Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

24 h minely xD nastepna tura juz xD

Liga padła jak widać =p Poczekamy, aż się uzbiera więcej chętnych do tworzenia i wtedy wznowimy smile.gif

Póki co proszę nie kasować.

 

PS: Sry za dubla.

 

Czytaj ze zrozumieniem Pablo, liga została zawieszona do czasu kiedy bezie wiećej chętnych...

A grę powinieneś umieć zrobić na każdy temat, w końcu o to w tym chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A grę powinieneś umieć zrobić na każdy temat, w końcu o to w tym chodzi...
W tej kwestii zgadzam się ze szczypiorexem. Pablo, albo jesteś aktywny i chociaż próbujesz robić grę na każdy temat, albo w ogóle nie bierzesz udziału ;) Bo widzę, że chętnych na początku było mnóstwo, tylko jak przyszedł czas na napisanie czegoś, to 3/4 wymiękło =p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy :) . Ja np. zrobiłem grę na pierwszą turę, bo chciałem sobie przypomnieć jak się co robiło w GM, a potem to mi się nie chciało ciągle na Windowsa przechodzić, żeby GM odpalić.

 

EDIT: Poza tym sorry, ale jak widzę tematy typu "jedzenie", czy inne takie co nic nie mówią o grze jaka ma być, to poprostu mnie skręca. Nigdy nie lubiałem konkursów z wolnym tematem. Najlepszy, byłby ściśle ustalony temat np. Fajerwerki bez użycia sprites, czy coś w tym smaku. Wtedy każdy by zrobił jak potrafi i by prace można było łatwo porównać, kto zrobił najlepiej i dla tego punkty. Na tym polegają Compo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grę powinieneś umieć zrobić na każdy temat, w końcu o to w tym chodzi...

 

Teraz to ty poczytaj ze zrozumieniem co ja pisałem tyle czasu...

Umiem napisać tylko temat durnawy. Siedziec i robić jakieś wymyślne potworki rodem z kosmosu -_- i t owszystko w platformowce... a w sumie to mi najbardziej przeszkadza temat s-f a nie ze w platformowce czy cos xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ty poczytaj ze zrozumieniem co ja pisałem tyle czasu...

Umiem napisać tylko temat durnawy. Siedziec i robić jakieś wymyślne potworki rodem z kosmosu -_- i t owszystko w platformowce... a w sumie to mi najbardziej przeszkadza temat s-f a nie ze w platformowce czy cos xD

Nie chodzi tylko o grafikę, ale również o sposób rozgrywki itp. Poza tym, widzę, że Ty po prostu ciągle marudzisz =p Było kilka fajnych tematów :] A że reszta durnawa, to racja niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były bezsensowne tematy i były do tych tematów gry. Raz, na jeden (zresztą badziewny :P) temat nikt nie zrobił gry i już zaczęło się marudzenie, że liga się rozpada. Dajcie następny temat to może ktoś zrobi grę, jak nie to trudno. Nic nie stracicie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i też przydałoby się w końcu ostatecznie ustalić sposób wymyślania nowych tematów...
Tu nie ma tak naprawdę co dumać - tematy mają być konkretne i tyle =p

A co do wznowienia... sam nie wiem ;p Jak na razie wciąż jest trochę za mało osób.

 

Edit:

Dobra, jeśli zdążę, to około 22 podam temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś wyskrobie i wrzuce :D.

 

Tylko na pomysł wpadne...

 

I zaczne się tłumaczyć dopiero po wrzuceniu :).

 

-Maurycy

 

Ps, właśnie na pomysł wpadłem :D.

Ps2, ToMoEX, jak próbuje włączyć twoją gre to mi unexpected error wyskakuje (nie, wiem żę gra jest dobra, bo to nie pierwszy raz).

W którym GMie to zrobiłeś? [Tj, której wersji :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja też pracuje w tej samej wersji ale moje produkcje mi działają -_-...

 

No trudno :P.

 

-Maurycy

 

Edit - Ha, już prawie skończyłem :D. Jeszcze tylko z kwadrans ;).

 

Edit2 - Skończone! Uploaduje.... ....... Ile można czekać =P.

No: http://www.gmclan.org/up246_3_HR.html

 

Btw, moja strona jeszcze nie działa (Tzn domena jeszcze nie działa, żeby się ktoś nie zdziwił żę chce wejść a tu figa:)).

 

No i wszystko jest w sumie w grze wytłumaczone... Po angielsku :).

No co, nie ma zakazu to cóż :D

 

A tak wogóle to przykro mi że się nie udzielałem i nie brałem udziału (w platformówce S-F chciałem wziąć, ale nie miałem pomysłu). No i brak czasu, mam na głowie też inne projekty :). I szkółkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidsu, ciekawy pomysł (Podbne sterowanie mi na głowie leżał).

Tylko że męczące strasznie, przynajmniej dla mnie - nie lubie tak powolnej akcji.

No i dźwięk byłby mile widziany...

:)

No i wykonanie też dobre.

 

-Maurycy

 

Iżby Boss zapadł w sen zimowy? =P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie nie jest najwygodniejsze, ale ile satysfakcji daje podskoczenie w ostatniej chwili. :D A z dźwiękami niestety się nie wyrobiłem...

 

Tylko gdzie jest Max!? Trzeba zrobić głosowanie, no! Nikt inny nie może powiedzieć *ding*! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...