Skocz do zawartości

Wywoływacz :)


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tytuł: Wywoływacz

 

Gatunek: program .NET (do odpalenia wymagany jest .NET Framework 2.0)

 

Opis: Program do cyklicznego wywoływania stron WWW. Wczoraj pod wpływem tematu o zaniżaniu ocen napisałem taki inny do oddawania głosów, a dzisiaj zrobiłem uniwersalnego wywoływacza linków. Czasem może się przydać. Nie chce mi się tutaj opisywać wszystkiego, więc napiszę najważniejsze rzeczy. Najlepiej wywoływać linki asynchroniczne - oczywiście nie każde wywołanie w takim przypadku zakończy się sukcesem, ale wtedy obciążenie komputera jest mniejsze. Przy wywoływaniu synchronicznym - po odpauzowaniu często program muli kompa na 100%, więc trzeba wyłączć i włączyć ponownie program. Limit wątków: od 1 do 100, limit milisekund: od 10 do 10000 (10 sekund). Aby włączyć wysyłanie zmiennych metodą POST, należy zaznaczyć odpowiedniego checkboxa i uzupełnić te główne pole.

 

Download: https://gmclan.org/up1_3_Wywolywacz.html

Rozmiar pliku: 6KB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja :)

Screeny:

wywolywacz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Albo do spamowania komuś bloga jak ma niezabezpieczonego. :]

 

btw. Program odrzuca ciasteczka, więc nie da się symulować zalogowanego użytkownika jeżeli dane www nie obsługuje przesyłania sesji w zmiennej get/post jako alternatywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

LOL, to się nie tak robi.

 

Musisz mieć Firefoxa, do niego dogrywasz dodatek Live HTTP Headers.

 

1) Teraz wchodzisz na jakieś forum

2) W ff dajesz Widok -> Pasek Boczny Live HTTP Headers.

3) Piszesz testowo temat.

4) W okienku po lewej szukasz wywołanym link url oraz szukamy zmiennej nagłówka o nazwie Content-Length, linijkę poniżej masz wysłany ciąg znaków, w moim przypadku jest to:

 

Link (pole Link GET):

http://www.gmaker.fora.pl/posting.php

 

Treść poniżej Content-Length (treść dla pola POST):

username=Spammer&subject=Spamowisko&addbbcode18=%23&addbbcode20=12&helpbox=Rozmiar+czcionki%3A+%5Bsize%3Dx-small%5Dma%B3y+tekst%5B%2Fsize%5D&message=Gi%F1cie+robaki%21%21%21&mode=newtopic&f=7&post=Wysy%B3am+i+akceptuj%EA+Regulamin

 

(w powyższym ciągu polecam przyjrzeć się zmiennym username, subject, f, message

Ogólnie wklejamy ciąg zmiennych zbudowanych z inputów formularza. Jak formularz html jest wysyłany metodą POST, to wklejamy zmienne do pola post, jak formularz method="get", to zmienne doklejamy do linka.

 

Działa? Działa:

http://www.gmaker.fora.pl/wasze-programy-f7.html

 

Tylko musze zaktualizować program, ponieważ maksymalny czas ponowienia to 10 sekund czyli stanowczo za mało, bo łapie się na antyspama i nowe tematy nie chcą się dodawać. No i koniecznie 1 wątek trzeba dać.

 

Zaraz zrobię update. :D

 

UPDATE:

A może lepiej nie, bo jeszcze GMCLAN zaspamujecie...

 

UPDATE 2:

Albo zrobię i dam zabezpieczenie przeciwko domenom gmclan.org i gamemaker.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Program zaktualizowany, link do pobrania ten sam. Teraz można ustawić ponowienie maksimum na godzinę czyli 3600000 milisekund. Pół minuty to 30000. Zabezpieczyłem własne domeny. :) Na phpbb starczy chyba od 30 do 60 sekund. I trzeba ustawić liczbę wątków na 1.

 

A tak naprawdę, to można symulować zarejestrowanego użytkownika. Przykładowo jeżeli się wyłączy ciastka, to w phpbb numer sesji wysyłany jest w linku. Wystarczy go tylko dokleić... :]

 

@Kamilek:

W .NET (język C#)

 

Efekt wysyłania tematu co pół minuty na czas rozmowy telefonicznej:

http://www.gmaker.fora.pl/wasze-programy-f7.html

 

Te forum posłużyło mi do testu, ponieważ i ta jest od dawna nieaktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej bardzo ciekawy programik, rzeczywiście można pospamować trochę witryn :D

 

Spamerem nie mogą się zwać ci, którzy ręcznie bez programów nie spamowali... jak mi i znajomym się nudziło to spamowaliśmy prawie martwe fora dla zabawy, ręcznie odświeżając stronę. I była kupa radości jak przez parę tygodni spam leżał. ;)

 

Ale z tego programu to nie ma chichów, bowiem może to stanowić niemałe niebezpieczeństwo dla for, zwłaszcza tych na PhpBB. Może posłużyć do ataków na większe fora... generalnie to Ranmus nieodpowiedzialnie zrobił ten program, pokazując go ludziom, którzy zaczynają poważniejszą zabawę z kompami. Nie lepiej wysłać tego na jakieś hakerskie forum, gdzie niewiele nobów zagląda, bo i tak lecą na fora spamować o nie? ;)

 

@Firemark: zabawa z cron'em bądź at'em i lynx'em z odpowiednimi ustawieniami. Jedna, dwie linijki kodu unixowego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Borek:

Z tą wielkością to taki blef, ponieważ 6KB to spakowany program, a po rozpakowaniu 28KB.

I zapomniałeś doliczyć, że nie wszyscy mają zainstalowanego .NET Frameworka (instaluje się on np. przy Catalystach dla Radeona, niektórych grach itd., w Vista jest już na starcie). Waży on ze 20MB. ;P

 

 

@dziadekkleofas:

Na hakerskim forum chyba by mnie wyśmiali, ten program jest przecież prosty jak drut. Jak kiedyś będę miał dużo wolnego czasu, to zrobię kreator regułek z autogenerowaniem formularzy wyciąganych z linka by nie bawić się samemu w wklepywanie zmiennych. O, wtedy to będzie coś! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

---------------------------
.NET Framework Initialization Error
---------------------------
To run this application, you first must install one of the following versions of the .Net Framework:

  v2.0.50727

Contact your application publisher for instructions about obtaining the appropriate version of the .Net Framework.
---------------------------
OK   
---------------------------

 

To sie pobawiłem ;/

Nawet nie zaskoczył ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...