Skocz do zawartości

Zaplace, jesli ktos pomoze zrobic gre mmorpg


webmaster2012

Rekomendowane odpowiedzi

Macie ta edukujta się: Download. Serwer w c++ (visual) klient w gm. Sranie w banie to wszystko jest strasznie proste. Ja nie rozumieć waszej debilnej dedukcji.

Co to niby jest? Takie coś to sobie można użyć do przesyłania danych na lokalu dla zabawy. Pewnie nie zrozumiałeś tematu ale nikt zapewne nie pisał o takich podstawach podstaw i równie dobrze się to nadaje do gier multi jak kartonowy walec do prac przy budowie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi grafików, którzy za tysiaka zrobią modele/tekstury do całej gry(co najwyżej kilka modeli). Za te kilka tysięcy, które opisujesz to nawet prostej komercyjnej platformówki nie zrobisz a nawet nie wyjdziesz z fazy design'u(nie piszę o sytuacji gdzie team robi za free).

 

Pewnie tak myśli większość gmclanu i dlatego praktycznie nic tu ciekawego nie powstaje ;). Mój grafik robi mi grafikę za darmo, czy ktoś powie, że jest brzydka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Chyba mówimy tu o profesjonalnych grafikach, zresztą paqoo chce płacić, bo nikt za darmo dla takiego ignoranta nie chciałby pracować. A jak się płaci to albo mało za gówno, albo bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak myśli większość gmclanu i dlatego praktycznie nic tu ciekawego nie powstaje . Mój grafik robi mi grafikę za darmo, czy ktoś powie, że jest brzydka ?

Nie wiem czy jest brzydka bo nie widziałem :) Wyraźnie napisałem: "(nie piszę o sytuacji gdzie team robi za free)". Jeśli robi się wspólnie na "jedno konto" to sprawa wygląda zupełnie inaczej i taka współpraca jest znacznie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko? obsluga siec to nie "tylko", bo pozostaje jeszcze dostosować kod gry do komunikacji sieciowej, a to zupełnie inna architektura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...