze jak włączam to jest duzy fps a potem zmniejsza się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?? Właśnie jestem świeżo po formacie biggrin.gif Troche szybciej mi Almora szła ale i tak to jest wolno... I co zauważyłem? tongue2.gif Jak gram rano (przed 10) To fps mam gdzies tak 70%. A później spaaaaada! i to zawsze jak włączam to jest duzy fps a potem zmniejsza się sad.gif

No to jest jednak chyba wina braku pamięci, skoro systematycznie spada. ;/ Może masz po prostu kiepskie kości pamięci+niezbyt szybki HDD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Po niedługim czasie grania wywala mi komunikat braku pamięci wirtualnej więc...

 

Właściwości Systemu (prawym na Mój Komputer)--->Zaawansowane--->Wydajność(ustawienia)--->Zaawansowane--->(sekcja Pamięć Wirtualna)

 

I tam sobie powiększ jej rozmiar trochę. :) Na starym komputerze też tak robiłem, by odpalić Almorę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie kolejne 512mb, jeżeli jest mniej. To nie będzie działać tak szybko, jak gb ramu, ale powinno pozwolić na grę.

A jeżeli masz już wirtualnej 512, to dodaj sobie jeszcze z 200mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu:

 

Miałem dziś dużo bugów w Almorze:

 

- Gdy wszedłem do "The Underground"

 

ERROR in

action number 2

of Step Event

for object Cave_1_Floor:

 

Trying to delete non-existing sprite.

 

- Oprócz tego miałem jeszcze błędy wychodząc z "The Underground" i wchodząc do "The Dungeons"

 

- Gdy raz wszedłem do underground całą mapę (planszę) na czarno pomalowano (lol xD). Widziałem tylko obiekty takie jak: Graczy, potwory, krew podczas hitania :S. Kliknąłem magiczny przycisk "Disconnect" i odczekałem chwilę. Wszedłem znów, ale nic się nie zmieniło.

 

P.S. Dziś mam pecha, mimo że wbiłem 31 lvl :S .

 

P.S.2 Widziałem gostka z donatorem dziś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah a moja nvida grforce4 mx440 jest nowsza według ciebie?

Przepraszam, ale ja NIC nie mówiłem o Twojej karcie!!! W ogóle naucz się dobrze interpretować tekst. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nic nie powiedziałeś ale skoro mówisz na radka 9550 ze jest stary strach pomyśleć co to dla ciebie jest nowość

 

Ten twój Radek to dość stara karta i być może nie są już pod niego specjalnie tworzone stery, stąd problemy. ;/

:] Żaden stary -ta karta ma po prostu najlepsze lata za sobą i nowe sterowniki "dla całej rodziny kart" nie są już pod nią specjalnie tworzone, tylko mają "gwarancję" producenta, że "powinny jeszcze działać". To sie nie musi w 100% przypadków sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...