Skocz do zawartości

KULAGION już jest


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

:twisted: No wiecie-to moja pierwsza gra, a do tego zrobiona jako odprężacz (zrobiłem wcześniej jakąś, ale niewartą nawet uwagi-jeszcze nawet nie używałem skryptów). Potraktujcie ją jako taką grę-"zabijacz nudy". Taki na pięć minut, gdy nudzą was superprodukcje :) (Typu NFS:MW-zwłaszcza!!! :twisted: )

 

Mój rekord to 92 sek... (SURVIVAL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieniaki

To jest takie wyrażenie? Myślałem, że jest "Cieniasy", ale "Cieniaki" nigdy nie słyszałem...

 

Gra jest słaba. Ratuje ją tylko Custom Game. Dałbym 4/10, gdyby nie on. Tak to daję 5/10. Gdyby to nie była twoja pierwsza gra, dałbym 2/10 bez względu na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie wyrażenie? Myślałem, że jest "Cieniasy", ale "Cieniaki" nigdy nie słyszałem...

Możliwe, że nie słyszałeś o tym wyrażeniu...

Tak w ogóle to mam przynajmniej, że komuś gra w Kulagiona przyniosła choć trochę radochy (jakie to...pompatyczne czy jakoś tak-nie wiem dokładnie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Co wy ludzie macie taką manię do angielskiego w grach. Ja propaguję używanie naszego pięknego języka ojczystego, dlatego gry zawszę wydaję tylko po polsku albo w dwóch językach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gra nie jest dobra, jeśli robisz taką grę to się postaraj

by wciagała nie wiem czemu wszyscy chwalicie te

menu, jest duzo opcji a menu w angielskim

ja biedny dwunastolatek nie mogłem się

połapać o co chodzi. Polacy gdzie wasz patriotyzm

i umiłowanie do jezyka :D

 

Moja ocena bedzie surowa,

polecam robic tę grę od nowa.

 

grafika-40(estetyczna ale co to za sztuka zrobić kulki i trójkacik)

muzyka-70

menu-75

grywalnośc-50

starannośc-70

truby gry i sterowanie-70

 

375 na 600 ocena 4=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chce żeby nie tylko polscy gracze w to grali? Won sie uczyć pięknego uniwersalnego języka!

To, że gra będzie po polsku to nie znaczy, że mają w nią grać tylko Polacy. Niech oni uczą się polskiego języka a nie my angielskiego! aaaaa.... No a gra spoko tylko troszkę nudna, nie ma tego czegoś co by sprawiło, ze grałbym w nią więcej niż 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem patriotom!

 

Żeczywiście. Patriota szanuje język narodowy. :P

 

To, że gra będzie po polsku to nie znaczy, że mają w nią grać tylko Polacy. Niech oni uczą się polskiego języka a nie my angielskiego!

 

Jak gra po polsku to nikt oprócz polaków nie zagra bo nie zrozumie, zwłaszcza jak gra skomplikowana jezykowo. Po za tym może chcesz żeby polski we wszystkich krajach stał się językiem urzędowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gra po polsku to nikt oprócz polaków nie zagra bo nie zrozumie, zwłaszcza jak gra skomplikowana jezykowo. Po za tym może chcesz żeby polski we wszystkich krajach stał się językiem urzędowym?

No tak by było najlepiej =D. A czego tu nie rozumieć? Sterować strzałeczkami i już. Jak ja czegoś nie rozumie to sam do tego dochodze (zazwyczaj :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...