Skocz do zawartości

V Zjazd Twórców Gier


Fanotherpg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Ja będę w niedzielę, od 10 do 19. Wykład o 13, mam nadzieję, że sie tam zobaczymy :) Po wykładzie może pójdę na ten o cRPG, a tak to będę raczej wolny i mozemy isc na jakies piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lol, ja nie czytam ze zrozumieniem. Ja będę w sobotę jechać z kumplami, to można się jakoś zgadać na piwko. Nie wiem jeszcze do której będziemy siedzieć, ale to jest 250~ km więc trochę się jedzie. Dajcie jakiś kontakt czy cokolwiek na czym będzie można się zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto posiada elektroniczny bilet zakupiony za pośrednictwem strony www.mtp24.pl może wejść o wiele szybciej przez specjalnie przygotowane wejście od strony ul. Głogowskiej

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyszło kurde jak wyszło, przyjechaliśmy do Poznania koło 8 więc na targach do 12:30 gdzieś byliśmy. Zwyczajnie koledzy nie chcieli już siedzieć i oglądać wszystkiego po raz 80-ty. Ogółem było lipniej niż 2 czy 3 lata temu... z Threefem się nie zobaczyłem, bo zależny byłem od kolegów, którzy chcieli już jechać :/

 

Z drugiej strony lepiej, że wyjechaliśmy wcześniej, bo zbliżając się do Dolnego Śląska na drodze coraz więcej śniegu a tu opony letnie, pod koniec dybaliśmy 30-40 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się z Threefem nie pożegnałem :C

Ale prelekcje były naprawdę super! Stwierdzam, że Sos jest moim mistrzem. Mam z nim zdjęcie :33 Tylko Threef mi musi je przesłać. No i jeszcze bon na McPixel dostałem. Weeeha!

A w sumie było nas 5: Threef, ja, Gnysek, Uzjel i Programista. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...