Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale zrozumcie. To jest konkurs 24 godzinny. Jakoś na COMPO 24h nikt nie marudzi, pomimo, że nie mają tam do dyspozycji Game Makera, tylko C++ albo Delphi, a tematy są dużo trudniejsze. Powtórzę jeszcze raz - to jest liga konkursów 24 godzinnych, więc czemu niby zmieniać ten czas? Właśnie tu chodzi o to, jak ktoś potrafi się wyrobić w 24 godziny, bo porównując prace które trafiają na tą ligę 24 i na konkursy GMCLANu tygodniowe lub dwutygodniowe, w większości przypadków różnicy nie widzę :/ . Osobiście uważam, że na takie 24 godzinne rzeczy, powinny być KONKRETNE tematy, że każdy właściwie robi to samo i się porównuje kto to lepiej zrobił. Tak by było moim zdaniem najlepiej i basta :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zrozum nie kazdy ma czas na ten dzien co akurat przypada, pozatym co to za 24h skoro tak na serio robienie tej gry to 1-6h... kazdy maszkole,prace musi spac i jesc... w 3 dni bylo by bardziej zblizone do 24h. Jakby od tej gry zalezalo jego zycie wtedy pewnie jedna doba by mu starczyła bo rzucił by wszystko inne w cholere...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciałem napisać, napisał Marmot. Dodam tylko kilka zdań.

Liga powstała, bo bardzo spodobało mi się COMPO. Gdyby nie to, w ogóle niczego bym nie organizował. Na tworzenie są 24 godziny i koniec kropka, zero dyskusji (okazjonalnie przedłużam do 48h). Tu chodzi o to, żeby stale coś się działo, więc po kiego grzyba mamy dawać więcej czasu? =p

 

Pablo:

Nawet jeżeli jest tak naprawdę 6-8 godzin, to co z tego? Jeszcze większa szansa na wykazanie się ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ligi bardziej by pasowała np:platformówka z elementami taktycznymi lub RPG.

Taki kompromis pomiędzy szybkością tworzenia, a jakością gry.

To moze być następny temat na grę...

 

Aha-już kompletnie w temacie-proponuję przemianować Ligę na 48-godzinną. Sensowny czas, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo:

Compo to konkursy organizowane przez bodajże Warsztat Twórców Gier dla programistów. Wykazują się tam wiedzą robiąc różne programy i gry na konkretny temat, np. gra w której jesteśmy hakerem i wszyscy robią jakiegoś fajnego klonika uplinka. Tylko w 24 godziny, a co jak co, programowanie jest trudniejsze niż wklepywanie akcji w GM. Jeżeli ci się nie podoba czas, nikt cię nie zmusza do udziału.

 

Ja osobiście proponuję DOKŁADNIEJSZE PRECYZOWANIE TEMATÓW, żeby spośród gier o tej samej fabule itp. wybrać tą, najlepiej dopracowaną i w ogóle super zrobioną, a nie, że jest temat "JEDZENIE" i każda gra jest o czymś innym ;f .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście proponuję DOKŁADNIEJSZE PRECYZOWANIE TEMATÓW, żeby spośród gier o tej samej fabule itp. wybrać tą, najlepiej dopracowaną i w ogóle super zrobioną, a nie, że jest temat "JEDZENIE" i każda gra jest o czymś innym ;f .
A ja to popieram.

 

Nikt pracy nie oddał. W takim razie podaję następny temat.

 

Platformówka w klimacie s-f

 

Mam nadzieję, że tym razem będzie więcej gier, bo tematyka jest dość prosta. Powodzenia =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...