Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Tapeta Apple, system Microsoftu -.-

 

Lamerstwo jak się patrzy, ale nie martw się, powstaje interpreter ... czegoś tam co ma Mac na Linuksa <lol> :D

 

Może dożyjemy czasów, gdzie Linux będzie bardziej kompatybilny z Windowsem i OS X'em, niż oni :D

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans ! Jak to tej pory czasami trzeba się komendami wspomagać w linuxie. Same problemy z tym a używam go tylko ,że mi się szybko włącza i tylko do internetu.

 

Nie trzeba się wspomagać komendami, jednak to zawsze jest szybciej i łatwiej. Możesz wszystko wyklikać, ale to chwilę potrwa - i nie może być to Ubuntu, bo Ubuntu to patologia (o czym zresztą mówię, ale ludzie wiedzą lepiej)

 

Fervi

 

PS. Z drugiej strony lepiej nie dotykaj się Linuksa przez najbliższe parę lat, bo nic mu nie pomożesz, a tylko zaszkodzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty windowsa bo zepsujesz i będziesz musiał linuxa wgrywać !

 

On się sam psuje, nie muszę go używać, by to zrobił

 

XP, stare dobre czasy, ale po co go jeszcze używać ? (chyba, że stary komp). Niby najlepszy Windows ze stajni MS, ale it's too old, żadnych aktualizacji (poza łatami bezpieczeństwa), żadnego większego pożytku ...

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy taki co się psuje i wszystko działa niż taki co się nie psuje i nic nie działa. Linux taki szybki bo nic na nim nie działa ! Jedynie jakieś zamienniki Chromium , Kadu , LibreOffice and some shit like that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy taki co się psuje i wszystko działa niż taki co się nie psuje i nic nie działa. Linux taki szybki bo nic na nim nie działa ! Jedynie jakieś zamienniki Chromium , Kadu , LibreOffice and some shit like that

 

No, jeśli (prawdopodobnie) najpopularniejszy system na świecie nie działa, to dziwnym trafem jest najpopularniejszy, skoro na Windowsie wszystko działa.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weź się ogarnij. Każdy wybiera system jaki chce. Windows do wszystkiego. Linux do masochizmu albo internetu. Jakby Linuxy były takie super duper to czemu nie są takie popularne ? Nawet jakby w sklepie dawali darmowe płytki z linuxem to i tak większość wybrała by windowsa. Ale przecież za windowsa się płaci a za linuxa nie ! I ludzie by wydawali pieniądze na system ,który jest gorszy od darmowego ? Nie mówię ,że linuxy są złe , bo sam używam linuxa ale tylko dlatego ,że ładuje mi się szybciej niż windows ( windowsa mam zawalonego śmieciami ) i używam go głównie do internetu. Nawet jak już wyjdzie taki ekstra linux to ludzie będą używać windowsa bo jest wspierany wszystkim : sterownikami , programami ,grami itp. ale przecież mamy demokracje i każdy ma prawo wybierać to co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na super kompy ? To po jakiego grzyba mi super flaki do kompa jak na linuxie nie zadziała żadna ludzka gra ? Tylko na emulacji a i tak nie wszystko zadziała. Na serwery i telefony to się zgadzam ale na pewno nie na super kompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na super kompy ? To po jakiego grzyba mi super flaki do kompa jak na linuxie nie zadziała żadna ludzka gra ? Tylko na emulacji a i tak nie wszystko zadziała. Na serwery i telefony to się zgadzam ale na pewno nie na super kompy

 

Na super komputer cię nie stać chłopie, zresztą żadnego z nas.

 

Z drugiej strony widać, że dzieckiem jesteś z 15 lat, tylko gry i gry, żadnych "zainteresowań" xD

 

Fervi

 

PS. To prawie jak ja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...