Skocz do zawartości

Admin Launcher


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Admin Launcher

 

Gatunek: Freeware

 

Opis: jest to prosty program służący do uruchamiania plików jako admin plików które nie mają opcji uruchom jako,

 

poco taki program ? Głównie dla osób którzy pomimo konta admin, siedzą na koncie użytkownika jak ja, i nie chce im się co chwila przełączać na konto administratora tylko dlatego że np dany instalator jest w formacie msi.

 

Trzeba pamiętać żeby otworzyć Admin Launcher jako admin by zadziałał jak powinien :)

 

>>Download<<

Rozmiar pliku: 999 KB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
LionX Dagger

 

Screeny:

adl2.pngadl3.png

 

 

 

Nie liczę na wysokie noty to program napisany w 5 min :P, daje to tu jakby komuś się miało przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lion: daj moze lepiej cos takiego, aby przy instalacji / pierwszym uruchomieniu dodal pole do menu kontekstowego i w nim daj uruchom jako administrator costamcostam - cos takiego zrobilem w Essentials (dodawanie na szybko plikow do niezbednika, fajne ulatwienie, polecam cos takiego zrobic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ale po co jak to jest już w Essentialis.
Nie znam

 

Jak przeczytałem 'Admin Launcher' to wyobraziłem sobie taką flashówkę gdzie się ustawia tor lotu pocisku i siłę. Czasem w takich grach się strzela jakąś postacią. No i... WYobraziłem sobie strzelanie adminami naszego GMC :(
To masz już pomysł na grę :3

 

No ale może komuś się przyda.
np. mi

 

A tak z ciekawości, jakie to pliki nie mają opcji "uruchom jako" żeby ten program był potrzebny?
Jest w 1 poście

w formacie msi.

 

Ale czy ten program przydaje się na Windowsach nowszych od XP, czy tylko na tym 10-cio letnim staruszku?
Nie wiem jak tam z funkcją uruchom jako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...