Skocz do zawartości

6 z infy


Nickolas

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ! :)

 

Pytając nauczycielkę od infy co muszę zrobić, żeby mieć 6 z infy to powiedziała mi, że będę musiał zrobić taki test. Więcej nic nie powiedziała. A no właśnie, czy zdawał ktoś taki test żeby mieć 6 z infy ? Jeżeli tak, o co na nim się dokładnie znajdowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja na 6 pokazałem grę w The Games Factory kiedyś. A w technikum na 6 z Assemblera, to pisałem wszystkie programy z obecnych i następnych zajęć w 1/3 czasu, dzięki czemu chodziłem tylko co dwa tygodnie i miałem 5 godzin wolnego.

Z informatyką w szkole jest tak, że w jednej na 6 nie ocenią Ci znalezienia dziury w Chrome, a w innej na 6 zrobisz prezentację w PP o jakimś fizyku i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja musiałem brać udział w konkursie, chodzić na kółko, na lekcjach pisać wszystko w 1/10 tego co inni, mieć same 5 ze sprawdzianów, pokazać źródła puzzle masters i teraz jeszcze muszę napisać grę dla szkoły, taką typu teleturniej >.>

No i jeszcze 2 takie lata xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 6 pokazałem grę w The Games Factory kiedyś.

 

Moja nauczycielka to, nie oszczędzając się w słowach, k***a, bo kiedy jej pokazałem coś ode mnie to uznała że nie może mnie ocenić bo to wykracza poza materiał lekcji informatyki( X_x ).

Notabene ta typiara uczy informatyki i chemi. Z chemi kompletnie nie potrafi uczyć, trzeba samemu z podręcznika brać informacje, a na informatyce połowa lekcji to "wolna lekcja" pozostałe to były jakieś szajse w wordzie i eli 2.0 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja chcę taką szkołę!!!

Fajnie by było jakby poziom nauczania się dostosował do poziomu wymagań, ale niestety tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to chodzić na wszystkie możliwe konkursy jakie są. Nieważne jakie miejsce, ale za same chęci i udział.

 

Chodziłem :P Jeden był konkurs ale byłem :P

 

Ja na 6 pokazałem grę w The Games Factory kiedyś.

 

oo dzięki :P Zrobię jakaś prostą platformówkę i pokaże jej :P Co powie - nie wiem. Dam znać :P

 

bo kiedy jej pokazałem coś ode mnie to uznała że nie może mnie ocenić bo to wykracza poza materiał lekcji informatyki( X_x ).

 

Hmm, mi właśnie powiedziała, żebym dostał 6 to muszę właśnie zrobić coś co wykracza poza program :P

 

PS: Ile emotek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w drugiej liceum wystarczył PHP, napisałem prosty kalkulator :P

 

W trzeciej chciałem też coś zrobić, ale nauczyciel uznał, że jestem fajny i dał mi bez niczego ;)

 

Fervi

 

PS. Z drugiej strony czy to ważne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nauczyciele widząc nawet prostą gierkę w GM-ie wstawią ci 6. W podstawówce miałem nauczycielkę, która umiała miej ode mnie i łatwo było jej zaimponować - miałem 6.

A teraz w gimnazjum mam takiego nauczyciela któremu dałem jedną gierkę we wrześniu a on do dziś mówi że "nie sprawdził bo na razie nie miał czasu"

w każdym razie dam mu lepszy projekt i może będzie 6 (o ile "znajdzie czas" na zobaczenie tej gry <_<)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie o to chodzi, Fervi :)

 

Mnie nie satysfakcjonuje, że np. rozpoznaje wybrzeże dalmatyńskie albo znam liczbę atomową strontu tylko uczę się tego po to żeby zdać i żeby rodzice byli zadowoleni

w dorosłym życiu mi się to nie przyda (chyba że zostanę nauczycielem :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nauczycielka to, nie oszczędzając się w słowach, k***a, bo kiedy jej pokazałem coś ode mnie to uznała że nie może mnie ocenić bo to wykracza poza materiał lekcji informatyki( X_x ).

JA dostalem 1 + uwage za to ze napisalem program w pascalu, chociaz po pierwsze - to byla wolna llekcja i moglismy robic co nam przyszlo do glowy, a po drugie - nikt inny w calej tej klasie nie umial nic zaprogramowac. Pani sie po prostu program nie spodobal i dostalem taka jedynke ponadprogramo. Cala ta szkola byla jakas z dupy. Ogolnie na koniec mialem z informatyki 3. A to czasy kiedy backdown powstawal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie satysfakcjonuje, że np. rozpoznaje wybrzeże dalmatyńskie albo znam liczbę atomową strontu tylko uczę się tego po to żeby zdać i żeby rodzice byli zadowoleni

w dorosłym życiu mi się to nie przyda (chyba że zostanę nauczycielem :D)

A skąd możesz wiedzieć, że Ci się nie przyda. Wnioskując po wieku to dopiero gimnazjum zaczynasz/podstawówkę kończysz, więc jeszcze nie wiesz jak może tobą rzucić w liceum/technikum czy na studia i co Ci się tam przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd możesz wiedzieć, że Ci się nie przyda. Wnioskując po wieku to dopiero gimnazjum zaczynasz/podstawówkę kończysz, więc jeszcze nie wiesz jak może tobą rzucić w liceum/technikum czy na studia i co Ci się tam przyda.

no właśnie mówię że mi się przyda jak zostanę nauczycielem, czyli jak pójdę na kierunek związany z geografią to wtedy mi się to przyda i zapewne "skończę" jako nauczyciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...