Skocz do zawartości

Legalność GMLa


Compi

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, runner i parser nie jest mój. Oczywiście zostanie to uwzględnione.

Ale co do reszty programu, który składa grę w jeden kawałek to jest mój i nim chyba mogę.

Po prostu tworzę narzędzie przy pomocy drugiego.

 

Jeszcze jedno pytanko, czy GM w wersji 6.1 jest Marka, czy YYG?

 

@EDIT: Wygląda na to, że Game Hammera będę mógł sprzedawać. Wiecie, 9.99zł ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sorry, ale chyba nikt nie kupi za dychę czegoś, co nagle wyrosło spod ziemi i właściwie nikt o nim nie wie nic poza tym, że jest w części innym programem. ;p Udostępniaj go lepiej za darmo i zrób system dotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale chyba nikt nie kupi za dychę czegoś, co nagle wyrosło spod ziemi i właściwie nikt o nim nie wie nic poza tym, że jest w części innym programem. ;p Udostępniaj go lepiej za darmo i zrób system dotacji.

Ale jak zrobi że wyświetla reklamy i za dotację mozna je usunąć to z miejsca zastrzelę. Na rynku smartofonowym strasznie modna praktyka, nie dziwi mnie już zegarek wymagający pełny dostep do neta (po cholere??) i niestety zaczyna się to przenosić na pecety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To trochę jakby kupić program, który otwiera wpisane doń linki w defultowej przeglądarce internetowej...

Przypominam tylko, że wykonywanie skryptów przez execute_xxx jest duuuuużo wolniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę jakby kupić program, który otwiera wpisane doń linki w defultowej przeglądarce internetowej...

Przypominam tylko, że wykonywanie skryptów przez execute_xxx jest duuuuużo wolniejsze.

A jak się ma szybkość wykonywania kodu, który zmienia się w trakcie działania gry po przez: object_event_clear(...) i object_event_add(...)? Jestem ciekaw, bo chcę coś takiego użyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jeszcze jakby ktoś miał wątpliwości:

 

http://di.com.pl/news/43651,0,Dozwolony_uz...ie_klopoty.html

 

Prawo autorskie wprowadza bardzo istotne zastrzeżenie (...): nie obejmuje ono programów komputerowych. (...) zakres (...) możliwości (...) zawęża (...) możliwość określenia w umowie dodatkowych zakazów. (...) najważniejsza jest treść umowy licencyjnej, która wyznacza nam zakres możliwości wykorzystania danego programu.

 

Gdybyście mieli wątpliwości nad tym, jakie prawa autorskie dot. programów komputerowych obowiązują w naszym kraju - otóż te, zawarte w licencji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...