Skocz do zawartości

The Very Sheepish Sheep Story


taxi_driver

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: TheVerySheepishSheepStory

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Remake starej gry według zasad konkursu. Gra zostala nieco przerobiona i ulepszona!!! Została tez wyposażona w autorska historyjke wierszowaną.

Gra jest bardzo grywalna i wciagajaca. Dolozylismy mozliwosc zapisu najlepszych wynikow( plik ini) ... ale nie ma mozliwosci ich usuniecia inaczej niz przez zdobycie wiekszej ilosci punktow.

Miłej zabawy.

/gre umieszczam w zapowiedziach poniewaz na razie grafika jest testowa oraz powinno dojsc okno wyboru jezyka.

Autorzy:

Programowanie:
t-800, taxi_driver

Fabuła:

Grafika:
Shil (w toku)

Muzyka:
z darmowych zrodel

Screeny:

 

https://gmclan.org/up7949_6_2012_03_12_15996.html

https://gmclan.org/up7949_6_2012_03_12_91672.html

https://gmclan.org/up7949_6_2012_03_11_40440.html

link do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawde zasluguje na 1wsze miejsce! Spedzilem chyba nad nia 5 minut, ale to dlatego, ze musialem wrocic do grania w moje gry, jak Femikropki (1wsze miejsce w lidze, i to wieloma punktami), Lulz random(Tez pierwsze, i wygrala jeszcze wieksza iloscia punktow, moja najbardziej grywalna gra), gdy w tle leci moj Warsim (5 gwiazdek, grafika dzieki copoconaco), no i Game Over (Gra o ktora sam Flaque mnie prosil abym wrzucil spowrotem), no i ktoz by mogl zapomniec o Shiii!

Kocham was wszystkich <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxipol. Twoja historia jest naprawde wzruszajaca i pasjonujaca <ziew> ! Nieprzeczytalem jej co prawda do konca ale to tylko dlatego ze chce się nią delektowac jak najdluzej<ziew> <ziew>.

Przyjmij na koniec mojego postu dobra rade. Przepisz tą historie (bardzo uwaznie) na deseczkę.

Nastepnie uwiąż sobie ta deseczke na szyi i idz na spacer. Uwierz mi ze zwlaszcza w twojej okolicy Poxipol jest wielu ludzi ktorzy wciąż czekaja zeby ich życiu nadać głeboki sens, zawarty w twej wypowiedzi.

 

No a tak na powaznie to juz sam nie wiem co robic, bo to chyba jest miejsce do pisania o czyms innym,

prawda? no to dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzeczytalem jej co prawda do konca ale to tylko dlatego ze chce się nią delektowac jak najdluzej

Raczej z zawiści albo dobrze czytać nie umiesz. Chwalenie się pierwszym miejscem w konkursie, w którym startowałeś jako jedyny nie ma raczej sensu... no bo co, wygrałeś? Z kim? (chyba że pod uwagę brało się, kto przemoże lenia i coś wyśle...), a my oceniamy stan faktyczny gry, który jest mierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z zawiści albo dobrze czytać nie umiesz. Chwalenie się pierwszym miejscem w konkursie, w którym startowałeś jako jedyny nie ma raczej sensu... no bo co, wygrałeś? Z kim? (chyba że pod uwagę brało się, kto przemoże lenia i coś wyśle...), a my oceniamy stan faktyczny gry, który jest mierny.

pewnie jakby startowało dwóch typków to by szpanował że zajął drugie miejsce hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he

 

Denerwujące jest to że trzeba czekać długo na pojawienie się luki nad głową w przypadku nieudanej próby

 

faktycznie. He he he.

 

Gra wziela udzial w konkursie cRemake wiec jest chyba jasne ze miala odwzorowywac pierwowzór.

Gra byla wiele razy wznawiana i czesto i gesto podawana byla jako przyklad jak w prosty sposob mozna zrobic grywalna gre.

Zaczelo sie od zx spectrum alae byla i na comodore i atari i pecetach ...i wciaz jest wznawiana.

Gra jest nawet obecnie wydana na iphona i wciaz sie sprzedaje.

Gra sprzedala sie w milionach egzemplarzy a twoja? explosivo?

co? zero? ojej.. to pewnie ludzie nie dorosli do niej.

Przeciez wszyscy sie mylą tylko ty masz racje

biedny, niedoceniony tfurco :)

 

Krotko:

jak macie problem bo na "luki" nad glowa trzeba dlugo czekac to pretetensje nie do mnie tylko do tworcy pierwowzoru.

Gra jak juz wspomnialem wygrala w konkursie cRemake wlasnie za wiernosc i lekkie ulepszenie w stosunku do oryginalu...

Mam wrazenie ze dla ciebie to po prostu nalezy robic specjalne gry i jakies specjalne opisy zasad konkursu pewnie jakies proste rysunkowe historyjki. :lol2:

 

//edit

To jest zapowiedz Gnysek.

co jest napisane w temacie chyba.

