Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja Ci powiem, że w większości programów do obróbki zdjęć osiągniesz coś takiego. GIMP, Photoshop, Paint Shop Pro... sporo tego by było jakby wyliczać ;p .

 

btw. Ten efekt w telefonach SE nazywa się solaryzacja, nie efekt komiksu, ale nie jestem przekonany, czy solaryzacja tak wygląda ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ M@ti:

Dlatego mnie właśnie dziwi dlaczego to tak się zwie przynajmniej w moim Sony Ericssonie. A co do GIMP, to jest do niego dodatek umożliwiający otwieranie filmów i przeprowadzanie na nich obróbki. Miałem go przed formatowaniem dysku. Poszukam nazwy, ale sądzę, że przy dłuższych filmach zbyt dobre to to nie będzie.

 

EDIT: Przyznam, że wcześniej nie doczytałem, że chodzi o filmy, ale np. taki Photopaint ma możliwość otwierania plików video i można spokojnie nanieść efekty. Nie mam pojęcia jak Photoshop. GIMP jak pisałem wyżej też może po wgraniu czegoś tam. Jeżeli szukasz czegoś dedykowanego filmom, to Adobe Premiere Elements <- tam masz filtry wideo, dzięki którym zrobisz różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam programu robiącego screeny ze starych gier (takich, dla których zwykły PrtScn nie wystarcza). Próbowałem darmówkami, próbowałem płatnisiami i kicha, nic nie działa (jeden program tylko zrobił mniej więcej w 50% dobrze, ale to i tak za mało)

 

O co mi w ogóle chodzi? Na przykład: skrin z menu głównego Dungeon Keepera wygląda tak: http://img390.imageshack.us/img390/1296/dkmv4.jpg

 

Najlepiej gdyby znalazł się program do nagrywania filmików, tam gdzie HyperCam nie wyrabia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w jakiś sposób odzyskać pliki usunięte z kosza oraz przede wszystkim historię odwiedzin w przeglądarce internetowej (najlepiej z Internet Exploler)? Jeżeli tak to w jaki sposób, jakimi programami? To bardzo pilne. muszę szybko coś odzyskać. Wiem, że da się coś takiego zrobić w gadu gadu z hasłem i archiwum, ale nie znalazłem nic do przeglądarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest, bo w tym folderze jest kilka folderów o dziwnych nazwach a w nich jakieś pliki binarne o wiele mówiącej nazwie index. Wydaje mi się, że wraz z przejrzeniem jakiejś strony, tworzy się nowy folder z takim plikiem index, a przy kasowaniu historii jest on kasowany, ale mogę się mylić. Poza tym, ja mam IE5 na dysku, więc nie mam pojęcia jak to może w nowszym przebiegać ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...