Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki za wszystkie glosy, ale mam na glowie juz souljah, tripa i kolezanke, wiec prawdopodbnie nie bede mial czasu zeby gre skonczyc. Ale jeszcze raz thx.

Acha i jestem za tematem dziadka kleofasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha i jestem za tematem dziadka kleofasa.

 

Jak już wygrasz to nie zapomnij zapodać tego tematu. ;) Ciekawa rywalizacja by była, bo temat gry w którą się nie gra (lub mało co się robi) jest prosty a zarazem tak obszerny (np. o bakteriach rozwijających się i mutujących, a'la Darwinbots czy 100x spowolnione SimCity, gdzie tylko np. wybieramy kierunek rozwoju miasta i tak na efekty przyjdzie zaczekać długo :P), i postarać się o to żeby nie nudziła. :P

 

(Zainspirował mnie Tymon i jego genialny pomysł na włączenie mojego przykładu na parę dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj temat by sie do tego nadawal... zrobilbys se mala strzelanke z gory i team ktorym sterujesz ale nie grasz zadnym z ludzikow, oni sami by sie strzelali itp xD

 

No może być i tak, tylko raczej chodzi mi o to, żeby akcja była dość powolna, bez takiej dynamiki typowej gry bo skoro niewiele robimy to czemu mielibyśmy się spieszyć? Najlepiej jest się rozkoszować widokami, patrzeć jak ludziki obmyślają sytuację, miasto rośnie, wielkie epickie wojny trwające godzinami, nadające się do włączenia na noc wręcz... :P

 

Dobrze by było, żeby taką grę przed startem można było w pełni skonfigurować (Np. tempo gry, ilość przeciwników i sojuszników, trudność, zostawienie małej części decyzji sobie czy oddać całe dowodzenie kompkowi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina coś co mój brat zrobił (NIe nie Buziol, drugi brat).

Taki programik jakby, że z lewej i prawej wylatująstatki co się strzelają. Na początu tylko ustawiasz opcje a potem podziwiasz gigantyczne bitwy :D.

 

Swoją drogą wybaczcie że tak milczałem i udziału nie brałem ale miałem inne rzeczy na głowie :).

 

I nie będe głosował, ale chyba gre Propaganji widziałem ("Back 2" bodajże?) :).

 

No nic może uda mi się wziąć udział w następnej turze ;).

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, chce taki temat a moj temat nie okresla dokladnie o czym ma byc gra :P

 

Ale problem w twoim pomyśle leży w zaprogramowaniu porządnego AI który poprawnie zareaguje na każdą zachciankę dowódcy bez grymaszenia i z jako tako poprawnym działaniem. No i poddani muszą mieć czynnik ludzki, i z jakichś powodów mogą nie wykonać akcji (Ale to musi być ważny powód, np. groźba utraty życia a nie jednopikselowa przeszkoda czy babol w grze), dochodzi do tego też inteligencja roju, jak ludzi będzie więcej niż trzech. A to już jest robota nie na 24h contest, no chyba że ta gra będzie multiplayer albo cały dzień spędzisz tylko na kodowaniu gry. (No może być tak, że można przełączać się miedzy bohaterami a reszta będzie stała, ale problem w tym że ta reszta stoi i może być łatwym celem dla żądnych krwi wrogów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak w czasie tej przerwy podawano tematy i głosowano na nie? Nie byłoby tylu postów niedotyczących Ligi i mielibyśmy temat! Co wy na to?
Odpada :3 Nie po to robię sobie 24-godzinną przerwę, żeby nadzorować jakieś głosowania. Temat podaje zwycięzca i koniec ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak w czasie tej przerwy podawano tematy i głosowano na nie? Nie byłoby tylu postów niedotyczących Ligi i mielibyśmy temat! Co wy na to?

 

Nie, bo wtedy nie będę mógł manipulować ludźmi i wypaczać im umysłów moimi tematami. :(

 

Po za tym, każdy i tak chciałby swój pomysł (I sobie odpowiednio wcześniej zrobi gierkę...) i g...ołąb by z tego wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra temat cos w stylu tego dziadka - z grubsza chodzi o to zeby gracz mial jak najmniejsza ingerencje w to co dzieje sie na ekranie - moze to byc jakas symulacja walk, wojny, rozwoju miasta itp, ale tez cos z zupelnie innej beczki czyli np. animacja, cutscenka, film cos w tym stylu. Moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez cos z zupelnie innej beczki czyli np. animacja, cutscenka, film cos w tym stylu. Moze byc?

 

Jak można to rozumieć? :) Generalnie istotą jest podanie prostego tematu gry, na wzór który ludzie grę robią i jak to zrobią i co wsadzą to ich sprawa, za co zostaną osądzeni i wynagrodzeni. Po za tym niektórym te cutscenki zajmą cały czas który mogą spędzić na udoskanalanie jakże niegrywalnej :P gry, a to chyba nie konkurs sztuki animacyjnej?

 

(Fakt, w cutscenkach zupełnie nie ma ingerencji w rozgrywkę, muszę przyznać :P.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...