Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Dobra, ja chciałem coś od siebie napisać. Mianowicie niektórzy z was chyba nie rozumieją, że to co zaprezentuje w najbliższym czasie Borek, to nie jest finalna wersja gry, tylko techniczna prezentacja silnika, który nie był jeszcze dobrze obciążany i może wyjść trochę bugów itd., których nie da się normalnie przewidzieć.

 

Poza tym kwestia serwera, ludzie, co wy za teksty z tymi kontami rzucacie. Po pierwsze Borek odpali to na swoim kompie, a to nie jest przecież serwer ostateczny, tylko od tak na testy i na domowym łączu, więc nie spodziewajcie się cudów, bo zaraz po odpaleniu gry jak tyle osób wskoczy na raz, to wszystko się zapcha. Poza tym nie ma co się śpieszyć z zakładaniem kont, skoro zapewne później i tak zostaną one zresetowane, bo wersja oficjalna musi być czysta.

 

Pamiętajcie, to jest pierwszy publiczny TEST i nie napalajcie się na granie do upadłego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miechy? Hah, dobry joke. :3

 

Ja podpisuje się pod tym co napisał Ranmus. Do tego dodam że takie coś jak "konta" jest kompletnie zbędne - przynajmniej wg mnie.

 

Do tego, ludzie... mówię serio. Spokój. Nic takie gadanie nie da. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, ludzie... mówię serio. Spokój. Nic takie gadanie nie da. :D

 

dobra! kto się w topicu odezwie (poza Borkiem), ten bułka kajzerka! xD

 

Ciach, ciach. ;3 Skasowane ostatnie 3.

Tymon

 

piot_rek, Pieter6, Cekol, już zmieniajcie dane osobowe bo od tej chwili jesteście bułkami kajzerkami :3

 

btw. paszoł won! Borek mówiąc że gra będzie dzisiaj, download będzie o 23:59 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jeszcze nigdy nie widziałem tyle osób naraz ogladajacych jeden temat ;]

ale tak samo - nie widziałem tutaj nigdy tak zaspamionego tematu, i ogólnie tak długiego tematu w którym nie było jeszcze ani jednego grywalnego demka. Borek niedługo Cię do Guinessa zapiszą ;)

Co do dzisiejszej premiery - będzie to będzie nie będzie to nie, ja tam jestem cierpliwy chłopak, a

przetestować i tak przetestuje. Życze powodzenia w tym żeby nic sie nie ciachało przy zbyt duzej ilości osób bo jak by serwer okazał się za słaby to kurcze - szkoda by stracić najlepiej zapowiadającą się gierke w histori GmClanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie mozna było założyć serva SAMOCZYNNEGO????

Co jakiś czas byłby zapis świata a gdyby był błąd serva to

poprostu wczytywanie zapisu świata ( Jak w innych MMORPG ;) )

A gdyby gracz się zaklinował to wystarczyła by komenda RESTART (Teleport do miasta)

Aby jej nie używać za często to po uzyciu traciło by się kase np.10000

i zycie oraz energię aby został 1 punkt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle wie może ktoś jakie to bedzie miało wymagania, wiem, że te pytanie może wydawać się co najmniej głupie, ale mój komp jest w naprawie i przesiaduje na moim starym padalcu... i obawiam sie, że nawet ta gra może ciąć =p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby jej nie używać za często to po uzyciu traciło by się kase np.10000

 

Głupi pomysł! A wyobraź sobie, co by było, gdyby ktoś nie miał tych 10000!!!

Lepsze by było PW wewnątrz gry do Borka, który na prośbę gracza przenosiłby go do tego miasta.

 

EDIT: Chyba to jest wykonalne, co??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi pomysł! A wyobraź sobie, co by było, gdyby ktoś nie miał tych 10000!!!

Lepsze by było PW wewnątrz gry do Borka, który na prośbę gracza przenosiłby go do tego miasta.

 

EDIT: Chyba to jest wykonalne, co??? ;)

Masz na myśli oczywiście Chat z GameMasterem(Borkiem).

Tibi się dało, wiec czemu i nie w Almorze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shinji @ Po grafice (2d) powinno pójść nawet na starszych kompach, detale są robione zwykłym programem, więc nie powinno to zżerać dużo ramu i procka. To oczywiście tylko moje zdanie.

Pamiętaj że GM nie kompiluje kodu zrozumiałego dla procesora tylko go interpretuje.Gra napisana w C lub Delphi zawsze będzie mniej pamięciożerna niż zrobiona w GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i/lub panie :P) z poniższej listy dostają warny za rozmówki nie na temat.

 

maciusiowo1

Supavader

Cekol

Kacper25

Shinji

 

Proponuję, by po wypuszczeniu tej testowej wersji założyć nowy temat. To propozycja dla Borka, niech reszta użytkowników o niej się nie wypowiada (no, chyba że Borek poprosi. ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę zaczynam kasować bez powiadomienia każdy post nie na temat - oczywiście ostrzeżenia też będę rozdawał. Po prostu spamowisko robicie.

 

EDIT

No i oczywiście te bardzo długie - ironia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Ohhhoooo ale tu gorąco się zrobiło :D

Słuchajcie, napisałem że będzie Almora dzisiaj to będzie, właśnie dostałem od Roba nowy kawałek muzyczny i jest po prostu BOSKI! ale nie mam go gdzie wetknąć :P hehe, jest straszne napięcie przy moim kompie teraz i dopinam wszystko na ostatni guzik. Muszę wyeliminować wszelkie problemy z logowaniem/zakładaniem kont na serwerze.

 

Giera będzie pod wieczór. Nie dawno wróciłem z pracy i muszę teraz wszystko dokładnie sprawdzić.

OK dziąła już telefon: 516 979 675 Oczywiście na razie nie jest potrzebny, bo nie ma jeszcze gry :D

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... Myślałem, że gra już wyszła, bo tyle ludu. Nie wiem czy pogram, bo muszę napisać rozprawkę o renesansie i charakterystykę Santiago.

 

Zresztą... to trochę głupie... te posty: "Dawaj grę","Już niedługo Almora! Wheeeee!". Gra, oczywiście super, ale czy ją docenicie? Raczej nie... Borek się trudzi, sypia godzinę z kawałkiem (przenośnie), chodzi do pracy, a tu bunt, bo Almora jeszcze nie wyszła. Do tego piszecie coś co można dodać, ale chcecie też aby gra wyszła jak najszybciej. Mi Almora bardzo się podoba, ale nie wyskakuję do niej, by ją pierwszy zassać. To tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...