Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Za to ja niewidziałem a wszyscy się nią zachwalacie,wrzuc ją jeszcze raz,albo daj na PW.

:]

 

W sumie to bym sobie zarchiwizował tamtą fotkę :P W wolnych chwilach z braku kobiety było by na co patrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie - długie, czarne rządzą ;p

Wszyscy się mylicie. Moje długie, brązowe rządzą. Yeah. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio sobie upatrzyłem blondyneczkę, włosy m/w na długość takie jak ja. Nie powiem, zaczepista, tylko nie wiem jak się do tego zabrać. :angry: :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się mylicie. Moje długie, brązowe rządzą. Yeah. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio sobie upatrzyłem blondyneczkę, włosy m/w na długość takie jak ja. Nie powiem, zaczepista, tylko nie wiem jak się do tego zabrać.

WIesz, mozesz od przodu, o d tyłu albo jeszcze jakieś inne pozycje, do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu, ale jak się w ogóle nie staram, to mam jakby większe powodzenie u dziewczyn a jak mi jakaś wpadnie w oko i próbuje "coś" robić to zawsze klapa. Na prawdę dziwne :P Raz miałem taką sytuacje, że dziewczyna przez ok. kilka miesięcy się do mnie kleiła jak magnez normalnie ale ja nie byłem nią zainteresowany ....... taka szansa była...... teraz ona mi się spodobała ale juz jest chyba za późno :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że wam przeszkadzam, ale jestem po prostu ciekawski.

 

Czy ktoś z was, tak namiętnie wypowiadających się (na temat dziewczyn), ma dziewczynę?

 

Bo dochodzę do przerażającego wniosku, ale może się mylę ... ?

 

edit:

@down: spoko avatar, rozśmieszył mnie =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że wam przeszkadzam, ale jestem po prostu ciekawski.

 

Czy ktoś z was, tak namiętnie wypowiadających się (na temat dziewczyn), ma dziewczynę?

 

Bo dochodzę do przerażającego wniosku, ale może się mylę ... ?

mam nadzieje ze mnie nie zaliczyles do tych "namietnie"wypowiadajacych sie. Ja mowie tylko prawde co mi sie przytrafilo.a dziewczyne mialem ,teraz nie mam i nie przejmuje się tym ,dlatego tez i zbytnio jej nie szukam. a do jakiego wniosku Ty doszłes ja tez jestem ciekawski :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re: 2x up

 

miałem raczej na myśli tych użytkowników, którzy wypowiadają się na temat dziewczyn w bardzo dziecinny i niedojrzały sposób. Przyznam, że trochę to irytujące.

 

A mój wniosek jest taki, że 99% wypowiadających się nie ma dziewczyny, co nie jest optymistyczną stastystyką.

 

re: up

 

nie ma to jak inteligentny post ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam że są osoby poniżej 14 roku życia, które są emocjonalnie i intelektualnie dojrzalsze od niejednego 18-latka ...

 

edit:

no fakt, rzadkie to przypadki, ale istnieją

 

edit2:

Małe sprostowanie. Nie chodzi mi o to, że fakt, że 99% użytkowników nie ma dziewczyny jest zły. Nie, nie (Wiadomo że większość z was to jeszcze bardzo młodzi ludzie). Chodzi mi o to, że ci, co nie mają, nie powinni się wypowiadać na niektóre tematy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIesz, mozesz od przodu, o d tyłu albo jeszcze jakieś inne pozycje, do wyboru do koloru.

Dobrze wiesz, że nie oto chodziło. Zresztą takie podejście wprost może się źle skończyć. Mój brat mówił mi, że gdy chodzil do liceum miał jedną koleżankę w klasie Taekwondoczkę 1 poom. Jakiś chłopak chwycił ją za tyłek, a ona przywaliła mu w brodę od dołu i facetowi urwał się film od niedokrwienia mózgu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mistrzunio

 

Przyznam szczerze, że przeglądam to forum już od bardzo dawna i wielu użytkowników bardzo pozytywnie mnie zaskakiwało. Chodzi o dojrzałość ich wypowiedzi mimo młodego wieku. Więc faktem jest, że na tym forum jest niejeden "młody dojrzały człowiek".

 

No ale niestety, są i tacy, których posty są po prostu żenujące. Przeważnie są to gówniarze, ale nie zawsze. Nie będę rzucał nickami bo to nie o to chodzi. Każdy kto ma wiedzieć i tak pewnie wie. Widocznie zawsze w przyrodzie musi być równowaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...