 

@taxi_driver: może najpierw spraw, żeby w grę dało się grać(...)

 

 

spoko, juz poprawiam tylko wskaz mi co przeszkadza w graniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczojebność!

:)

 

tak tu sie zgodze, ale na grafiki czekamy bo Shil sie zadeklarowala ze je zrobi... teraz nie wiem czy zrobi czy nie, zobaczymy.

To jest grafika testowa specjalnie taka siarawa zeby sprawdzic efekt przezroczystosci dziur.

 

tu o tym pisalem:

(...)

/gre umieszczam w zapowiedziach poniewaz na razie grafika jest testowa oraz powinno dojsc okno wyboru jezyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie problem bo na "luki" nad glowa trzeba dlugo czekac to pretetensje nie do mnie tylko do tworcy pierwowzoru.

Tak, autor pierwowzoru do ciebie przyszedł i nakrzyczał, że jak poprawisz jakąś niedoróbkę z oryginału to cie zbije wałkiem. Gorsze tłumaczenie widziałem chyba tylko u bedzia ("W CS2D też tak było"), TY zrobiłeś i wstawiłeś grę, TY zbierasz za nią oceny więc pretensje będę kierował do CIEBIE.

 

Gra sprzedala sie w milionach egzemplarzy a twoja? explosivo?

Moja nie jest sprzedawana. Twoja też nie.

 

(chyba, że każdy, kto zrobi remake tej gry jednocześnie staje się częścią organizmu zbiorowego remakerów Jumping Jacka z '83 i może twierdzić, że "jego" gra sprzedała się w milionach egzemplarzy [miliony też pewnie wyjdą dopiero jak się doda sprzedaż wszystkich wznowień na ajfony itp.])

Przeciez wszyscy sie mylą tylko ty masz racje

biedny, niedoceniony tfurco

Zauważ, że wszyscy jak jeden mąż wypominają ci jedno, a ty uparcie stoisz na swoim stanowisku, wierząc, że "wszyscy sie mylą tylko ty masz racje", więc raczej ten opis pasuje bardziej do ciebie.

 

Gra jak juz wspomnialem wygrala w konkursie cRemake wlasnie za wiernosc i lekkie ulepszenie w stosunku do oryginalu...

Piccard-Facepalm.jpg

 

 

Kur... nie wierzę, że to nie prowokacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, autor pierwowzoru do ciebie przyszedł i nakrzyczał, że jak poprawisz jakąś niedoróbkę z oryginału to cie zbije wałkiem.(..)

ha ha ha wiesz co, słodki jestes :thumbsup:

 

explosivo odnalazl niedoróbke oryginału...

Idz to opatentuj.

 

Musisz poinformowac o tym swiat bo ludzie w to graja w tej wersji i nie wiedza ze to jest niedoróbka.

Naprawde jestes wielki :thumbsup:

 

//edit: nie pochlebiaj sobie. Krytyka to mozna nazwac post Gnyska,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gra jest nawet obecnie wydana na iphona i wciaz sie sprzedaje.

Gra sprzedala sie w milionach egzemplarzy a twoja? explosivo?

co? zero? ojej.. to pewnie ludzie nie dorosli do niej.

^^

Dobrze, że nie mnie ciśnie tym razem...

 

 

Gra jak juz wspomnialem wygrala w konkursie cRemake wlasnie za wiernosc i lekkie ulepszenie w stosunku do oryginalu...

Nie, wygrała, bo jako jedyna wzięła udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nawet obecnie wydana na iphona i wciaz sie sprzedaje.

Gra sprzedala sie w milionach egzemplarzy a twoja? explosivo?

co? zero? ojej.. to pewnie ludzie nie dorosli do niej.

fajnie, ze google wyszukalo tylko ten temat.

 

jak macie problem bo na "luki" nad glowa trzeba dlugo czekac to pretetensje nie do mnie tylko do tworcy pierwowzoru.

Gra jak juz wspomnialem wygrala w konkursie cRemake wlasnie za wiernosc i lekkie ulepszenie w stosunku do oryginalu...

Gra jest bardzo grywalna i wciagajaca.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

jak macie problem bo na "luki" nad glowa trzeba dlugo czekac to pretetensje nie do mnie tylko do tworcy pierwowzoru.

Gra zostala nieco przerobiona i ulepszona!!!

zaprzeczasz sam sobie

 

i tak na przyszlosc, ship to statek, nie owca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprzeczasz sam sobie

chyba ci sie moduł logiki przepalił.

Gameplay zostal zachowany, dodane zostaly np dzwieki tworzenia sie nowych dziur.

Lista wpisów

przezroczystosc.

zmieniona historyjka

itd itd

i tak na przyszlosc, ship to statek, nie owca :)

 

tak? no a ja myslalem ze to baran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...