Skocz do zawartości

Zablokowane [WYNIKI!] OxGames Challenge 3


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mi zostala grafika i maly bug, ktorego nie moge usunac: po przejsciu przez wczytywanie gry ta sie zawiesza. Znaczy idzie dalej, gdy dasz w stepie show_message("") to bedzie sie ten komunikat pojawiac, ale rysowanie zatrzymuje sie na jednej klatce i nic nie moge zrobic...

 

E: dobra, zniszczylem tego buga, zapomnialem w pewnym momencie dac surface_reset_target();... geniusz ze mnie....

E2:menu mi nie dziala.. cos chyba nie chce zebym skonczyl ten projekt na czas

E3:dobra, kolejny bug zniszczony, ide jak burza!

E4: (tak nawiasem mowiac)@uzjel: twoja sygna nie jest zbytnio dopracowana, cienie ci nie wyszly za tymi gostkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też mógłbym wystartować w tym konkursie?

Zacząłem swój projekt już po tym gdy wystartował konkurs niestety nie wiedziałem o tym i umieściłem swoje demko w dziale Dema Gier i Programów. Dopiero tam któryś z użytkowników zwrócił moją uwagę, że gra nadawała by się na ten konkurs.

Czy nie złamie to regulaminu konkursu gdy wyślę swój projekt?

Tak pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Może będę miał okazję wystartować w następnym. Poza tym będzie więcej czasu na udoskonalenia i dokończenie mojej gry. Więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Bardzo jestem ciekawy jakie projekty już zostały zgłoszone. Rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce więc czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...