Skocz do zawartości

Revenge 4


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

nazwa bedzie inna korporacji , a ty law weź kur... nie dogryzaj bo mnie to wkur... , mam już dość , robie gry jakie robie fabuła i wszystko moje a tobie ch.. do tego , proste.

Gra jest bez duszy. Brak tego co było kiedyś... Te pościgi, te wybuchy... Odeszły w zapomnienie.... Zawiodłem się na tobie dyzmakenie dyzmorze pierwszy. Nie jestem już twoim fanem, ta produkcja to KOMPLETNE DNO, i proszę mnie nie bluzgać za to że się nie postarałeś. Żegnam Patryku Nikodemie. Przechodze na strone ANTYFANÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zerknąłem, by stwierdzić, czy dyzmek się poprawił. No więc:

 

- W treningu dowiadujemy się o klawiszach sterowania dopiero, gdy... sami podejdziemy do kartki. Czyli że poznamy klawisze sterowania tylko wtedy, gdy już je znamy.

- Grafika (zwłaszcza te paskudne bronie) jest nadal nieestetyczna, oj, przydałby się dobry grafik.

- Nie wiadomo, której broni bohater używa w danej chwili (można by to zrobić choćby zmianą celownika.)

- Nadal dużo ortografów ("chuki" :D)

- Irytujące, stale pojawiające się okienka komunikatów o posiadanej przez nas broni

- Czy mi się zdaje, czy nasz bohater jest nieśmiertelny, a amunicja nieskończona? (przez co nie ma sensu używania słabszych broni)

- Muzyczka w szpitalu nie pasuje, niby mamy mrok, cichociemnych wrogów, a tu przygrywa emocjonujący, głośny metal, do tego pasowałby raczej jakiś straszny ambient.

 

Ale widać pewną poprawę, na pewno jest to lepiej zrobione niż wcześniejsze gry. Chętnie nawet zagram w pełną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale fajna gra a najbardziej mi się podoba sposub w jaki zrobiłeś animacje ludzika a dokładniej chodzi mi o to rze ludzik patszy w kierónku w kturym się porósza, szkoda tylko rze obrazki zrobiłeś gupio zópełnie na odwal jak jakiś gówniaż (bez obrazy, pszepraszam ale nie mogłem znaleść leprzego słowa)

 

pozdroawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...