Skocz do zawartości

Dune 2008 RTS


Rekomendowane odpowiedzi

Dune 2008

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem przepraszam za moją pisownie
mam na imię Michał W. i poszukuję osób chcących dołączyć
do teamu, który będzie się składał z kilku osób:
Grafik (największy problem pixel-artowy grafik)- Potrzebne są grafiki czołgów pojazdów itd.
Projektant map
Ktoś do pomocy przy silniku (może to być GM6,7,lub 8) chyba, że ktoś woli
użyć gotowego.
Ja będę się zajmował silnikiem itd. Grafika 2d może być w izometrii
i 3 lub 4 rasy Atrydzi, Harkonenowie i Xploderzy (kosmici) gra mogłaby się okazać niezłym
sequelem.

Jeśli ktoś nie wie co to za gra niech zagra rip waży 50-80MB
Pozdro

EDIT:Dobrze panie Szefie i to wcale nie jest piractwo, bo jeśli ktoś posiada oryginalną grę (np. porysowana płytka) to może śmiało ściągać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

1. Nie przepraszaj, tylko staraj się pisać poprawnie.

2. Pamiętaj, że z ludźmi bez dorobku i doświadczenia współpracy się zazwyczaj nie podejmuje

3. Piractwo nie jest czymś co pochwalamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci się coś nie podoba to po jaką cholere piszesz?

Ja tutaj pisze o pomyśle na gre a wy jakieś farmazony

walicie, już sam nie wiem czy na tym świecie nie ma

normalnych ludzi ?? Opamiętajcie się ludzie.

Jak masz pisać głupoty to lepiej nic nie pisz uwierz mi

tak będzie lepiej naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym, co piszesz - nikt nic nie napisze. A nie zrobi tego bo:

1. Wyjeżdżasz z pomysłem "Słuchajcie ludzie, robię team. Potrzebuje darmowych roboli, którzy zrobią za mnie wszystko, bo osoba z moim stanowiskiem też jest na liście poszukiwanych."

2. Nikt Cię tu jeszcze nie zna. Nie miał więc okazji zobaczyc Twoich produkcji, a ludziom szkoda czasu np. na siedzenie nad dziewięciopikselową grą, w której trzeba gonic kwadracik, a sequel polega na zmianie koloru kwadratu.

3. Ludzie mają tendencję do odnoszenia się do innych tak, jak inni odnoszą się do ludzi. Nie bądź więc obrażony ze względu na ich odpowiedzi, bo to tylko reakcja na Twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
EDIT:Dobrze panie Szefie i to wcale nie jest piractwo, bo jeśli ktoś posiada oryginalną grę (np. porysowana płytka) to może śmiało ściągać.

 

Nie widziałem w żadnej licencji do programu fragmentu "jeśli posiadasz oryginał, możesz ściągać z internetu". Możesz sobie zrobić kopię zapasową i z niej korzystać, ale ściąganie nadal nie jest dozwolone licencją ;)

 

Wydaje mi się też, że masz małe pojęcie o Game Makerze - więc życzę powodzenia słonko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dune 2008? Czemu akurat ten rok?

 

 

Jeżeli Ci się coś nie podoba to po jaką cholere piszesz?

Ja tutaj pisze o pomyśle na gre a wy jakieś farmazony

walicie, już sam nie wiem czy na tym świecie nie ma

normalnych ludzi ?? Opamiętajcie się ludzie.

Jak masz pisać głupoty to lepiej nic nie pisz uwierz mi

tak będzie lepiej naprawdę.

Opamiętaj się. Naprawdę.

 

 

Pomijając te właściwie niegodne uwagi szczegóły - mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno zrobić w GM-ie RTS-a? Jest ich naprawdę niewiele, a jakością nie powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgodnie z wypowiedzią kolegi u góry zaprzestaję tworzenie tej że gry...

Silnik był dopracowywany, ale RTS to jednak ciężka sprawa...

Myślałem o strategii taktycznej w izometrii co o tym sądzicie ?

 

2008, bo wtedy miałem do domu włamanie i ukradli mi komputer miałem najlepszy

na wsi... Najgorsze jest to, że to mój kolega z klasy, ale nie mogę mu nic zrobić, bo

miał alibi, że niby był w bieruniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Niestety zgodnie z wypowiedzią kolegi u góry zaprzestaję tworzenie tej że gry...

Silnik był dopracowywany, ale RTS to jednak ciężka sprawa...

Myślałem o strategii taktycznej w izometrii co o tym sądzicie ?

 

2008, bo wtedy miałem do domu włamanie i ukradli mi komputer miałem najlepszy

na wsi... Najgorsze jest to, że to mój kolega z klasy, ale nie mogę mu nic zrobić, bo

miał alibi, że niby był w bieruniu...

To był rok 2008. Były to czasy, gdy dobrze nam się powodziło. Na gwiazdkę dostałem od rodziców kalkulator, najlepszą maszynę na wsi. Reszta kumpli jechała jeszcze na liczydłach. Na bogato! Ale tak mi się z tego wszystkiego w dupie poprzewracało, że koledze z klasy który jechał do bierunia pożyczyłem moją maszynkę, coby sobie wyliczył cenę biletów. I tylem go widział. Zapamiętałem ten rok jako jeden z najgorszych w moim życiu i aby go uczcić postanowiłem stworzyć sequel Dune 2000. Niestety plany nie powiodły się, odradzano mi na forum i postanowiłem zrezygnować z projektu pomimo, że silnik miałem dopracowany. Teraz postanowiłem wziąć się za coś prostszego, myślę, że strategia czasu rzeczywistego, taktyczna po necie ale w sumie to mmo będzie łatwiejsze. Kto chętny do podbicia świata? Potrzebuję tylko programistów, grafików, scenarzystów, aktorów do motion-capture i zarządcy projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był rok 2008. Były to czasy, gdy dobrze nam się powodziło. Na gwiazdkę dostałem od rodziców kalkulator, najlepszą maszynę na wsi. Reszta kumpli jechała jeszcze na liczydłach. Na bogato! Ale tak mi się z tego wszystkiego w dupie poprzewracało, że koledze z klasy który jechał do bierunia pożyczyłem moją maszynkę, coby sobie wyliczył cenę biletów. I tylem go widział. Zapamiętałem ten rok jako jeden z najgorszych w moim życiu i aby go uczcić postanowiłem stworzyć sequel Dune 2000. Niestety plany nie powiodły się, odradzano mi na forum i postanowiłem zrezygnować z projektu pomimo, że silnik miałem dopracowany. Teraz postanowiłem wziąć się za coś prostszego, myślę, że strategia czasu rzeczywistego, taktyczna po necie ale w sumie to mmo będzie łatwiejsze. Kto chętny do podbicia świata? Potrzebuję tylko programistów, grafików, scenarzystów, aktorów do motion-capture i zarządcy projektu.

 

ANtY już jako scenarzysta się zatrudnił :) No to początek fabuły już jest. Bazując na tym można niezły sequel jakieś napierdzielanki zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...