Skocz do zawartości

6 z infy


Nickolas

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd możesz wiedzieć, że Ci się nie przyda. Wnioskując po wieku to dopiero gimnazjum zaczynasz/podstawówkę kończysz, więc jeszcze nie wiesz jak może tobą rzucić w liceum/technikum czy na studia i co Ci się tam przyda.

 

Poprawka. On może nie wiedzieć. Pozatym nie popadajmy w skrajnosci ; ) nauczenie sie materiału z podstawówki , gimnazjum a nawet liceum na własną rękę nie jest takie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mówię że mi się przyda jak zostanę nauczycielem, czyli jak pójdę na kierunek związany z geografią to wtedy mi się to przyda i zapewne "skończę" jako nauczyciel

Wymienię parę kierunków, gdzie wiedza z geografii się przydaje, a raczej jest daleka od zostania nauczycielem: geofizyka, geologia, ekonomia, geodezja, kartografia. Inna sprawa, że podstawowa wiedza z różnych dziedzin jest potrzebna w życiu, chyba, że chcesz skończyć z czasem jak chociażby bohaterka tego filmiku:

;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troche bezsensu.

Nauka trwa jakieś 12-13 lat (nie wliczając studiów). W szkole średniej już wybieramy kierunek, a nawet wcześniej wiele osób zaczyna uczyć się "na własną rękę" przyszłego zawodu (Chodzi o to że np. jak ktoś chce zostać informatykiem to sam w domu programuje i uczy się o komputerze). I mimo tylu lat nauki i kształceniu w wybranym kierunku nie wiadomo kim się będzie. Uczysz się na informatyka, masz w małym palcu kilka języków, sam robisz świetne projekty a możesz skończyć jako koleś od kawy. Jak dla mnie to jakiś absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bosu

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale tu jest POLSKA

 

Cóż, od małego (ok. 3 roku życia) zostać informatykiem, w owym wieku potrafiłem sobie w MS-Dos uruchomić Wolfensteina 3D ;] A teraz szukam "Studiów Informatycznych dla Polonistów" :D

 

Cóż, zawsze możesz otworzyć własną firmę i próbować

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...