Skocz do zawartości

Najsmaczniejszy alkohol


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

tzn ja bym sie powodow doszukiwal w tym ze czlowiek dojrzewa, widzi rzeczy ktorych wczesniej nie widzial, i na odwrot nie widzi rzeczy ktore wczesniej widzial. Prosty rachunek sumienia i widze ze alkohol i rozne inne swinstwa maja ######scie duzo minusow przy kompletnym braku plusow (nie oszukujmy sie :) ). Druga sprawa pare imprez gdzie tylko ja bylem trzezwy a wszyscy inni wystrzeleni pod sufit - dalo do myslenia. Perspektywa wiele zmienia jak sie na cos spojrzy z trzeciej osoby :) Zreszta nie ma nawet zadnej czynnosci ktora robilbym lepiej po alkoholu niz na trzezwo.

EDIT.

No dobra - spiewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już tyle oszczędzasz na alkoholu to na lampkę dobrego wina do obiadu mógłbyś sobie pozwolić. Zawarte jest nawet w spisie lekarstw i generalnie należy pić kieliszeczek dziennie, bo zdrowo. I jak już kiedyś się dorobię i będzie mnie na to stać to takowa jedna lampeczka u mnie na stole się będzie pojawiać. :)

 

Generalnie zawsze chciałem się znać na winach, ale to strasznie drogie hobby. Ale to jest niesamowite co taki prawdziwy smakosz Ci może powiedzieć o tym winie z takiej degustacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek tez juz masz wiedzmina? :) Nie wspomniales o mahatanskim bimbrze, ale racja wykreca ryja i jelita na druga strone.

 

Platyna, ja wina ogolnie nie nawidze,a im drozsze tym gorzej.. W gimnazjum rzygalem po tym jak pies, i stwierdzilem ze nie dla mnie :) Czlowiek sie nieraz musi oparzyc zeby nie wkladac lapy w ogien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D propo wiedźmina , po trailerach spodziewałem się średniej gry - gniota , a okazała się bardzo dobrą grą :) , jeden z lepszych rpg'ów ostatnich lat. Bezcenne znalezc postać z assasin's creeda martwą po nieudanym skoku w siano ^^ .

 

Propa z winami jest tak że ja także ich nie cierpiałem ale dostałem tanie wino z niemczech i mówię Ci :D niebo w gębie. Większość wytrawnych i innych win niestety nie dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie drogi Ranmusie ;) co już wyjaśniałem poniektórym użytkownikom wcześniej... Co jednak doprowadza do dosyć śmiesznych sytuacji gdy 19 latek próbuje Tobie tłumaczyć co to znaczy być dorosłym.

 

Więc jak widzisz są złe i dobre strony dezinformacji ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiesz, ja to piszę raczej po tym co kiedyś pisałeś, twoja siostra i ogólnodostępnych informacji o tobie. Dla mnie masz 16 lat i choćbyś nie wiem co pisał nic tego nie zmieni. No chyba że zeskanujesz dowód osobisty. Wiem jak się nazywasz, to się zweryfikuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well , good for you ... ja niestety nie mam chęci niczego udowadniać ponieważ jestem tu tylko by poczytać sobie info na różne tematy i powymieniać się poglądami od czasu do czasu ,a nie po to żeby potwierdzać moją tożsamość ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Albo o użytkowników o których myślisz że są pełnoletni bo to co robisz podchodzi pod pedofilię

Twoim tokiem myślenia

jestem pewien, że Twoi rodzice też są pedofilami bo zapewne odradziliby Ci alkohol w tym wieku, tak jak zrobił to Platyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Crack-gm, ale ty kurde jesteś cool. Chyba sobie ustawię 10 lat w profilu i będę koxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud tego świata. AnTY stanął po mojej stronie barykady! :D

 

No raczej nie drogi Ranmusie smile2.gif co już wyjaśniałem poniektórym użytkownikom wcześniej... Co jednak doprowadza do dosyć śmiesznych sytuacji gdy 19 latek próbuje Tobie tłumaczyć co to znaczy być dorosłym.

