Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Dobra, teraz czas na kolejną fotkę od wujka gnyska. Z racji, że ostatnio coś mam pecha do dziewczyn, to od dziś mam nową miłość:

(mile widziane komentarze na http://gnysek.hmt.pl/117 )

gitarka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Cóż to za akord wymyślny? Btw nie lubię tego perłowego czegoś.

 

To było... hm... G? Albo coś takiego, kiedyś mnie tam kumpela uczyła :P Ale fotka jest pozowana, trochę tam szarżowałem i część palców wygląda jakby też dociskała struny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Te palce to jakoś ci się wygieły ;d

 

Bo mi się ostatni staw w palcach wygina dokładnie 90 stopni w obie strony - ostatni staw wygina się także w stronę w którą 99% z was nie da rady :P Mam strasznie giętkie palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mnie nie przebijecie :D Ważę chyba z 40 kg xD

Jeszcze niedawno miałem podobnie, ale ostatnio przypakowałem i wyszedłem z tego. Niestety coś ostatnio mam straszne stagnacje, ale myślę, że do wakacji 20 kg białka mi przybędzie(ten optymizm). Może później dam fotkę. Jakby co to mam ciemno-kasztanowe włosy długie gdzieś do ramion, a na zdjęciach zawsze wychodzę na Bruce'a(Lee).

@gnysek: No wiesz. Przecież jedno nie przeszkadza drugiemu. Jak to szło??? ... ... .... Aaaaa! Gdybym miał gitarę, to bym na niej grał. Opowiedziałbym o... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
@gnysek: No wiesz. Przecież jedno nie przeszkadza drugiemu. Jak to szło??? ... ... .... Aaaaa! Gdybym miał gitarę, to bym na niej grał. Opowiedziałbym o... itd.

 

Huh, obawiam sie, ze opowiedzieć to ja bym miał co... i tylko opowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałam Ci ocenkę xD ll Liczę na rewanzyk ^^

 

Boże, a ty widzisz i nie grzmisz...

Proponuję pod napis GMclan trzasnąć dopiskę "to nie fotka.pl ani mportal.com.pl na litość boską!"

 

@UP

Foty nie widziałem, ale sądząc po pochłoniętej wiedzy, to te ostatnie pół metra zajmuje sama głowa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...