Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za wyrozumiałość, a Tobie TeeGee Dzięki za wyręczenie na Official GMC :) Człowiek teraz dopiero docenia tych ludzi, którzy piszą MMORPGi. Przede wszystkim prawdą jest iż rozbudowanego RPGa ( nawet nie MMORPGa ) jedna osoba nie ma szans zrobić. Pisanie gier byłoby idealną rzeczą do spędzania czasu w więzieniu hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę poczekać ten dzień, dwa i dostać Almorę gotową, a Ciebie Borek zastać na forum najedzonego i wypoczętego :) :P (patrz: zadowolonego ze swej pracy), niż dostać zaraz i patrzeć na Twoje pisane na głodnego i spragnionego posty (patrz: zadowolonego ze swej pracy, ale głodnego i wycieńczonego-nawet nie myśli o zadowoleniu z czegokolwiek :) ; samemu lekko rozczarować się Almorą z powodu niedokończenia kodu)

 

To jest właśnie najgorsza rzecz w tym wszystkim, wygląda na to, że powinienem się cieszyć, a jest wręcz odwrotnie, ponieważ jak gra nie spełni waszych oczekiwań, to dostane podwójnie po dupie

 

Pamiętaj, że sam się wziąłeś za ambitny projekt i to jest Twoja sprawa, czy grę skończysz i JAK ją skończysz...

A nikt ci za to nie "nawciska", bo dostałby ten ktoś jakiegoś warna lub bana za np: dołowanie człowieka przy pracy :P

 

Życzę dalszych GMsukcesów, nie tylko w obrębie "NAJBARDZIEJ OCZEKIWANEJ GRY NA GMCLANIE" :thumbsup:

 

EDIT: Zresztą nawet "odległy" piątek byłby dobrym terminem-początek weekendu, dla wielu (niestety nie wszystkich) po prostu wolne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę czekać na tą grę z jeden dzień czy dwa a nawet rok.

Zrób sobie wolne bo inaczej nie uda ci sie zrobic tej gry po prostu

bedziesz przemęczony i tyle ;) wyjdzie lipa bez odpoczynku...

Nawet to może wpłynąć na kod gry i chęci do pracy a nawet na twoje CENNE ZDROWIE ;)

A więc Z-R-Ó-B....S-O-B-I-E....W-O-L-N-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt ci za to nie "nawciska", bo dostałby ten ktoś jakiegoś warna lub bana za np: dołowanie człowieka przy pracy :P

 

 

Moim zdaniem zawsze liczy sie szczerość, jesli Almora będzie biedna to trudno, Borek będzie musiał sie wziąść w garść. :) Ale jedno można powiedzieć z góry, jak na GM to napewno będzie z*j*b*s*a :D Jednak ciekawe jak zaakceptują ją gracze nie znający GM'a :blink: W każdym bądź razie ja w to będe grał :] dopuki sie nie znudzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienem się cieszyć, a jest wręcz odwrotnie, ponieważ jak gra nie spełni waszych oczekiwań, to dostane podwójnie po dupie.

spełni spełni :)

Na taką tibię to połowa nudnego społeczeństwa się ślini, Więc na taką almorę też się będą :)

(No przecież almora będzie lebsza od Tibi! :blink: (ma to co niema tibia, dzwięki,ładna grafika i efekty :)))

 

gra nie spełni WASZYCH oczekiwań

Przecież świat się nie kończy na "nas". Jeszcze są inni na tym świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzylem na screeny i od razu widać że super gra. Chyba porzuce Lineage 2 :P Obyś skończył ją szybko, oby nie zajmowała dużo, oby mocno nie zamulała - oby nie było lagów. Wszyscy czekamy :) Może też zrobisz łatkę spolszczającą na klienta dla polskich graczy?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, teraz to już koniec żartów, gra wychodzi na weekend w sobotę. Jak tylko przyjdę z pracy to stawiam serwer. Dodatkowo co może wydać się wam ciekawe, ale dla mnie jest to praktyczne, to postanowiłem kupić kartę startową do telefonu za 5 zł ( ORANGE ) :P i podam wam numer. To będzie telefon w razie jakichkolwiek awarii na serwerze, myślę, że każdy ma na jakiegoś SMSa żeby powiadomić o tym iż serwer padł :) Mówię z góry wszystkie rozmowy telefoniczne - bez sensowne, będą odrzucane. Dlatego nie podaje numeru prywatnego :D. Mam drugi telefon ( jakiegoś gniota ) także będzie czynny allways. Możecie dzwonić o każdej porze, bo to dla mnie jest ważne, aby serwer stał ciągle. natomiast tutaj macie tutaj coś na osłodzenie czasu:

 

( 20 Megsów )

Almora Online - Trailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kruca jak zajfajnie almora wyjdzie w sobote XD a tego trailera niestety nie moge w tej chwili sciagnac trailera :( dopiero wieczorem bede mogl :) ale fanie wreszcie zobaczymy jedna z najleszych gier wkonanych w gamemakerze Borek ty to masz łeb :)

z tym telefonem to calkiem dobry pomysł XD

 

@down: Spyro nie podniecaj sie AZ tak :) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dżizas, Borek ... Niesamowite jest to co zrobiłeś ... Naprawdę jesteś albo geniuszem albo mistrzem w swym rzemiośle i podziwiam cię za to, że potrafisz aż tyle poświęcić dla swego projektu ... Pfe, to już nie jest tylko zwykły projekt !! To jest wspaniały boski twór (xD), w który będą się zagrywać miliony ludzi na całej ziemi, to będzie hit !! I to jeszcze Polak !!...

