Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Almora broni się swoją wysoką jakością - niech tylko spróbują nazwać Borka lamerem ;).

 

Poza tym komu zależy na opinii paru przygłupiastych nastolatków ;). Nawet sharewarowi profesjonaliści doceniają wartość GMa i uważają, że jak ktoś potrafi robić dobre gry, to narzędzie nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może dla ciebie, ale znam wiele osób, którzy jak usłyszą, że gra była robiona w Game Maker, The Games Factory czy innym takim programie, to od razu odrzucają ją w kąt, bo uważają, że są to programy dla lamerów i nic dobrego się w nich nie zrobi.
A co nas obchodzi opinia takich ludzi? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to obchodzić, że większość graczy tak myśli :) ? Mówię tutaj o takich, co załatwiają sobie masę gier, odrzucają je w kąt po kilku dniach i zarazem nałogowo grają w Tibię. Trzeba wiedzieć, że rynek to głównie tacy gracze, a nie porządni ludzie jak niektórzy z nas ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nawet nie wiedzą gdzie są textury w grach :P, uważają się za pro bo mają 5 z informatyki i grają w gry.

Sorry że offtopic, ale też mam takich kolegów. Jeden ma ledwo 5 a się cieszy, że od kolesia numery konta spisał i się teraz uważa za hackera. Albo jeszcze, że wiedzą gdzie jest procesor, a nawet nie wiedzą od czego on służy.

Pozdro,

Iv!n.

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, czekamy.

Zarezerwowalem na dzisiaj dla almory cały dzień, wbije najwiekszy lvl i zaczne was ciachac pod miastem. Oby sie jednak nie okazalo, ze w Almorze nie ma pvp, wtedy cały mój plan pójdzie w góry świętokrzyskie.

 

Borek, czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pełno graczy... Trzeba będzie się szybko rejestrować. Przeczytałem, że z początku serwer będzie słaby i utrzyma maks tak około 100 graczy. A tak, uruchomi się, wszyscy się zaczną masowo rejestrować i co będzie? Hmm... Szybciej, szybciej, nie możemy się doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pełno graczy... Trzeba będzie się szybko rejestrować. Przeczytałem, że z początku serwer będzie słaby i utrzyma maks tak około 100 graczy. A tak, uruchomi się, wszyscy się zaczną masowo rejestrować i co będzie

Właśnie się tego obawiam, że zasnę gdzieś, i nie zdążę się zarejestrować ,Albo w ogóle nie będę się mógł połączyć :P

 

Mi miejsca starczy :) mam 200GB do zagospodarowania :P

 

PS. trzeba byś czujnym, ponieważ Borek może premierę najpierw zrobić na Game Maker Community, a ja chcę być pierwszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omfg.

 

A wracając do "lamerstwa GMa". Dobrym pomysłem na reklamę, byłoby to forum: http://forum.ks-ekspert.pl/index.php?showforum=60. Z tym, że tamci panowie uważają, że GM "śmierdzi" i jak robić gry to tylko w C++/Delphi/VisualBasic. Ogólnie zastanawia mnie ich reakcja, na tak genialną grę Gamemakerową jak Almora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mm, kiedyś na tym forum eksperta siedziałem, i dostałem mnóstwo warnów, tak że wszystkie moje posty były ignorowane przez mondedatorów. Nie polecam, ale może im szczęki opadną jak zobaczą Almore czy też Magi....

:blink: Może wystarczyło przeczytać regulamin?

Zresztą sami zobaczcie odpowiedzi do niektórych gier stworzonych w TGF. Może po Almorze się nawrócą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu miał być super mega wypasiony opis ale mondedatrozy dadzą za to warna XD

 

wtf?? O.o Moze on naprawde mysli ze sie tak pisze.

 

Co do TRAILERA gra jest naprawde bardzo piekna, widac ze sie napracowales, muzyka ladnie sie komponuje i w ogole wszystko jest piekne.

Moze podpisz kontrakt z jaka firma i zbij majatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Shaman- masz świetą racje... żeby cos znaleźć musiałbym cały dzień tu przesiedzieć. Piszecie coś o trailerze, tylko w tym szambie nawet go nie widać. Może niech twórca tej dobrze zapowiadającej się gry stworzy nowy temat w którym bedą wyłacznie newsy, screeny,trailery itd odnośnie gry, a nie jakaś nic nie wnoszaca paplanina. Swoją drogą, jak tam z premierą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...