Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehehe w grze Pietera6 jest pare drobnych bugów(typu ugrzęźnięcie w ścianie) i jest mało pociągająca ;p

Natomiast zajadacz Hanjusa to niezły pomysł ze świetnym wykonaniem(nie mogłem wyrobić z tych alfonsów co jedzenie noszą, i te ich krągłe kształty :P)

 

GŁOS NA HANJUSA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mały dylemat, na którą grę zagłosować. Zastanawiałem się między grą Hanjuso a Pietera. Gra Hanjuso wykonana w 3d, ciekawy pomysł i to chyba na tyle :) Pieter6 wykonał swoją grę estetycznie, chociaż pomysł nieciekawy. Grafika przyjemna, interesujący pomysł z tym lataniem. Jednak sam cel gry nieciekawy. Tak więc po małym namyśle. Głos na Pietera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GONG! xD

 

Oto zwycięzcy:

Hanjuso: 5

Pieter6: 4

ToMeXP: 2

 

Pozostali:

propaganja: 1

marcinzzz95: 1

Matthew: 0

kasmilus: 0

 

Gratulacje! :3

 

 

Wielkie dzięki Tymciu =) Masz u mnie milk shake'a =D

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanjuso dawaj nastepny temat
Nie wychylaj się przed szereg - ja tu żądzę :3

I za nim poproszę Hanjusa o temat, mam pytanie do Was. Męczą mnie już trochę konkursy co dwa dni. Co powiecie, gdyby zrobić 3-4 dniowy odstęp? Imo tak będzie lepiej i łatwiej dla wszystkich :)

Zawieszam Ligę, dopóki tej kwestii nie omówimy, więc nie podawaj jeszcze tematu Hanjuso ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, pomysł z Ligą bardzo fajny, ale przyznam, że nowa runda co dwa dni to stanowczo za szybkie tempo.

 

Ja osobiście byłbym za tym żeby rozciągnąć wszystko do długości jednego tygodnia w taki sposób, żeby było więcej czasu na pisanie. Wtedy Liga nie znudzi się za szybko, a dodatkowo projekty będą dużo lepiej dopracowane.

 

Proponuję ustalić pewien tygodniowy schemat tak, żeby wszystko się zapętlało np.

 

poniedziałek - ocenianie / głosowanie

wtorek - podsumowanie, nowy temat, start nowej rundy (o ustalonej godzinie np. 18.00)

środa, czwartek, piątek, sobota - piszemy

niedziela - kończymy i oddajemy (do ustalonej godziny)

 

To tylko taka propozycja... Ale róbcie jak chcecie. Jak dla mnie 24h to stanowczo za mało czasu na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się w sumie zapisał, czemu nie :).

 

"Nie straszne mi sztormy", więc...

Co najmniej jeden dzień wyprzedzenia dla dowiedzienia się kiedy się zaczyna next tura byłby miły, nie chce mi się czytać postów by wiedzieć czy tak jest :P.

 

A pozatym i tak wygram :P (haha, to mi się żart udał).

 

 

EDIT:

Shaman, jak dla mnie to pięć dni to za dużo czasu - można za dobrą gre zrobić, a pozatym niektórzy tu chodzą do szkoły(I tak swoją drogą w weekendy by mi akurat odpowiadał najbardziej proces tworzenia). Jeden dzień powoduje, że gre się zrobi, a jak masz więcej czasu to takie tam... Dla mnie jeden dzień to wystarczająco by zrobić trzy proste mini-gierki.

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym przedluzyl czas robienia a pozostawil niezmieniony czas glosowania. Przeciez nie trzeba brać udziału w każdej rundzie - a tak przynajmniej sie cos dzieje. A te 48 godzin na robienie - ktoś zrobi w 24h - prosze bardzo, ma dzien odpoczynku, jak ktos ciora 48 - też luz, bo bardziej gre dopracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak się zwie liga24, to skądś to 24 jest.

a pozatym przedłużenie wcale nie oznacza bardziej dopracowanych gier - jak ktoś umie, to zrobi bezbłędnie, a jak ktoś nie umie, to musi się nauczyć.

Swoją drogą, jak ktoś ma 48 godzin, to może uznać że nie ma czasu, i to olać:P.

 

Ale to działa też w drugą strone.

Ja i tak za 24 jestem.

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skell:

 

Shaman, jak dla mnie to pięć dni to za dużo czasu - można za dobrą gre zrobić, a pozatym niektórzy tu chodzą do szkoły

Heh, ja akurat doskonale wiem jaki wpływ na ilość wolnego czasu ma szkoła. Sam praktycznie nie znajduję czasu w tygodniu żeby cokolwiek pisać swojego (ale staram się).

 

(I tak swoją drogą w weekendy by mi akurat odpowiadał najbardziej proces tworzenia).

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ja właśnie dałem taką propozycję że pisanie zaczyna się we wtorek, a kończy w niedzielę. Więc weekend całkowicie należy do tego zakresu. Czytaj uważniej.

 

Dla mnie jeden dzień to wystarczająco by zrobić trzy proste mini-gierki.

No do tej pory wszyscy robili właśnie minigierki lub gry bardzo niedopracowane. W 5 dni i tak chyba nie da się zrobić dopracowanej gry, ale chociaż nie będzie to minigierka. Ale to wszystko zależy już od koncepcji konkursu. To tylko MOJE zdanie, że lepiej byłoby robić troszkę bardziej rozbudowane projekty.

 

No ale i tak demokracja rządzi, więc o nic się nie martw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja akurat doskonale wiem jaki wpływ na ilość wolnego czasu ma szkoła. Sam praktycznie nie znajduję czasu w tygodniu żeby cokolwiek pisać swojego (ale staram się).

No, ja akurat mimo szkoły czasu mam dość dużo, tj od dojścia do domu (z reguły 16) i kładzenia się spać...

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ja właśnie dałem taką propozycję że pisanie zaczyna się we wtorek, a kończy w niedzielę. Więc weekend całkowicie należy do tego zakresu. Czytaj uważniej.

To miałbyć komentarz do terminu 24h, ale dodany w jakimśdziwnym momencie jak z kontekstu wyszedłem widać :P.

 

No do tej pory wszyscy robili właśnie minigierki lub gry bardzo niedopracowane. W 5 dni i tak chyba nie da się zrobić dopracowanej gry, ale chociaż nie będzie to minigierka. Ale to wszystko zależy już od koncepcji konkursu. To tylko MOJE zdanie, że lepiej byłoby robić troszkę bardziej rozbudowane projekty.

Oj da się :P. Trzeba tylko umieć :P. [Ojj, aż się o coś prosze...]

 

No ale i tak demokracja rządzi, więc o nic się nie martw.

 

No w sumie racja... Do konsensusu raczej nie dojdziemy (chociaż jakby termin był dłuższy to bym to zniósł :P).

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...