Skocz do zawartości

Najsmaczniejszy alkohol


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie oświadczam, że nie propaguję alkoholizmu czy coś i nie mam nic wspólnego z alkoholem, pytanie które zadam jest w celach naukowych. Alkohol z reguły jest niedobry i nie da się tego ominąć, ale jaki trunek, który piliście był dla was jako tako w miarę dobry? Kiedyś w Słowacji na nartach mama dała mi łyka ciepłego wina miodowego z takiej budki i to było wręcz smaczne. A jak z wami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat czekoladki z alkoholem to straszne paskudztwo. Rozmaite naleweczki i czerwone wina są najlepsze. :)

ueeee az mnie wykrecilo.

Ja jak jeszcze pilem to lubilem piwo albo wodke czysta (smaczna nie jest.. ale w zestawieniu z roznymi kolorowymi specyfikami - nabiera walorow). A jesli chodzi o sam smak no to tylko drinki, np wodka + szampan + redbull + cytryna, albo tequilla sunrise. A szczegolnie barmanska w bagdad cafe w lodzi :) Najsmaczniejszy drink jaki pilem, ciezko mi skojarzyc co tam bylo, napewno duzo lodu, duzo cukru, limonka i jakas dobra wodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym. Ostatnio zasmakowałem jeszcze w Whisky mimo, że wcześniej nigdy nie lubiłem i było dla mnie znacznie paskudniejsze od czystej.

A piwo oczywiście swoją drogą uwielbiam. Najbardziej ciemne pszeniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zapomniałbym. Ostatnio zasmakowałem jeszcze w Whisky mimo, że wcześniej nigdy nie lubiłem i było dla mnie znacznie paskudniejsze od czystej.

A piwo oczywiście swoją drogą uwielbiam. Najbardziej ciemne pszeniczne.

Dla mnie Whisky jest paskudna bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmaczniejszy jaki piłem to było malibu. Z mlekiem daje wspaniałą kombinację. Szkoda tylko, że takie drogie. Z tańszych (o wiele) to piwa. Ale z takich mniejszych browarów, nie z tych wielkich korporacyjnych. Wiśnia w piwie, Ciechan Miodowy, Ciechan <- wspaniałe piwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje byś otworzył sobie swój mały portfelik, wyjął z niego swoją małą legitymacyjkę szkolną ze swoim małym zdjęciem i zobaczył swoją datę urodzenia. Popatrzył chwilę i pomyślał. Wiem, że to boli nieprzyzwyczajonych, ale spróbuj chociaż troszkę poruszyć te swoje małe mechanizmy w swojej małej główce. Alternative'a zresztą też to dotyczy, ale Ciebie szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna, gdybys uslyszal jeszcze pare opowiesci to by bylo latwiej zrozumiec czemu przestalem pic :) A nie pije juz od uuu z prawie-rok? I lepiej mi sie zyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...już od kilku dobrych lat nie mam czegoś takiego jak legitymacja szkolna :) Miło mi że się o mnie martwisz :* ale niestety z ''mężczyznami'' się nie umawiam więc idź się troszczyć o kogoś innego. Albo o użytkowników o których myślisz że są pełnoletni bo to co robisz podchodzi pod pedofilię ;).

 

Pozatym wino zawiera antyoksydanty i resveratrol ( szkoda że nie w dużych ilościach to ostatnie ). Alkohol ogólnie usprawnia prace serca ;) w pewnych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...