 

No ale to tak tylko gwoli podsumowania i dodania otuchy. xD

 

Serio, to trailer jest na prawdę porażający... I ty to wszystko sam zrobiłeś ??!! Heh, sądząc po tym, że napisałeś tego posta o 6.00 rano, mogę także wnioskować, że pracowałeś jednak niestrudzenie całą noc, by doprawić wszystkie szczegóły xD (choć może tym razem się mylę xP) Qrczę, tym trailerem tylko zaostrzyłeś apetyt na Almorę ! Nadal rozumiem, że to będzie tylko test servera, engine'a i beta test gry, ale i tak to nie lada wydarzenie powinno przejść do historii... Skoro nie całego GmClanu, to może przynajmniej forum xP

 

Ale bez jaj, Borek (bez obrazy xD) !! To z tym telefonem to niezły pomysł, chociaż jak przyjdzie ci naraz 50 SMS-ów, to może to spowodować nieodwracalne skutki na twej psychice !! Może trochę już przesadzam, więc powiem tylko tyle: Czekamy z niecierpliwością na test servera w sobotę, a Tobie życzę "Dash radę !!" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... big respect...

 

Trailer wymiata. Faktycznie gra prezentuje się wspaniale. Ta "płynność" jest niesamowita - całość wygląda jak normalna, komercyjna produkcja - nikt by pewnie nie uwierzył, że to gierka robiona na GMie ;).

 

Naprawdę - aż chce się grać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Pochylmy się wszyscy o my nieumiejętni przed naszym panem i władcą game makera - borkiem....

Masz, wejdź tu wyślij swoje CV, dołącz Alamorę i masz pracę na całe życie jak znalazł http://techland.pl/plJob.php :P

Ja jestem pod wielkim wrażeniem, aż nie dowierzam, że game maker to wytrzymuje - patrzyłem na wskaźnik FPSów i czasem tylko było widać wachnięcia o 1 - ale to się zdarza w każdej produkcji. Twórcy Tibii to cię mogą wylizać co najwyżej między placami u nóg, bo wyżej to nie są godni - moze i mają większe grono użytkowników - ale pod względem wykonania wypadasz milion razy lepiej. Niektórzy to pewnie nie uwierzyli by, że jeden człowiek jest w stanie coś takiego zrobić, ale ja tam zawsze mówię - polaków stać na bardzo dużo a Alamora to mały tego przykład.

Pomimo, że nie gram na komputerze, to chyba się przełamię i parę sesji z userami stoczę, będzie okazja sie na mnie powyżywać, ale myślę, że ciężka praca Borka zasługuje na to, żeby choć trochę pograć. To jest zdecydowanie najlepiej wykonana pod względem graficznym i kodu gra w całej historii GM i jeszcze długo nikt jej nie przebije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee zaraz zobacze trailer. Fakt napewno chwała i "glorija" należy się naszemu Borkowi, ale jakoś to takie troche... żałośnie wygląda te pochwały niektórych GMclanowiczów. 32% trailerka :D

Jak dla mnie to Borek będzie wynagrodzony dużą ilościa graczy ;) Pozdro

 

PS: A ja to pewnie go zamorduje pytaniami co do tego jak wygląda wymiana infromacji w jego grze bo u mnie przesylanie pozycji to troche nieporfesjonalnie wygląda :/

 

EDIT: Widziałęm trailer i jestem pod dużym wrażeniem. Ten twój koleś od muzyki zrobił kawał dobrej roboty :). A sama gra... może jestem małostkowy ale mi najbardziej się podoba sam ludek :P fajnie się porusza, dzwięki w rytm kroków i wogóle. Bardzo to ładnie się prezentuje. I na serio nie spoczne puki nie wymęcze od ciebie na PM jakim sposobem wysyłąsz dane o graczach xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mi się już trailer ściąga. Mam nadzieje, że wszystkie grafiki i dźwięki są już na kompie, jedyne co jest wysyłane to polecenia, gdzie co ma się pokazać, a nie, że całe grafiki musi się masowo ściągać na miejscu xD

 

A, jakie trzeba mieć łącze, żeby to chodziło raczej bez lagów? Wystarczy marne 30kB/s? :P

 

EDIT:

Oglądnąłem trailer, super. Najbardziej podoba mi się poruszanie i to, jak walczy... Mmmm.... Jedyne co mnie gryzie, to dlaczego to takie niewyraźne(napisy i wogóle)? Mam nadzieję, że powodem jest film. Po prostu nagrane w złej jakości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...