Skocz do zawartości

Zablokowane [WYNIKI!] OxGames Challenge 3


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby wszystko mierzone było staraniem, to prawdopodobnie byłbym w grupie mistrzów świata. A nie jestem (zdobyliśmy, bodajże, osiemnaste miejsce z ponad czterdziestu drużyn, ale nie pierwsze).

 

I to by było na tyle na temat starania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Tak, tylko że to jest krzywdzące dla niektórych, ja na przykład umiem zrobić w miarę zgrabną grafikę i w to złoże chwilę czasu, a takiemu karolo zajmie to 2m i nic nie wygra, a kto się więcej starał?

A czy on wcześniej też się starał? Ile czasu poświęcił na ćwiczenia, żeby teraz dobrze i sprawnie robić grafikę? 0? No cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tematem jest kosmos wydaje mi się że typowe zdjęcia można by wykorzystać.. ja chcę mieć w grze realistyczną grafikę więc muszę użyć po prostu fotografii której sam nie jestem w stanie zrobić. To nie las że wyjdę z aparatem i pstryk.

 

Choć z drugiej strony - http://designreviver.com/inspiration/31-br...-for-photoshop/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@up: chyba grafa. ale na grywalnosc sklada sie i grafa i dzwiek i fabula itp. itd.

 

Mozna uzyc do sieciowki 39.dll czy mam sie paprac w gm'owych funkcjach tego typu?

Pytanie tylko, żeby się pochwalić?

Żaden z punktów nie mówi nic o dodatkowych plikach. Można używac np. 39dll oraz dodatkowych plikow (INI, tekstowe), które będą wysłane w jednym zipie z exekiem ?

9. Gra może zawierać rozszerzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucilem pomysl gry przez siec. po prostu bedzie mozliwosc gry na 2 pady/klwiatura + pad, niestety czasu jest troche malo i gdybym nie skonczyl przed uplynieciem terminu wypuszcze potem ta gre jako zwykla produkcje na gmclanie, a na konkurs pojdzie demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że nikt do grafik nie będzie wliczać tego idiotycznego, półprzezroczystego logosa, który się wyświetla przy zapisaniu gry w niezarejestrowanym GM? No i, mam nadzieję, że jury nie będzie niżej oceniać ze względu na jego obecność :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że nikt do grafik nie będzie wliczać tego idiotycznego, półprzezroczystego logosa, który się wyświetla przy zapisaniu gry w niezarejestrowanym GM? No i, mam nadzieję, że jury nie będzie niżej oceniać ze względu na jego obecność :P .

 

Oczywiście nie wpłynie to na ocenę. Myślałem nad zrobieniem konkursu tylko dla początkujących, żeby ruszyć młodszych i mniej doświadczonych graczy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Właśnie... pomysły ?

Hmm, nie widzę za bardzo sensu w czymś takim, bo przydałoby się zachęcić i tych zaawansowanych do robienia czegokolwiek.

 

@Muczek: czyli kto już byłby zaawansowany, a kto jeszcze nie. Tak dla przykładu: Dyzmek jest zaawansowany, czy początkujący, sporo gier już wydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...