Skocz do zawartości

Zablokowane No i kurczę z-ignisiałem.


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Szczupła <3

 

a blond włosy zawsze można przemalować

 

ogarnij się, przejdzie ci w rok, najwyżej dwa lata. Zacznij kiedy będziesz już socially average

 

na ciul wam fota, jak się jest zauroczonym to największy pasztet wydaje się aniołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem o tym Koniu i dziewczynie to serio nie masz się co bać. Co do niej to sam zobacz: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001999462773 Ładna? A Koniu? Jak stoi to ma otwartą mordę jak upośledzony, małe czoło jak neandertalczyk... W ogóle taki niewymiarowy. Sobie porównaj swoją sytuację i mojego kolegi :) Tu nie ma filozofii. Działajcie, tawariszczu.

Edit: Oho, bedziom przegląda. Forumowy byk rozpłodowy :D Oj żartuuuuję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za doładowanie pewności siebie. Nie chcę robić wstydu dziewczynie, ale myślę, że jak podejdę do niej na luzie i nie dam po sobie poznać o co mi chodziło to nikt niepożądany nawet się nie dowie. Żebym tylko nie zaczął się trząść. Normalnie na imprezach jako pierwszy z całej sali podchodzę do sali, kłaniam się i mówię:"Czy mogę prosić panią do tańca?" i tak całą imprezę do momentu, gdy już śmierdzę i żadna nie chce ze mną tańczyć, dlatego myślę, że nie wymięknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwaliło mi pożądnie. Przedtem bałem się, że jak zacznę podrywać dziewczyny, to przestanę być nerdem. Ale sobie tak pomyślałem:" kurdę, no dobra uda mi się być 2 Billem Gates'em, będę miał kupę kasy i co z tego?". A jak mi nie wyjdzie to co? Będę kleił kartony i na dodatek sam. Może będę tego żałował, ale kto nie ryzykuje to nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci mówię. poczekaj az dorosniecie. na pewno u was w szkołach tez tak jest, że te gimnazjalne "związki" trwają miesiąc, a potem dziewczyna mówi: 'znudziles mi sie' a chlopak na to 'ok' i przestają chodzić. ja nie raz mogłem mieć dziewczyne, zalaywały się do mnie nie tylko te brzydkie ale nawet ładne :)

mimo to ignorowałem je bo wiem że nie są dojrzałe

więc moje rada - za 3 lata zrób taki temat :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nie znudzić. Zresztą, skąd będę wiedział jak podrywać w technikum jak tu nie spróbuję? I na dodatek za 10 miesięcy się raczej rozstaniemy i tak i tak, i już raczej jej więcej nie zobaczę.

E:Wszedłem przez GG siostry i znalazłem, ale nie ma zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z MXQ, w dodatku ja nadal tak robię.

 

A wy się uspokójcie z tym zdjęciem, takie desperaty jesteście? Nie no na serio wyjdźcie z domu, idźcie się z kolegami spotkać czy na jakąś imprezę pójdźcie a nie będziecie żyć cyfrowym życiem a potem boicie się dziewczynę zaprosić do kina czy coś w tym stylu. Teraz się odcinacie od rzeczywistości, ale jeszcze nie jest za późno aby dostrzec świat na około was....

 

@Kt1117,

Nie dawaj żadnego zdjęcia ani informacji personalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A wy się uspokójcie z tym zdjęciem, takie desperaty jesteście? Nie no na serio wyjdźcie z domu, idźcie się z kolegami spotkać czy na jakąś imprezę pójdźcie a nie będziecie żyć cyfrowym życiem a potem boicie się dziewczynę zaprosić do kina czy coś w tym stylu. Teraz się odcinacie od rzeczywistości, ale jeszcze nie jest za późno aby dostrzec świat na około was....

w większości trolujemy, więc nie cytuj swoich rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten temat nie jest żartem, to stanowczo jestem za delegalizacją czasopism w stylu "Bravo", kanałów w stylu "Disney Channel" i stron w stylu "5000 sposobów na podryw + gratis na pocieszenie 999 technik samogwałtu".

 

Nie wiem czy robisz sobie jaja czy nie, ale jeśli piszesz serio, to: Daj sobie spokój ;) . W gimnazjum różne rzeczy się robiło i to chyba tylko dla podwyższenia własnego ego, sprawdzenia się czy cuś, bo nikt poważny w tamtych czasach nie myślał już o tak dalekiej przyszłości. A to, że tylu ludzi niepoważnych, to już inna sprawa :D . Nie mówiąc już o twoich szansach, które są równe 0+. Ładna? Może teraz, za kilka lat wszystko może się obrócić o 180 stopni. Z cechami charakteru podobnie. Jedyna porada jakiej mogę ci udzielić to niespieszenie się. Czas jest wielokrotnością twojego sukcesu lub porażki. Raz na jakiś czas na jakiejś płaszczyźnie staraj się znaleźć jakąś pierdołę, która mogłaby w wyniku dać jakikolwiek pozytywny kontakt owej dziewczyny z twoją osobą. Jeśli wiesz, co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zgadzam się z MXQ, w dodatku ja nadal tak robię.

 

A wy się uspokójcie z tym zdjęciem, takie desperaty jesteście? Nie no na serio wyjdźcie z domu, idźcie się z kolegami spotkać czy na jakąś imprezę pójdźcie a nie będziecie żyć cyfrowym życiem a potem boicie się dziewczynę zaprosić do kina czy coś w tym stylu. Teraz się odcinacie od rzeczywistości, ale jeszcze nie jest za późno aby dostrzec świat na około was....

Dla niektórych już za późno...

 

stron w stylu "5000 sposobów na podryw + gratis na pocieszenie 999 technik samogwałtu".

podeślesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety-jedyna taka strona to poderwij.pl i to od czasu gdy uznałem, że mi się strasznie podoba. A szczery jestem zawsze, może dlatego ludzie mnie oszukują, ale nie zamierzam tego zmieniać.

E:Przecież napisałem w 4 czy 5 poście, że na 100% pójdę bo sobie postanowiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz po prostu podchodzi się do nowo poznanej dziewczyny i w 2min sprawa w jedną albo drugą stronę?

Nie wiem jak tak szybko mogło się wszystko zmienić ale normalną rzeczą wydaje się, że najpierw pasuje taką osobę lepiej poznać.. jako po prostu kumpel/znajomy. Takie szybkie "ej zostaniesz moją dziewczyna?" To raczej poziom zerówki czy pierwszej klasy podstawówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karolo - To trzeba być już ciut porąbanym, żeby tak robić. Bez urazy, oczywiście : P

Edit: Oho, bedziom przegląda. Forumowy byk rozpłodowy Oj żartuuuuję :>

:lubieto:

 

@topic - Will dobrze mówi - jeśli nie za bardzo się znacie to takie podejście i "Cześć, jestem Krzychu, podobasz mi się. Zostaniesz moją dziewczyną?" nie wypali.

Teraz moje 3 grosze :

Najpierw trzeba się do "ofiary" podkraść, zostać dobrym kumplem, zdobyć zaufanie, a zaatakować dopiero w fazie końcowej.

No ależ napisałem o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...