Cóż. Nie wątpię, że masz więcej lat niż widnieje w twoim profilu. 11 nie masz. Raczej więcej. Sprawia to, że nie mam żadnych podstaw by oceniać twój wiek. Wycofuję więc swoje słowa.

Teraz twoja w tym sprawa by zastanowić się nad sobą i pomyśleć "Dlaczego do cholery Ci ludzie myślą, że jestem gówniarzem i czy to dobrze o mnie świadczy?" skoro masz te 21, albo więcej lat. Bo nam to rybka czy piszesz jakieś posty nie do końca... nieważne. To byłaby twoja sprawa. I ewentualny problem, bądź nie.

 

Bo wcześniej myślałem, że jesteś młody i dorośniesz. Ale czysto hipotetycznie rozważając, że nie kłamiesz to zamiast czuć do Ciebie niechęć zrobiło mi się po prostu Ciebie żal, biedaku.

 

 

EDIT:

Pomijając już fakt, że w żadnym miejscu i żadnym słowem nie tłumaczyłem Ci "co znaczy być dorosłym". Brak czytania ze zrozumieniem, albo próba cwaniakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że Twoi rodzice też są pedofilami bo zapewne odradziliby Ci alkohol w tym wieku, tak jak zrobił to Platyna.

 

Demonizujecie alkohol. Założe się że przeciętny użytkownik tego forum więcej sobie szkodzi swoim trybem życia, niż mógłby alkoholem ;). Jeżeli potrafisz pić ,alkohol raz na jakiś czas Ci nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie. I w niektórych kręgach mówienie źle o rodzicach innej osoby jest źle postrzegane, nie to żebyś mnie uraził czy coś ale radziłbym uważać gdy mówisz takie rzeczy do innych ludzi.

 

Pomijając już fakt, że w żadnym miejscu i żadnym słowem nie tłumaczyłem Ci "co znaczy być dorosłym". Brak czytania ze zrozumieniem, albo próba cwaniakowania.

 

Nie chce mi się z Tobą kłócić o dyrdymały.

 

Crack-gm, ale ty kurde jesteś cool. Chyba sobie ustawię 10 lat w profilu i będę koxem.

 

"I wszyscy mają w dupie Twoje czołgi :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat robię grę i mam dużo spraw na głowie i nie mam zbytnio czasu na gmclan i pewnie dostanę blokadę na jakiś tydzień ale mam do powiedzenia jedno: alternative, wypierdalaj z tego forum koneserze na jakąś kafeterię albo coś takiego i nie zaniżaj poziomu tego forum, bo tylko wszyscy czekają, aż się pojawi nowy temat albo odpowiedź na jedynym nie martwym dziale forum. Zauważyliście może, że na gmcommunity nie ma takiego noobstwa? Dziwne, nie? W ogóle nie ma działu typu 'Valhalla.' Ja jestem za całkowitym wykasowaniem tego działu i albo się ktoś rejestruje po to, żeby pokazywać (dobre) gry albo nie słyszał o tym forum i nara! Przecież ten śmietnik to ma pakiet większościowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkohol raz na jakiś czas

Krupnik , wino jagodowe za 5 euro z niemiec,absolut gruszkowy , goldwasser ,porterówka.... i tak normalana wódka najlepsza . Piwo ssie..

chyba pijesz od dość długiego czasu, że stałeś się takim znawcą

 

hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w niektórych kręgach mówienie źle o rodzicach innej osoby jest źle postrzegane, nie to żebyś mnie uraził czy coś ale radziłbym uważać gdy mówisz takie rzeczy do innych ludzi.

 

Powtórzę: czytanie ze zrozumieniem jest ważne. Proponuję jeszcze raz dokładnie przeczytać post Sausa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie obraziłbyś się gdybym powiedział : " Idąc Twoim tokiem rozumowania jestem pewien, że Twoja dziewczyna jest głupią dziwką i odradzałaby Tobie seks " ? :)

 

Spoko ;) najwyżej mamy inne subiektywne odczucia co do takich tekstów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...