Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli jest to coś rysowanego, to możesz spróbować wektoryzacji, a następnie powiększenia, bo da to wtedy najwyższą jakość, jednak będą pewne nieścisłości w porównaniu do oryginału. Wektoryzacji dokonasz w takich narzędziach jak Corel Trace czy Inkscape. Możesz powiększać rastrowo, najlepsza metoda dla zdjęć, ale to nigdy nie będzie idealne. Z tego co wiem, to najlepszą jakość zachowuje Photoshop, ale możesz spróbować też GIMPa. Tylko pamiętaj, nie oczekuj cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACROMEDIA FLASH

EPIC. Nie słuchaj Harva, MMF to Multimedia Fusion, następca The Games Factory. Czyta .gam.

 

Szukam Programu który powiększa obrazki, bez znacznej straty jakości.

Irfan View. Do zwiększania. Bez straty jakości się nie da, naoglądałeś się za dużo amerykańskiego kina ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego programu do robienia filmikow flash. Żeby był prosty w obsłudze, można było dodawać dźwięki itp

Próbowałeś triala Macromedia Flash (o lol ,ja kiedyś chciałem freeware programu do odczytywania plików *.gam ,nie chcąć sprawdzić jedynego wyjścia - płatnego The Games Factory 2 ,a właściwie jego triala .Tutaj każdy ,kto na forum udziela się dobrze ,powinien wiedzieć o Macromedia Flash .) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś triala Macromedia Flash (o lol ,ja kiedyś chciałem freeware programu do odczytywania plików *.gam ,nie chcąć sprawdzić jedynego wyjścia - płatnego The Games Factory 2 ,a właściwie jego triala .Tutaj każdy ,kto na forum udziela się dobrze ,powinien wiedzieć o Macromedia Flash .) .

 

Wiem, że jest Macromedia Flash, ale nie wiem jak to odpalić, nawet nie wiem gdzie to sie samo instaluje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamiast ściągać w kółko Adobe Flash Player, ściągnijże człowieku Macromedia Flash ._. . Chociaż, jeżeli tych dwóch rzeczy nie umiesz odróżnić, to życzę powodzenia w tworzeniu animacji flashowych :)

 

Zawsze jak próbuje sciągnąć Macromedia Flash pojawia się Adobe Flash Player :o. Chyba sobie tego nie ściągne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. miejsce w Google po wpisaniu "macromedia flash": http://www.download.net.pl/8547/Macromedia-Flash/ . Chłopie, Ty korzystać z Google nie umiesz. Zginiesz w liceum, jak będziesz mieć na TI znajdowanie informacji metodą webquestu.

Marmot, do liceum pozostały mu ok ~4 lata, spokojnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. miejsce w Google po wpisaniu "macromedia flash": http://www.download.net.pl/8547/Macromedia-Flash/ . Chłopie, Ty korzystać z Google nie umiesz. Zginiesz w liceum, jak będziesz mieć na TI znajdowanie informacji metodą webquestu.

 

Byłem już na tym linku, download tam nie działa <lol>, stronki już nie ma! :(

 

EDIT: blackmaul: sekundy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...