Skocz do zawartości

Zablokowane Belt Generator


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem wszystkie te błędy już poprawiłem... Dzisiaj wgram update więc czekajcie. A wiesz dlaczego zapisywanie do png nie działa? bo azpisujesz do katalogu z programem a program to usuwa ale naprawiłem ten błąd. jak już powiedziałęm czekajcie na wersje 1.1 będzie prawdopodobnie dzisiaj... przezroczystość mówisz? jak to ci nie działa? w którym obiekcie? i z jakiego systemu korzystasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o światło? W okienku masz przecież suwak do regulowania lol... Nie chce być nie grzeczy bo to nie wypada ale powiem tak: Ty tylko piszesz tak "to nie działa u mnie i to nie działa i to" a nie widze w ogóle żeby gdzieś napisał "Fajny program! Świetna robota!" lub "E tam widziałem lepsze! Nie podoba mi się". Facet od testowania mam beta testerów lol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bo to nie jest na zasadzie dajesz im program a oni od razu do downloadu dodają. Tu moderator sprawdza każdy program czy nie zagraża użytkownikom i czy jest dostatecznie dobry itd. jeżeli się moderatorowi nie spodoba to wypad z baru, a gdy zostanie przyjęty może liczyć na baaaaaaardzo wielką popularność. Ukazuje się też na innych portalach związanych z IDG.PL siecią RSS. Od wczoraj mój program pobrało 300 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie jest na zasadzie dajesz im program a oni od razu do downloadu dodają. Tu moderator sprawdza każdy program czy nie zagraża użytkownikom i czy jest dostatecznie dobry itd. jeżeli się moderatorowi nie spodoba to wypad z baru, a gdy zostanie przyjęty może liczyć na baaaaaaardzo wielką popularność. Ukazuje się też na innych portalach związanych z IDG.PL siecią RSS. Od wczoraj mój program pobrało 300 osób.
Nie ma sie czym podniecać, w każdym tego typu serewisie program przechodzi podobna kontrolę :P Czyżby "skromność" to było dla Ciebie obce pojęcie? xD (joke ;p)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...